Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha valaki emo?...

Miért baj ha valaki emo? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
13 éves emos lány vagyok és sokan piszkálnak. Attol még hogy én emos vok ugyanúgy élek mint ti reggel felkelek felöltözök (kicsit másképpen) fogatmosok aztán irány a suleee...... Tán az a baj ahogy kinézek??? Zavar?? Akkor ne nézz rám senkise kérte! Vagy az hogy nem szólok hozzád?? Van elég barátom nem kell új! vagy talán az hogy tupirt hordok a fejemen??? Ki kérte hogy odanézz? Neked lehet hogy nem tetszik de nekem igen erre nem gondoltál??? Én se szólok bele hogy te mit veszel fel vagy hogy hordod a hajad! Nem szólok az életedbe,nem piszkállak sőtt még hozzád se szólok de akkor te miért piszkálsz??? Én is ember vagyok !! Ennyi erővel bánthatnánk titeket mi is mert mások vagytok!! ---> és az nagy tévedés hogy az emosok vágdossák magukat meg öngyilkosok akarnaklnni !! Az emo meg a goth egy időben jött divatba és a sok fogyi keveri!! Jó van aki öngyilkos lessz meg vágdossa magát de az általába azért van mert piszkáljátok és szegény nem tud mit csinálni!!! Ha nem piszkálnátok akkor nem lennénk öngyilkosok !!! pl.: valaki attol lesz emos mert tetszik neki a fekete vagy aruhák,vagy a haj!!jahhh még hogy valaki azért lett emo mert tetszik neki a stílus attol még nem pozer az a pozer aki ma emo aztán holnap scene holnapután meg már megint más!! A POZER NEM DIVATEMO! SOKAN AZT HISZIK AZ EMO AZ EGY ÉLETÉRZÉS DE AZ EMONAK VANNAK ÁGAI ÉS NEM MINDEGYIK UGYANAZ !!!! és van ascene aminek a jelentése vidám teljesen eltér a jelentésük a SCENE: vidám,boldog,szines az EMO: szomorú,sötét.. (de nem depis csak másképp látja a világot) de az emo meg a scene majdnem ugyanúgy öltözködik! mármint a tornacipő,a szűk gyatya és a hello kittis nyaklánc, táska csak a szinek másak!!!
2009. júl. 6. 15:44
 51/105 anonim ***** válasza:
97%
Mostmár tagadod azt amit az elején vallottál? Hogy emo vagy? Jaj de sajnállak hogy 6 milliót nem kaptatok...mi ötszáz ezret se...csak ennyi... és nem vagyok emo. És ha neked csak a ruhák meg a haj tetszik akkor te is csak DIVATEMO vagy. Mert az igazi emo-sok olyanok amit már elöttem is leírtak: visszahúzódóak, magukbafordukók, nem pedig olyanok akik osztanak másokat, mint te.
2009. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
83%
Mellesleg, mi, válaszolok kölünböző érveeket hozunk fel hogy miért nem szeretünk titeket, de te semmi újat nem tudsz mondani, ugyanazt ismételgeted folyton...szánalmas...
2009. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
81%

"én tudom hogy mit jelent az emó de van divatemo(akire azt mondják hogy pózer mert ez valamennyire íígy is van de ha keverik a scenet+emot akkor az már nem pózerség)!!!"


Miért nem az? Nem értem a logikádat. Csak divatból csinálod, nem? Akkor pózerség vagy mi a f.szság, erről ennyit.

2009. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
51%
Duplán vagy pózer mivel 2 stílust is "lopsz"
2009. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 A kérdező kommentje:
Azért ismételem magamat mert nem fogjátok fel hogy azért írtam E/3 személybe mert T/3 szar lett volna!! DIVATEMO vok oszt kész nah téma lezárva! DE MÉG AKKOR IS ENGEM PISZKÁLTOK HOGY , RIBANC,HÜLYE,TAKONY VOK MIKOR MÁR ELMONDTAM NEKEM CSAK ASTÍLUS TECCIK ! de ti meg egymást ismételgetitek folyton ezt olvasom: taknyos kis ribanc vagy csak evvel tutsz foglalkozni....stb. Divatemo vok de nem érttem mért piszkáljátok a rendes emokat ő dolguk ha öngyik lesznek meg az annyuké aki nem bír szolni egy orvosnak!!!
2009. júl. 6. 17:16
 56/105 anonim ***** válasza:
58%
Mit írtál E/3-ban? Mert én akkor itt vmiről lemaradtam... A kérdést ugyanis jórészt E/1-ben fogalmaztad meg, szóval nem értem, milyen E/3-ról dumálsz
2009. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem vagy divatemo és szerinted az emo egy életérzés akkor miért a "szépség-divat" témakörbe tetted a kérdést "kultura és közösség" helyett? :D
2009. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 A kérdező kommentje:
a logiikám ez: akkor vagy pózer ha emos vagy de csak a stílus teccik de én szinesen öltözködöm meg feketén is! scene+emo keverve (fogjuk rá hogy ez egy új divatág, ahol nincsen öngyilkosság,se érvágdosás) és ennekígy már semmi köze nincs az emohoz mert szines is de fekete is, de a scenéhez csincs sok köze csak az hogy boldog meg néha szines!!! ÉRTjűűűűűűűűűűk???
2009. júl. 6. 17:20
 59/105 anonim ***** válasza:
75%

sziasztok

13éves vagyok és én olyan félemo..khm hangsujoznám..NEM AZÉRT LESZ VALAKI EMO MERT TECCIK NEKI A HAJ VAGY A RUHÁK..EZ PONT A PÓZEREKRE IGAZ...AZÉRT LESZ VALAKI EMO MERT EZ EGY ZENEI STÍLUSNAK INDULT..és ha nekem teccik a zene akkor felveszem az öltözködését..pl.:mint a rapp a rock a hip-hop!

igen sokan utálják ez Emokat..és miért? mert mindenki azthiszi hogy mindegyik olyan mint a kedves kérdező..nem én pl nem írok ilyen szavakat hogy "cép"(bevallom én röviditek) de ez pózerszokás...az emok télleg nem lesznek öngyilkosok..aki mégis pl felvágja az ereit nem amiatt vágja fel mert ő emo..semmi köze a stílusához..hanem valami belül bántja..és megteszi..mégegyszer elmondanám SEMMI KÖZE A STÍLUSÁHOZ...és télleg csúnya dolog egymásnak beszólogatni..nekem is tesznek megjegyzést..kulturáltan visszaszólok(xD) és kész. kedves kérdező úgylátszik egy nagy pózer..;)..remélem felnyitottam egy két ember szemét..és bocsi kérdező de ez igyvan..

2009. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 A kérdező kommentje:
bocsi T/1 t akartam írni! sorry
2009. júl. 6. 17:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!