Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy kb.30 éves...

Miért van az, hogy kb.30 éves korig az ismerkedés csak a külső (sportos/magas/bombázó. Stb) alapján működik? 30-50éves kor között, meg az a döntő:mennyi pénzed, lakásod, vállalkozásod van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:11
 51/94 anonim ***** válasza:

Ja, ez lemaradt: http://www.youtube.com/watch?v=3VXXXX9iVPI

Ez az egész dolognak a lényege.

2014. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
Képet nem küldök, mert nem akarom magamat égetni. Ebben pedig tévedsz, hogy bombázó csajokat keresnék, akik aztán tényleg le se hánynának ha hozzájuk szólnék. Akivel lakom teljesen átlagos, néhány idióta kollégám még csesztet is miatta, egyiknek az nem tetszik, hogy szerinte kicsi a melle, a másiknak az orra nem tetszik, elmehetnek a francba, én mindig is egy ilyen kis szolid, de ápolt és kellemes, fiatalos nőre vágytam. Régebben sem szilikoncicis csajokat nézegettem, hanem teljesen átlagos, elsőre normálisnak látszókat, de sajnos lehetetlen. Ezt persze te nem tudhatod, mert gondolom nem olyan semmitlen arcod van, mint nekem. Mindegy, ennek örülök, hogy legalább ő velem lakik amíg kiszórakozza magát és végez a fősulin, van még 2 féléve, aztán gondolom ha már lesz önálló keresete akkor már nem az lesz neki a fő szempont, hogy valaki pénzelje, hanem hozzámegy mr. szépfiúhoz én meg kereshetek egy másik nőt újabb pár évre. Ezen a téren az én adottságaimmal ez a maximum amit tenni tudok.
2014. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
52-es: Én akkor se hiszem el, hogy kinézetre ennyire gáz vagy. Ha csak nem így nézel ki: [link] tuti lenne hozzád illő, csak épp te nem veszed észre, vagy ő téged. Azt viszont elárulom, hogy ha kiderül rólad, hogy kitartottál egy nőt, tehát kvázi szexért lakott nálad, akkor az igazán jó, normális nőknél már esélyed sem lesz.
2014. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
Ez durva. Torzszülöttnek nem nevezném magam. Ha pedig nem pénzért szexelnék valakivel akkor szerinted mi lenne ha megjelenne az általad vizionált "nagy ő" mondjuk majd valamikor 35-40 éves koromban. Szólnék neki, hogy de jó, rád vártam, mutass egy puncit, mert még sose láttam :D Biztos még jobban örülne, főleg ha 5 másodpercen belül elsülnék.
2014. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
54-es: Én már több éve vagyok egyedülálló, és azóta nem voltam együtt senkivel. Igen, sokkal jobban veszi ki magát az, hogy vártál a dologgal, mint az, hogy egy prostival éltél, mert ez is prostitúció.
2014. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
Egyébként mitől derülne ki? Valamit egyébként is fel kell már mutatnom ebben a párkapcsolatnak nevezett baromságban, ha nem akarom, hogy kiközösítsenek a társadalomból, mint valami leprást. Azért 30 év felett már elég furcsán néznek az emberre, főleg a nők, ha még senki nem fanyalodott rá, hogy hozzá költözzön. Persze jól elviccelődnek rajta, de ha odamennék hozzá, hogy lenne -e kedve ismerkedni akkor egyből hanyatt-homlok menekülne és egy életre meg lennék bélyegezve, röhögne a barátnőivel mint egy bohócon. Szóval nagyon szórakoztató nekik ha valaki ilyen helyzetben van, emiatt is kell valaki aki nálam lakik, hogy ne rajtam szórakozzanak.
2014. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
Nem prostival élek, hanem egy főiskolás csajjal akinek idióták a szülei, ezért, hogy kölcsönösen javítsunk egymás életén, hozzám költözött. Rólam leszállnak a károgók, nem kell kuplerájba járnom, legalább az illúzió megvan, hogy valakivel együtt vagyok. Neki pedig nem kell valami retek diákmunkát vállalnia, csak tanul és bulizgat. Mielőtt még azzal jönnétek, hogy biztos valami igénytelen, 200 kilós állat vagyok, ez nem igaz. Még az is lehet, hogy miután megházasodott egy szép emlék leszek majd. Persze az is lehet, hogy ő is csak kiröhög utólag, mint egy majmot, de nem érdekel. Nem lehet mindenki sikeres az élet minden területén, ezen nekem ennyi a max, próbálok elégedett lenni vele.
2014. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kifejezetten az arcodról van szó, hanem arról, hogy látszik rajtad ez a neheztelés, tehát ez egy ördögi kör. Nem kellettél 20-onévesen senkinek, elkezdted a nőket hibáztatni, gyűlölni, később már ezért nem kellettél senkinek, most pedig egy megélhetési prostit tartasz ki.
2014. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
Ha csak a pénzedért fekszik le vele,d akkor megélhetési prosti.
2014. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:

Ha csak a pénz miatt van rád kényszerülve, akkor ne legyenek illúzióid, hányingere van tőled, minden egyes aktus után. Kicsit ilyen:

"A végén odaszólt Szofinak.

- Hogy ti k***@k milyen jók vagytok.

Szofi nyelt egyet.

- És ha szerelmes leszel, biztos még jobb lesz.

- Ugyan. A nő nem arra való, hogy szeressék.

- Hát mire? - kérdezte Szofi, de pontosan tudta, hogy mi a válasz.

- Arra, hogy megalázzák őket a férfiak.

Szofi nem válaszolt.

- Na, mi van, válaszolj már!

- És a férfiak mire jók? - kérdezte váratlanul.

A gazdag, kövér fiú meghökkent.

- Tudod, mire? Hogy a sok k***@ jól lehúzza őket!

A fiú arcon köpte, majd távozott.

Le kell fürdenem. De azonnal. Akkor biztosan jobb lesz. Most még érzem magamon a fiú bűzét, vastag ujjainak nyomát a testemen. Izzadt és nedves volt a tenyere, miközben hozzám ért. Folyamatosan lihegett és csöpögött róla a víz. Kövér teste nehezen bírta a sok mozgást, emberfeletti küzdelmet vívott az élvezetért. Meg kell szabadulnom az emlékétől, minél hamarabb, annál jobb. Le kell mosnom magamról a mocskot, amit rajtam hagyott. Aztán elfelejtem ezt az éjszakát is. Nem fogok rá gondolni többet, egyáltalán nem hagyom, hogy bármiféle érzelmet kiváltson belőlem. Ez csak üzlet. Nem jelentett semmit. Gazdag leszek, és csak ez számít."

innen: [link]

2014. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!