Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék ismerkedni...

Hogyan tudnék ismerkedni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátaim szép lassan kimentek külföldre, egyetlen barátnőm él még itthon, ő is kb. 2 hónapig. Nem csak a barátságaim koptak el, de kapcsolatom sincs másfél éve, és az utóbbi időben senkit nem ismertem meg. Minden nap estig dolgozom (itthonról), vidéken lakom, annyit vagyok emberek közt, hogy havonta 2x járunk fel a barátnőmmel Pestre szórakozni... bár ez is meg fog szűnni, most, hogy nem lesz kivel. Meg hát ilyenkor általában nem is köttetik tartós ismeretség. Próbáltam már az internetes társ-és barátkeresést, de mindig az lett a vége, hogy kiderült, az illető csak egyéjszakás kalandot keres. Szerintetek hol tudnék ismerkedni, barátokat szerezni, megtalálni a szerelmet?

23/L



2014. júl. 6. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A "videk" azert eleg sok minden takar, egy kicsit pontosithatnal a dolgokon.
2014. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vidéki kisváros, nulla szórakozási lehetőség és társasági élet, kb. 40 km-re Bp.-től.
2014. júl. 6. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedni pl. velem :)
2014. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Családon belül nincs vkinek baráti társasága, akikhez csapódhatnál?
2014. szept. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! :)


18/F vagyok, ha gondolod ismerkedhetünk,levelezhetünk. :)


Írj bátran!

2014. szept. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!