Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha valaki emo?...

Miért baj ha valaki emo? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
13 éves emos lány vagyok és sokan piszkálnak. Attol még hogy én emos vok ugyanúgy élek mint ti reggel felkelek felöltözök (kicsit másképpen) fogatmosok aztán irány a suleee...... Tán az a baj ahogy kinézek??? Zavar?? Akkor ne nézz rám senkise kérte! Vagy az hogy nem szólok hozzád?? Van elég barátom nem kell új! vagy talán az hogy tupirt hordok a fejemen??? Ki kérte hogy odanézz? Neked lehet hogy nem tetszik de nekem igen erre nem gondoltál??? Én se szólok bele hogy te mit veszel fel vagy hogy hordod a hajad! Nem szólok az életedbe,nem piszkállak sőtt még hozzád se szólok de akkor te miért piszkálsz??? Én is ember vagyok !! Ennyi erővel bánthatnánk titeket mi is mert mások vagytok!! ---> és az nagy tévedés hogy az emosok vágdossák magukat meg öngyilkosok akarnaklnni !! Az emo meg a goth egy időben jött divatba és a sok fogyi keveri!! Jó van aki öngyilkos lessz meg vágdossa magát de az általába azért van mert piszkáljátok és szegény nem tud mit csinálni!!! Ha nem piszkálnátok akkor nem lennénk öngyilkosok !!! pl.: valaki attol lesz emos mert tetszik neki a fekete vagy aruhák,vagy a haj!!jahhh még hogy valaki azért lett emo mert tetszik neki a stílus attol még nem pozer az a pozer aki ma emo aztán holnap scene holnapután meg már megint más!! A POZER NEM DIVATEMO! SOKAN AZT HISZIK AZ EMO AZ EGY ÉLETÉRZÉS DE AZ EMONAK VANNAK ÁGAI ÉS NEM MINDEGYIK UGYANAZ !!!! és van ascene aminek a jelentése vidám teljesen eltér a jelentésük a SCENE: vidám,boldog,szines az EMO: szomorú,sötét.. (de nem depis csak másképp látja a világot) de az emo meg a scene majdnem ugyanúgy öltözködik! mármint a tornacipő,a szűk gyatya és a hello kittis nyaklánc, táska csak a szinek másak!!!
2009. júl. 6. 15:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 A kérdező kommentje:
jah pont ezt akartam és te honnan tudod hogy én hogy nézek ki??? Lehet hogy csak belsőre vok emos!!! errre nem gondoltál észkombány?????? oszt még én osztom az észt XDXDXD jah akkor ti mit csináltok ?? Már tudom lejáratjátok magatokat avval a nuku agyatokkal ami nincs!!!
2009. júl. 6. 16:18
 22/105 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen egyetértek mindkét válaszíróval.
2009. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
86%
B.zd meg, te nagyon hülye vagy... "Észkombány"??:))) Tanulj már meg magyarul beszélni, írni, légy szíves!
2009. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
5%

HAGYJÁTOK MÁR ŐT! MINDEN EMO KINÖVI ... a pózerek főleg. [ amilyen a kérdező is ;] ] onnand tudom,mert nincs olyan,h. emós... látom,ahogy írsz.bocs


vannak IGAZI emok,de ők nem hangoztatják,hanem vaalmi miatt... főleg,h. az emo nem arról szól,h. vagdosod magad -.- intelligencia [ ami nincs az embereknek ]

és vannak DIVATMAJMOK ...ennyi -.-

2009. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
87%
Jól van , most már tényleg azt mondom hogy menj és vágd fel az ereidet, mert ennél jobban ne járasd le magad. Azt se tudod ki vagy, csak próbálsz hasonlítani a többi kreténre aki szerintetek menő, helyes ,cuki meg nem tudom még milyen jelzőket mondtok rájuk.
2009. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
87%
Na pont ezért ítélik el a (te szavaiddal élve) EMOSOKAT (emo ember van, megjegyezném, de emos nincs...).. az ilyen taknyos szerencsétlen világfájdalommal teli viszkető pinájú ringyók miatt!!!! idióta szerencsétlen vagy te.. ásd el magad, mindenkinek jobb lesz!
2009. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 A kérdező kommentje:
jajj ha ennyi mindent tucc az emokrol mennny szakértőnek de minek is magyarázok nektek hogy az emot lehet divatként is felfogyni mikor nem jut el az agyatokig!!!! Jajj mintha ti oan cépek lennétek mert én az vagyok és ki mondta hogy emo?????? Mert tudom úgy írtam hogy én vagyok emo de a scene felé hajlok és ha emo lennékén merném válalni ahogy ti is válaljátok önmagatokat!!!
2009. júl. 6. 16:25
 28/105 anonim ***** válasza:
87%

de gáz vagy :DDDD

16:23as voltam

2009. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
88%

Vááááá... Borzasztó még olvasni is, amiket írsz...

Helyesírás? Értelmes magyar beszéd? ("cépek" ---> jaj anyám!)

Jól van, ülj le kislányom, egyes!

2009. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 A kérdező kommentje:
jó oszt nem írok helyesen mert felbasztok teljesen hogy mennyire hülyék vagytok!!!! És nekem ne dumálj mert magyarbol meg minden másbol az 1 csoporta vagyok a nívosba vagy hogyan kell leírni !! és nem a helyesírásrol van szó!! (próbálok gyorsan írni 1 kézzel mert a mások bekötve!!!!!!!!
2009. júl. 6. 16:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!