Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha valaki emo?...

Miért baj ha valaki emo? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
13 éves emos lány vagyok és sokan piszkálnak. Attol még hogy én emos vok ugyanúgy élek mint ti reggel felkelek felöltözök (kicsit másképpen) fogatmosok aztán irány a suleee...... Tán az a baj ahogy kinézek??? Zavar?? Akkor ne nézz rám senkise kérte! Vagy az hogy nem szólok hozzád?? Van elég barátom nem kell új! vagy talán az hogy tupirt hordok a fejemen??? Ki kérte hogy odanézz? Neked lehet hogy nem tetszik de nekem igen erre nem gondoltál??? Én se szólok bele hogy te mit veszel fel vagy hogy hordod a hajad! Nem szólok az életedbe,nem piszkállak sőtt még hozzád se szólok de akkor te miért piszkálsz??? Én is ember vagyok !! Ennyi erővel bánthatnánk titeket mi is mert mások vagytok!! ---> és az nagy tévedés hogy az emosok vágdossák magukat meg öngyilkosok akarnaklnni !! Az emo meg a goth egy időben jött divatba és a sok fogyi keveri!! Jó van aki öngyilkos lessz meg vágdossa magát de az általába azért van mert piszkáljátok és szegény nem tud mit csinálni!!! Ha nem piszkálnátok akkor nem lennénk öngyilkosok !!! pl.: valaki attol lesz emos mert tetszik neki a fekete vagy aruhák,vagy a haj!!jahhh még hogy valaki azért lett emo mert tetszik neki a stílus attol még nem pozer az a pozer aki ma emo aztán holnap scene holnapután meg már megint más!! A POZER NEM DIVATEMO! SOKAN AZT HISZIK AZ EMO AZ EGY ÉLETÉRZÉS DE AZ EMONAK VANNAK ÁGAI ÉS NEM MINDEGYIK UGYANAZ !!!! és van ascene aminek a jelentése vidám teljesen eltér a jelentésük a SCENE: vidám,boldog,szines az EMO: szomorú,sötét.. (de nem depis csak másképp látja a világot) de az emo meg a scene majdnem ugyanúgy öltözködik! mármint a tornacipő,a szűk gyatya és a hello kittis nyaklánc, táska csak a szinek másak!!!
2009. júl. 6. 15:44
 71/105 anonim ***** válasza:
63%

Hát én is csak azt tudom mondani amit mindenki más:TE ROHADT HÜLYE VAGY AZ EMO HÜLYESÉGEDTŐL FÜGGETLENÜL (IS).

NEMCSODA HOGY PISZKÁLNAK OLYAN TUDATLAN,MŰVELETLEN ÉS BEKÉPZELT VAGY.

2009. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
44%

Én is 13 éves vagyok..nem emo..de amit te csinálsz az már szánamas..feltettél egy kérdést és választ vársz rá...vesszük az idöt és írunk..neked nem felel meg..=/ nem azért kérdezted hogy megtudd mások mit gondolnak az emo-rol??

Én maradok inkább kis divat pic.sa minthogy ilyen szánalmas retardált senki legyek..~.~


Amugy meg azért nézik le az emokat mert mint ilyen mint te:A

2009. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
36%

nem bántásból, tényleg érdekel..

A szüleid mit szólnak hozzá hogy emo vagy?

2009. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
71%

na ide figyelj!

1. tanulj meg helyesen írni

2. ha nem érdekel a véleményünk, ne írj ki kérdést, főleg úgy, hogy nem bírod a kritikát

3. ez az emos sz@rság, meg vmi hülye divat, amit a sok pics@ követ, mert, hogy ez menő, szerintem meg szánalmas

4. ti mind úgy néztek ki és ez tök vicces :D mi meg azért vagyunk furák, mert nem követünk semmiféle "divatot"(?), ha ez annak nevezhető... és egyedien nézünk ki, ti meg nem

5. hát ember számba veszem az ilyeneket is, de a hátuk mögött csak jót röhögök rajtuk :D

6. mindenkit lepontozol, mert nem tetszik a véleményük? akkor járj el a 2es pont szerint...(mellesleg automata helyesírás ellenőrző van)

7. most te is próbálgatod a stílusokat, de lehet később kinövöd és jót fogsz magadon röhögni, hogy milyen szánalmas voltál és majd nekünk adsz igazat...


20/l

2009. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim válasza:
13%
Szerintem nem baj, ha vki emo. Én is voltam emós és engem is sokan piszkáltak ezzel. Ma már nem vok az ,mert túlléptem ezen. Most 1-2 dolog kivételével minden rendben van az életemben. Ezért nem vok emo. Viszont ha újra rosszra fordulna minden,tuti, h emos lennék.Ez a kifejezése annak, ha vmi nagyon elcseszte az életünket. Valamilyen szinten köze van a stílusnak az érzelmekhez, mert az emocionális szóból ered az emo, melynek jelentése. érzelem. Viszont maga a stílus viselése egy klassz dolog. Ugyh. semmi gáz ezzel.Puszy
2009. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
60%

azta ribi hogy mennyire szánalmas vagy :D:D:D


oszt<--- honnan gyütté more? :D:D:D


meg itt mindenkit letámadsz? látom nagyon uncsizol a nyári szünetben, mert nagyon jól tudtad hogy milyen válaszokat is fogsz kapni.


még végigolvasni sem bírtam ezt a sok alázatot amit te összeszedegettél szépen.


mondd csak, mire ez a nagy "érett" érzés?


14 vagyok, és már így gondolkodom.

látos kiscicukám, ezt nevezzük mérföldnyi külömbségnek két ember közt.


sajnállak édess :")

2009. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 A kérdező kommentje:
fikázás az nem vélemény az hülyeség az avélemény amikor elmondja valaki hogy mit gondol arrol hogyha valaki emos pl: azt mondja : hülyeség de úgyis kinövöd vagy : jó dolog mert szerintem jó stílus ézékük van és a zene se rossz!!! És a szüleim azt mondják hogy nem baj hogy emos vok mert csak a hajaam oan meg néha ha úgyvan kedvem felveszek pár olyan rucit!!!
2009. júl. 6. 20:41
 78/105 anonim ***** válasza:
76%

ÚRISTEN ... Te télleg nagyon szánalmas vagy !!!

Azt állitod emo vagy , de közbe most írod h csak néha veszel olyan rucikat ..

Hát hallod te CSAK UTÁNZOD ŐKET ...mert egyáltalán nem vagy az , csak magadra mondod mert neked az a jó.

Ha már emosnak állítod magad legalább télleg lennél az -.-

Amugy meg télleg igaz hogy a kommentjeidből is láccik hogy beképzelt vagy -> MERT mindenki H*LyE csak TE NEM .

És a többieknek abban teljesen igaza van hogy TII vagytok az EGYFORMÁK ...a jellegzetes sötét vagy kockás cuccok stb MIJNDEN EMON EZ LÁTHATÓ meg a hajis SZINTE UGYANAZ legalábbis formára BIZTOS

14/L

2009. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim válasza:
77%

HANGEMBER ... sztem egy öntelt kis g*ci vagy, akit állandoan mindenki b*szogat azér mer lesüt rolad a beképzeltség, de élőbe nem mered megvédeni magad, ezér feljössz a netre és eljátszod a nagypofáju jolmegmondós menőlányt.

nagyonjoo :D

szánalom

mint már egyik tanult kolega is emlitette: aki hülye haljon meg :D osztom a véleményét

csók :D

2009. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
73%
hát kicsikém, téged bekéne záratni, aztán tényleg emóós leszel :D
2009. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!