Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha valaki emo?...

Miért baj ha valaki emo? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
13 éves emos lány vagyok és sokan piszkálnak. Attol még hogy én emos vok ugyanúgy élek mint ti reggel felkelek felöltözök (kicsit másképpen) fogatmosok aztán irány a suleee...... Tán az a baj ahogy kinézek??? Zavar?? Akkor ne nézz rám senkise kérte! Vagy az hogy nem szólok hozzád?? Van elég barátom nem kell új! vagy talán az hogy tupirt hordok a fejemen??? Ki kérte hogy odanézz? Neked lehet hogy nem tetszik de nekem igen erre nem gondoltál??? Én se szólok bele hogy te mit veszel fel vagy hogy hordod a hajad! Nem szólok az életedbe,nem piszkállak sőtt még hozzád se szólok de akkor te miért piszkálsz??? Én is ember vagyok !! Ennyi erővel bánthatnánk titeket mi is mert mások vagytok!! ---> és az nagy tévedés hogy az emosok vágdossák magukat meg öngyilkosok akarnaklnni !! Az emo meg a goth egy időben jött divatba és a sok fogyi keveri!! Jó van aki öngyilkos lessz meg vágdossa magát de az általába azért van mert piszkáljátok és szegény nem tud mit csinálni!!! Ha nem piszkálnátok akkor nem lennénk öngyilkosok !!! pl.: valaki attol lesz emos mert tetszik neki a fekete vagy aruhák,vagy a haj!!jahhh még hogy valaki azért lett emo mert tetszik neki a stílus attol még nem pozer az a pozer aki ma emo aztán holnap scene holnapután meg már megint más!! A POZER NEM DIVATEMO! SOKAN AZT HISZIK AZ EMO AZ EGY ÉLETÉRZÉS DE AZ EMONAK VANNAK ÁGAI ÉS NEM MINDEGYIK UGYANAZ !!!! és van ascene aminek a jelentése vidám teljesen eltér a jelentésük a SCENE: vidám,boldog,szines az EMO: szomorú,sötét.. (de nem depis csak másképp látja a világot) de az emo meg a scene majdnem ugyanúgy öltözködik! mármint a tornacipő,a szűk gyatya és a hello kittis nyaklánc, táska csak a szinek másak!!!
2009. júl. 6. 15:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
92%
miért vagyunk hülyék kedves kérdező? magyarázd már el nekünk!
2009. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
86%
Azért van bekötve, mert már próbálkoztál? Nem sikerült? Másikon is próbáld meg ha nagyon fájnak a kommentárok. És szerintem azért írtad ezt a kérdést , hogy válaszoljunk rá, most meg fel vagy háborodva hogy írunk? Buták vagyunk, elnézést :(
2009. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
88%

mert magyarbol meg minden másbol az 1 csoporta vagyok a nívosba vagy hogyan kell leírni


Hààt...(ja, én vagyok az " észkombàny" :)) az egyetemen magyar volt az egyik szakom, de màr percek ota probàlom megfejteni ennek a mondatnak a jelentését...

Tényleg érdekel a kovetkezo, ugyhogy probàlj meg nem leorditani: ti, " emosok" hoztàtok divatba az ilyen szohasznàlatot, mint " cép vagyok", cejetlek, meg sulee, pluee, stb?? Ez is egy kifejezési forma??

2009. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
88%

Te az emok szégyene vagy!! Ne alázz tovább minket, szánalmas vagy, az ilyenek miatt néznek le minden emot és scenet mint te!! Sötét vagy mint az éjszaka. Menj depizz valamelyik sarokban ha ennyire zavar mások véleménye. Kis taknyos vagy, fogalmad sincs miről szól a stílus.

Én scene vagyok de nem olyan elcseszett mint te.

2009. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
93%

"A stílus maga az ember"

Ismered ezt a bölcs mondást?

Na most te azt mondod, hogy neked stílusod van. Hogy te adsz magadra. Akkor légy szíves arra is adj, amit leírsz. Mert a stílus itt kezdődik, nem a ruhádnál meg a hajadnál. Hanem a megnyilvánulásaidnál.

