Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha valaki emo?...

Miért baj ha valaki emo? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
13 éves emos lány vagyok és sokan piszkálnak. Attol még hogy én emos vok ugyanúgy élek mint ti reggel felkelek felöltözök (kicsit másképpen) fogatmosok aztán irány a suleee...... Tán az a baj ahogy kinézek??? Zavar?? Akkor ne nézz rám senkise kérte! Vagy az hogy nem szólok hozzád?? Van elég barátom nem kell új! vagy talán az hogy tupirt hordok a fejemen??? Ki kérte hogy odanézz? Neked lehet hogy nem tetszik de nekem igen erre nem gondoltál??? Én se szólok bele hogy te mit veszel fel vagy hogy hordod a hajad! Nem szólok az életedbe,nem piszkállak sőtt még hozzád se szólok de akkor te miért piszkálsz??? Én is ember vagyok !! Ennyi erővel bánthatnánk titeket mi is mert mások vagytok!! ---> és az nagy tévedés hogy az emosok vágdossák magukat meg öngyilkosok akarnaklnni !! Az emo meg a goth egy időben jött divatba és a sok fogyi keveri!! Jó van aki öngyilkos lessz meg vágdossa magát de az általába azért van mert piszkáljátok és szegény nem tud mit csinálni!!! Ha nem piszkálnátok akkor nem lennénk öngyilkosok !!! pl.: valaki attol lesz emos mert tetszik neki a fekete vagy aruhák,vagy a haj!!jahhh még hogy valaki azért lett emo mert tetszik neki a stílus attol még nem pozer az a pozer aki ma emo aztán holnap scene holnapután meg már megint más!! A POZER NEM DIVATEMO! SOKAN AZT HISZIK AZ EMO AZ EGY ÉLETÉRZÉS DE AZ EMONAK VANNAK ÁGAI ÉS NEM MINDEGYIK UGYANAZ !!!! és van ascene aminek a jelentése vidám teljesen eltér a jelentésük a SCENE: vidám,boldog,szines az EMO: szomorú,sötét.. (de nem depis csak másképp látja a világot) de az emo meg a scene majdnem ugyanúgy öltözködik! mármint a tornacipő,a szűk gyatya és a hello kittis nyaklánc, táska csak a szinek másak!!!
2009. júl. 6. 15:44
 81/105 A kérdező kommentje:
Leszarom mondom nekem tetszik ha valaki emos nektek nem és még én vagyok szánalmas legalább én követek valami divatot lehet hogy csak pózer vagyok de akkor is az a kérdés --> miért baj ha valaki emos?? és nem az hogy miért baj ha valaki pozer!!!!! És itt az a kérdésem miért piszkáljátok az emokat és nem az hogy miért piszkáltok engem mert pozer vok??? NNah oszt belehet kussolni téma lezárva szarok rátok nektek ez a véleményetek nekem meg ez!!!!
2009. júl. 7. 11:47
 82/105 anonim ***** válasza:
80%

Hogy mi a baj az emokkal?Az hogy a legtöbbnek ez a "ki ha én nem" stílusa van.És amiket írsz abból látszik h neked is ilyen a stílusod.ÉS az amit leírsz h "csak irigyek vagyunk és nem találjuk a helyünket a világban", na ez mind rád illik.Te nem találod a helyed és irigy vagy mert van aki megtalálta.Látszik h az életről semmit nem tudsz...

Húúú de nagy problémáid lehetnek 13 évesen!

2009. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 A kérdező kommentje:
Levagytok sz@rv@ magasrol nekem is van véleményem meg neked is!!!
2009. júl. 7. 20:25
 84/105 anonim ***** válasza:
97%

hát te rib@nc ha egyszer találkoznánk én ugy pofán b@sználak hogy az andromédáig repülsz! micsoda gondjaid vannak!! lehet hogy te úgy érzed hogy neked gond a világ, de a világnak meg te vagy egy óriási gond!! szánalmas vagy!! azt hiszed az a legnagyobb gondod hogy nem kapsz meg 6 milliót míg mások egy kiflit nem tudnának megvenni pár forintból mert annyijuk sincs!!naponta több millió állatot gyilkolnak le kegyetlenül.. és te ezért pattogsz itt b@zdmeg??? átérzed te ezeknek az élőlényeknek a fájdalmát??

kit érdekel hogy hogy fikázzák az emokat?? az emo nem stílus hanem rinyálás hogy szidnak az emberek mert (önszántamból) úgy nézek ki mint egy szennyvízcsatornából kimászott szakadt nyomorék!

nézz már magadba

13/L

2009. júl. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
92%
ide komoly pszichológusi segítség kellene :) 13 évesen meghülyülni, ide kész tehetség kell :P
2009. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
96%

Na,előttem is leírták az okokat,de leírom én is,talán megérted a sötét fejeddel:

1. Rondák vagytok. Pont. Szebbek lennétek ha nem sminkelnétek szét a képeteket,nem lenne olyan hajatok mint akinek a fejére vágtak egy madárfészket.

