Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha valaki emo?...

Miért baj ha valaki emo? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
13 éves emos lány vagyok és sokan piszkálnak. Attol még hogy én emos vok ugyanúgy élek mint ti reggel felkelek felöltözök (kicsit másképpen) fogatmosok aztán irány a suleee...... Tán az a baj ahogy kinézek??? Zavar?? Akkor ne nézz rám senkise kérte! Vagy az hogy nem szólok hozzád?? Van elég barátom nem kell új! vagy talán az hogy tupirt hordok a fejemen??? Ki kérte hogy odanézz? Neked lehet hogy nem tetszik de nekem igen erre nem gondoltál??? Én se szólok bele hogy te mit veszel fel vagy hogy hordod a hajad! Nem szólok az életedbe,nem piszkállak sőtt még hozzád se szólok de akkor te miért piszkálsz??? Én is ember vagyok !! Ennyi erővel bánthatnánk titeket mi is mert mások vagytok!! ---> és az nagy tévedés hogy az emosok vágdossák magukat meg öngyilkosok akarnaklnni !! Az emo meg a goth egy időben jött divatba és a sok fogyi keveri!! Jó van aki öngyilkos lessz meg vágdossa magát de az általába azért van mert piszkáljátok és szegény nem tud mit csinálni!!! Ha nem piszkálnátok akkor nem lennénk öngyilkosok !!! pl.: valaki attol lesz emos mert tetszik neki a fekete vagy aruhák,vagy a haj!!jahhh még hogy valaki azért lett emo mert tetszik neki a stílus attol még nem pozer az a pozer aki ma emo aztán holnap scene holnapután meg már megint más!! A POZER NEM DIVATEMO! SOKAN AZT HISZIK AZ EMO AZ EGY ÉLETÉRZÉS DE AZ EMONAK VANNAK ÁGAI ÉS NEM MINDEGYIK UGYANAZ !!!! és van ascene aminek a jelentése vidám teljesen eltér a jelentésük a SCENE: vidám,boldog,szines az EMO: szomorú,sötét.. (de nem depis csak másképp látja a világot) de az emo meg a scene majdnem ugyanúgy öltözködik! mármint a tornacipő,a szűk gyatya és a hello kittis nyaklánc, táska csak a szinek másak!!!
2009. júl. 6. 15:44
 61/105 anonim ***** válasza:
78%

Tudod mi a legnagyobb baj veled? H nem tudsz fogalmazni! Ha egy ilyen kérdést akartál feltenni,minek mentél bele a te emoságoba? Miért nem ilyen lett a címe: Ti,akik az emokat piszkáljátok,miért teszitek!

De azt is megtanulhatnád, hogy hogyan ne hazudtold meg magad:'13 éves emos lány vagyok' - de te nem vagy emo,csak divat, igaz?!....stb.

2009. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 A kérdező kommentje:
de semmi erőm nem volt leírni hogy: félig vagyok emo mert divatemo meg scene is egyben.....
2009. júl. 6. 17:27
 63/105 anonim ***** válasza:
74%

17:22 vagyok

"nem érttem mért piszkáljátok a rendes emokat ő dolguk ha öngyik lesznek meg az annyuké aki nem bír szolni egy orvosnak!!!"

most meg te kezdted el fikázni az emokat..basszus. akkor mi a vita tárgya? majdnem mindenki fikázza őket + teis..akkor meg? csillagom olyan nincs hogy emo+scene mert az emo inkább magábafordulósabb és fekete cuccokat hord a scene meg életvidám és szines rucikat hord..és a kettő nem jön össze valahogy...

2009. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
72%

B@szki ezen röhögök 10 perce:

"Jó van aki öngyilkos lessz meg vágdossa magát de az általába azért van mert piszkáljátok és szegény nem tud mit csinálni!!! Ha nem piszkálnátok akkor nem lennénk öngyilkosok !!! "

2009. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 A kérdező kommentje:
Nem fikázom őket ! csak hülyeségnek tartom hogy vágdossák magukat és az öngyilkosságon gondolkoznak! pont ezér vagyok csak divatemo mert ha igazi akarnék lenni nekem is ezt kéne csinálnom!!???
2009. júl. 6. 17:36
 66/105 A kérdező kommentje:
de ha pl: vidám vok de a fekete cucc !tetszik akkor a scene+emo akkor mi???
2009. júl. 6. 17:39
 67/105 anonim ***** válasza:
85%

17:22 es vagyok..a 17:22es irásom megérné elolvasni ;)

mostmár nem kapcsolom ki a caps lockot..

ATTOL HOGY VALAKI EMO NEM KELL MAGÁT VÁGDOSNIA..EZT A DIVATEMOK TESZIK.VALAKI AZÉRT VÁGDOSSA MAGÁT MERT BÁNTJA VALAMI.DE KVÁRA NINCS KÖZE A STÍLUSÁHOZ.EMOVAGY NEM VAGDOSOD MAGAD HANEM A ZENÉT HALGATOD.ISTENEM HOGY LEHETSZ EKKORA SZÁNALAMAS R.B.NC?

2009. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
62%
tyűűű végig se olvastam :) nos ehhez annyit fűznék hozzá (bár engem figyelmen kívűk hagytok TI EGYÉNISÉGEK),hogy talán ha egy NORMÁLIS kinézetű ember elmegy elötettek akkor ne úgy nézzetek rá,hogy megöllek.Ugyanis ezt teszitek.És valóban a 12-16 évesig majmojják ezt a divatot ami véleményem szerint elég nevetséges.Miért?Azért mert én más szemmel nézlek Titeket.Ahogy a velem egykorúak is.A fiúk elcsúnyitják magukat teljesen.Iszonyat ahogy kinéznek.Festett szem,idétlen hajviselet stb...és persze borzalmas maga a stílus imidzse...a ruhák amiket felvesztek.Persze ez a Ti dolgotok,vannak sokkal szőrnyűbb dolgok az élete.(Volt egy osztálytársam emlékeszem 9.be,elég jól nézett ki a srác..aztán 2-3 év múlva meg emo lett..pfff nagyon brutál.Sajnálom,hogy elcsúnyitjátok magatokat.Na mindegy nekem ennyi a véleményem ha már így kérdezted.
2009. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 A kérdező kommentje:
nah egy értelmes válasz aki nem fikázza stílust csak véleményt mond az előttem szóló
2009. júl. 6. 17:52
 70/105 anonim ***** válasza:
53%
Ha fikázlak, az is vélemény.
2009. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!