Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy kb.30 éves...

Miért van az, hogy kb.30 éves korig az ismerkedés csak a külső (sportos/magas/bombázó. Stb) alapján működik? 30-50éves kor között, meg az a döntő:mennyi pénzed, lakásod, vállalkozásod van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:11
 21/94 anonim ***** válasza:
100%

"a statisztikák szerint a házasságok fele marad egyben"


Tehát kb 50 százaléka elválik, a maradék 50 százalékból pedig vajon mennyi marad együtt kényszerből, vagy mert nem tudja, hogy a másik fűvel-fával kefél? Tudnék mesélni, de szerintem nem csak én, hanem bárki, aki nyitott szemmel jár.

2014. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
Nem elég, ha valaki nyitott szemmel jár, le kellene venni a szemellenzőt is.
2014. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
54%
Akkor szerintetek mi a megoldás? Nem foglalkozni a nőkkel? Hát igen, ott vagytok ti egymásnak... Vagy legyünk egyenesen betiltva? Vagy mi? Csak mert fáj az, hogy olyan nőgyűlölőkkel, mint ti, nem foglalkozunk.
2014. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
68%
Akik szerintetek ribik, és fattyút nevelnek, azoknak továbbra sem fogtok kelleni, mert lehet, hogy elváltak, de ez nem azt jelenti, hogy szabad prédák, és bármi f@ßságot el kell tűrni a magatokfajtától, mert fáj nektek, hogy elbuktatok a párkeresés nevű játékban.
2014. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
70%
És amúgy hibás , öntelt gondolat az, hogy egy nőnek mindenáron kell férfi. Nekem még gyerekem sincs, mégsem kell mindenáron. Ha csak olyat kaphatnék, mint ti, akkor biztos nem kell.
2014. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
Miért lennénk nő gyűlölők, ami tény az tény, mindkettő nemnek vannak hibájai, ettől függetlenül kölcsönösen szeretik egymást :)
2014. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
63%
#23-#24-#25: Én szívesen ismerkednék veled, vagyis hát meghívlak egy fagyira, ha neked jó. Hol laksz, merre laksz?
2014. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
26-os: Mert mondjuk az egyedülálló anyákat fattyút nevelő ribiknek hívjátok, és a saját sikertelenségetek okát nem magatokban keresitek, hanem a nőket ócsároljátok, tehát a lehető legrosszabb módon vezetitek le a haragotokat, aztán csodálkoztok, hogy ilyen személyiséggel nem kellettek a nőknek. Hát persze, hogy nem, azért annyira nem vagyunk hülyék, hogy a saját megnyomorítóinkkal, lenézőinkkel jöjjünk össze!
2014. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
Én nem hívtam senki így, úgyhogy kérlek ne soroljunk közéjük, mert ha többes szám 2. személyben írod, akkor én is oda tartozom. Egy kapcsolatban meg a hiba mindkét félen áll, tehát mindketten legalább annyira hibások.
2014. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
No, ez hamar eldőlt. :D
2014. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!