2009. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
90%

Mond csak kislányom!Én arra lennék kíváncsi,hogy akkor is lennél emo,ha ez nem volna divatban?Mert a válaszaid alapján te csak egy PÓZER vagy!És tudod miért?A kedvedért utánanéztem:


"Az emok zárkózottak,érzékenyek,sokat sírnak,azért sokan elítélik őket..."Nos a kérdésed és a válaszaid alapján nem tűnsz ZÁRKÓZOTTNAK,ÉRZÉKENYNEK ,csak nagypofájúnak!Hogy mennyit sírsz azt már nem tudom,de nem is érdekel...Azzal hogy ezt a kérdést feltetted,csak még jobban szégyenbe hozod ezt a "divat stílust"!

2009. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 A kérdező kommentje:
Azért vagytok hülyék mert nem tudtok rollam semmit meg az emorol sem és máris fikázzátok a stílust meg engem is!!!
2009. júl. 6. 16:43
 38/105 anonim ***** válasza:
92%
Te kérdeztél. Mi válaszoltunk. Ha ez zavar, mert nem bírod elviselni a kritikát, akkor ne kérdezz b.sszus... Ennyire egyszerű...
2009. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
87%

figyelj, sok mindent megtudtunk rólad az alapján, amit írtál :D

pl azt, hogy analfabéta hülye vagy

2009. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
89%

Te egy hülye kis taknyos ribi vagy, 13 éves gyermek! Te hülyézed le, az érettebb gondolkodású, huszonéves korosztályt? Te kis nyomi :D Semmit nem tudsz még az életről,csak azt,amit innen-onnan összekaparsz a kis barátaidtól meg a netről. Kicsit sokat képzelsz magadról,majd ha megkapod az élettől az első igazi pofont, meglátod,milyen kis idióta voltál és mennyi sokkal nagyobb probléma létezik a te kis korlátolt világodnál. A segged ki van nyalva, megvesznek mindent, vannak barátaid, van mit enned, és van hol laknod. Ezek után csak fogd be a szádat szépen, és gondolj azokra,akiknek pl nincs családjuk vagy barátaik. Kis piti gondokkal küszködtök, feleslegesen veritek magatokat. Másik,hogy meg ne mondd már nekem,hogy ne nézzek oda, meg rád!! Hogy jössz te ahhoz,hogy megmondd mit csináljak 21 évesen? Hányinger,ahogy kinéztek,azt meg automatice megnézi az ember. Jó nagy taslit kéne leverni nektek,attól lehet észhez térnétek. És még írni sem tudsz. Vegyétek már észre,hogy szégyen így beszélni/írni! Lehet nálatok még menő, de máshol már szánalmas. És csak egy kis saját statisztika, már ha te is írtál: kb. 5 goth-os ismerősöm van, mindegyik boldog attól, és nem akar meghalni. És errefelé már a 3. emo akasztja fel magát vagy vágja fel az ereit. Emellé hozzáfűzném,hogy kurvära nem attól függ,ki milyen stílusú, az összes öngyilkos gyáva és gyerekes és gyenge jellem. Attól függetlenül,hogy emós, goth-os vagy akár discos. Egyre megy. Minket, "unalmasakat" meg csak ne fikázz,mert nem vagyok olyan nyomi mint ti. Inkább vagyok ilyen. Mivel mi már kinőttük, amikor meg én 13 voltam, hála az égnek nem volt még divat ez a mocsok. Én barbiztam, mint egy rendes gyerek. Neked is azt kéne tenned, kiélvezni a gyerekkorodat és nem verni magad,hogy "de nagy lány vagyok" meg a kurvänagy világfájdalmad, amiről még halvány fogalmad sincs. (mellesleg nekem sincs annyira, mivel 21 vagyok, de én nem is vagyok emos). Térj észhez, és maradj gyerek amíg lehet. Később,még bánni fogod,hogy ilyen voltál.

21/L

2009. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!