Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha valaki emo?...

Miért baj ha valaki emo? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
13 éves emos lány vagyok és sokan piszkálnak. Attol még hogy én emos vok ugyanúgy élek mint ti reggel felkelek felöltözök (kicsit másképpen) fogatmosok aztán irány a suleee...... Tán az a baj ahogy kinézek??? Zavar?? Akkor ne nézz rám senkise kérte! Vagy az hogy nem szólok hozzád?? Van elég barátom nem kell új! vagy talán az hogy tupirt hordok a fejemen??? Ki kérte hogy odanézz? Neked lehet hogy nem tetszik de nekem igen erre nem gondoltál??? Én se szólok bele hogy te mit veszel fel vagy hogy hordod a hajad! Nem szólok az életedbe,nem piszkállak sőtt még hozzád se szólok de akkor te miért piszkálsz??? Én is ember vagyok !! Ennyi erővel bánthatnánk titeket mi is mert mások vagytok!! ---> és az nagy tévedés hogy az emosok vágdossák magukat meg öngyilkosok akarnaklnni !! Az emo meg a goth egy időben jött divatba és a sok fogyi keveri!! Jó van aki öngyilkos lessz meg vágdossa magát de az általába azért van mert piszkáljátok és szegény nem tud mit csinálni!!! Ha nem piszkálnátok akkor nem lennénk öngyilkosok !!! pl.: valaki attol lesz emos mert tetszik neki a fekete vagy aruhák,vagy a haj!!jahhh még hogy valaki azért lett emo mert tetszik neki a stílus attol még nem pozer az a pozer aki ma emo aztán holnap scene holnapután meg már megint más!! A POZER NEM DIVATEMO! SOKAN AZT HISZIK AZ EMO AZ EGY ÉLETÉRZÉS DE AZ EMONAK VANNAK ÁGAI ÉS NEM MINDEGYIK UGYANAZ !!!! és van ascene aminek a jelentése vidám teljesen eltér a jelentésük a SCENE: vidám,boldog,szines az EMO: szomorú,sötét.. (de nem depis csak másképp látja a világot) de az emo meg a scene majdnem ugyanúgy öltözködik! mármint a tornacipő,a szűk gyatya és a hello kittis nyaklánc, táska csak a szinek másak!!!
2009. júl. 6. 15:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim válasza:

dogolj meg

(1 skin)

azert mondom mert betegek vagytok es ezt mar nem lehet turni jo ti is emberek vagytok de attol meg le lehet allni

2011. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 Pánczél ***** válasza:

egyáltaláán NEM baj ha valaki emo !!!!!én is az voltam 3 évig de levágattam a hajam bert kiderült h szemüveges vagyok =( az a stílus jó amiben jól érzed magad!!

NE ÉRDEKELJEN MÁSNAK A VÉLEMÉNYE HIGGY NEKEM!

az vagy ami vagy azt elkel fogadniuk!!!!!!!!

remélem KICSIT tudtam segíteni....

2011. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim válasza:
figyuzzon minden anti emo! Én nemvok emos de semmi bajom az emokkal valamelyikkel még elis lehet beszélgetni,másnak meg mi köze hozzá hogy milyen a haja neki így jó,mi közötök van ahoz,hogy öltözködnek nincs beleszólásotok! Ha valaki így érzi magát jól akkor semmit nemtudsz ellene tenni meg,hogy többet sirnak mit az anti-emok azért sirnak mert sokkal érzékenyebbek mint mi meg azért is mert sokan piszkálják azért mert emo kiványcsi vagyok,hogy viselnétek ha titeket is így piszkálnának nektek meg nem mindegy ő így érzi jól magát! Ők is csak emberek csak más a világnézetük és azért öngyilkosak mert az ilyen köcsögök mint az anti-emok fikázzák őket meg a többi dolog nemtudom nemvok emos de az a lényeg,hogy minek bántani azt aki más mint a többi ha nemtetszenek akkor rá se nézzetek ennyi és ne fikázzátok őket xD
2012. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 xxxnikixxx válasza:
IDE FIGYELJEN MINDENKI! tényleg nem minden emo vágja az erét.....én már csak tudom, mert én is emo vagyok. velem sem barátkoznak sokan, vannak nekem IGAZ barátaim, és nekem nincs is szükségem sok barátra! nem mindegy, hogy sok barát vagy kevés IGAZ barát! és én nem tudom, de lehet, hogy egyszer ki fogjuk nőni ezt a dolgot, mert az emo valójában a gyerek és a felnőtt között van, egyszer mindenki felnő. én tudom, hogy ki vagyok, és mielőtt valaki következtetéseket vonna le egy másik emberről, úgy hogy nem ismeri, nézzen magába!!!! egyébként meg ki a francot érdekel, hogy ki ír helyesen??? -.-"
2013. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 Pánczél ***** válasza:
Na ide figyelj kislanyka..Azert mert nem log a szemunkbe a haj es nem vagyunk bekepzelt kocsogok mint te azert irigykedunk? xD Nos en is emo voltam nekem is a szemembe logot a hajam..12-16 eves koromig..xdd mindenki kinol belole xd nem egy emot ismerek akik igaz nem nottek ki belole de erdekes modon az ismeroseim 90%-a befelyezte ezt az ertelmetlen stilus iranyzatot xd 14 evesen sok problemaid lehetnek.. elkellet menned dolgozni? kepzeld 17 eves vagyok ea dolgoznom kell mert kirugtak a sulibol.. muter meg kozolte velem h takarodjak otthonrol ha nem dolgozok nem ingyen szaloda ez..vagy azert van nagy lelki bajod mert nem jarsz azzal az emberrel aki tetszik..vagy mert nem kapsz cigire vagy franc tudja mire penzt..vagy csak azert mert veget ert az a NAGY szerelem? kepzeld el nekem is veget ert masfel ev utan mert megcsalt. erdekes modon nem lettem ongyilkos es nem vagtam magam nem estem vissza ebbe az emoba mert minden szutyok volt...xD talaltam masikat 2 het utan dobtam xd azota is befuzom a csajokat es ha nem szimpi akkor kidobom. xD es raadasul szivbeteg vagyok es meg sem sirankozom...xD
2014. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!