2. Nagy az arcotok. No comment,itt vagy te tökéletes példának.

3. Ugyanolyanok vagytok. Tökmindegy hogy szín,szószi vagy imó.

4/a. Azt hiszitek a butaság király. Nem,nem az.

4/b. Nem tudtok írni.

5. Összekeverik veletek a gótokat. Nagy szégyen ez nekünk mivel a gótok általában műveltek,intelligensek és igazi művészek.


Ha azt akarod hogy ne b*szogassanak,akkor te se b*szogass mást! Hiába mondod hogy te nem bántasz senkit,végigolvastam az összes hozzászólást és a kommentjeidet végig csak sértegetted a "szürke,unalmas nem-imósokat". Ráadásul annyira nevetséges hogy kézzel-lábbal igyekszel hogy be tudd magad skatulyázni mert hogy te csak félimós vagy meg szószis meg ezekhez hasonló. Ebből is látszik hogy neked ABSZOLÚT NINCS STÍLUSOD. De ez 13 évesen nem gáz,majd kinövöd.


SteelHeart

2009. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
95%

Meg ha már le írsz valamit akkor a köv.írásodban ne az ellentétjét írd! Még azt is imitálod csak h eszed van úgy tűnik! Csak sajnálni tudom azt akinekezt a sok hülyeséget hallgatnia kell a sulidban...


Ja!És azt h másnak milyen a stílusa,te nem tudhatod,szerintem nincs webcam vagy hasonló itt, meghát nem is ismersz...van még valami mondanivalód?

2009. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
94%

"Leszarom mondom nekem tetszik ha valaki emos nektek nem és még én vagyok szánalmas legalább én követek valami divatot"

Ejj b.zd meg, legalább te követsz vmi divatot, hát gratulálok neked te szerencsétlen, ehhez van eszed, tök mindegy hogy mi, csak divatos legyen, neked ez a lényeg, ezt a emu, imo, emo vagy nevezd ahogy akarod "irányzatot" is csak azért követed, mert az ilyen elborult 12-16 évesek körében most éppen ez a divatos. Hát szánalmas vagy...

Beképzelt kis p.csapalánta vagy, se írni, se fogalmazni nem tudsz, de osztod itt az észt. Ja, meg miért írod majdnem minden kommentedben hogy "oszt"? A kisebbéghez tartozol, vagy csak szimplán paraszt vagy?

Amúgy meg a kérdésre válaszolva, szerintem te is tudhatnád, hogy miért utálja mindenki az emósokat. Nézz egy kicsit magadba. Tudsz viselkedni, értelmesen megnyilvánulni, mást is fontosnak tartani, mint a madárfészek fejedet, meg az ócska kockás cuccaidat meg csőgatyádat? Nem, ugye? Hát ezért.

2009. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
94%
Én speciel azért, mert nagyon felnőttnek érzi magát tőle a 13 éves korosztály, pedig... amíg olyat írsz, hogy "suleee" meg "lessz" addig inkább a tanórákra kéne koncentrálni. Oké, én se szeretem a nyelvtant, de ha már olvasni nem szeretsz, legalább oda figyelj.
2009. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim válasza:
mit foglalkozol te azzal hogy az emberek nem birjak az emosokat???!ha neked az a bajod hogy az emberek azert cikiznek mert te mashogy nezel ki akk az a megoldas hogy TE VALTOZOL MEG!most gondolj bele,ha nem lennel emo vagy divatemo vagy mitomen mivagymar es ismernel 1 emost akit folyton cikiznek a kinezeteert meg a tobbi cuccert, te ugy gondolnad hogy te kene megvaltozz meg azok akik cikizik ot, vagy mindenki meg kene valtozzon 1 ember miatt?lehetsz emo ugy is hogy nem valtoztatod meg a kulsod es lehetsz szep ugy is ha olyan vagy mint a tobbi ember!most miert kell mindenki tudja hogy te emos vagy?"Tán az a baj ahogy kinézek??? Zavar?? Akkor ne nézz rám senkise kérte!"nah itt a baj!nem mi nem kell rad nezzunk hanem te nem kell izetlenul oltozkodj es igy elkerulheted a szekalast!Valaszthatsz vagy szekalas es akk oltozkodsz,viselkedhetsz,nezhetsz ki tovabbra is ugy ahogy eddig vagy megvaltozol! (angol billem van,fingom sincs hol tartottatok a beszelgetesbe mer mar nem volt turelmem elolvasni a tobbit XD)
2009. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!