Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik valaki. Kimondo...

Nagyon tetszik valaki. Kimondottan jó nő (nem az a bombázó típus, csak nagyon kedves és szép, nekem nagyon bejön). Hogy kezdjem el az ismerkedést (folyton zavarban vagyok)?

Figyelt kérdés

A fogorvosomról van szó (nő, a miheztartás végett). 4 évvel idősebb nálam, de kb. 10 (!) évet csont nélkül letagadhatna a korából. Egyedülálló, 2 gyerekkel.

Nekem is vannak gyerekeim, nem váltam el, de külön élünk. Arra gondoltam, elhívom "kimondottan baráti alapon" egy borozásra, de félek, hogy visszahat a munkakapcsolatra (nem szeretnék másik fogorvost keresni).

További probléma, hogy "látta a fogaim", amik ugyan rendben vannak, de sok tömött köztük (fehér tömés, nem látszik, de akkor is). Alapjáraton ez nem számítana egy ismerkedésnél, az ember nem úgy indít egy ismerkedést, hogy belenéz a másik szájába, és fordítva... viszont lehet, hogy nála esélyem sincs. (Mondanom sem kell, hogy neki gyönyörű a fogsora).

Átlagos kinézetű (talán egy picivel jobb az átlagnál, de nem sokkal), 30-as, intelligens férfi vagyok.


Igazából még nem döntöttem el, hogy nőként szeretnék vele ismerkedni, vagy barátilag (nagyon jó fej, barátnak is elfogadnám :) ).

(Vannak nő barátaim, ne menjünk bele a létezik-e a női-férfi barátság-témába.)


30 feletti nők, mit gondoltok, hogy kellene indítanom?



2013. okt. 10. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Megragadott 1 fél mondat. "folyton zavarban vagyok" Legközelebb mikor beülsz a fogorvosi székbe ő odamegy te meg letéped róla a ruhát. Ettől a pillanattól fogva a szituáció megváltozik és nem te leszel zavarban hanem ő.
2013. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi, sokat segítettél. Talán javítanám magam, nem vagyok folyton zavarban, de abban lennék, ha kilépnénk a "hivatalos" kommunikációból.
2013. okt. 10. 13:55
 3/5 anonim válasza:

Ne görcsölj! Kérdezd meg! Ennyire egyszerű! De NE borozni hívd! Először hívd el egy sütire, vagy kávéra. Úgysem az a lényeg, hanem, hogy megy veled, vagy sem. Ha megy, akkor már sínen vagy, mert az azt jelenti, hogy szeretne veled beszélgetni. Aztán a szokásos: kirándulás, vacsi, stb..-stb.. Csak lazán.

Ha nem megy, akkor hidd el a fogaidat még kezelni fogja.


Ja és addig ne csókold meg, amíg az összes fogaddal nem végzett, mert ez esetben azt Ő is tudja!!! :o)

2013. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem bánnám, ha egy életkor/nem rövid aláírást megengednétek, hogy tudjam helyén kezelni a hozzászólást. :)

Köszi!

36/F

2013. okt. 10. 13:59
 5/5 anonim válasza:

"Ne görcsölj..."

53/F

2013. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!