Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha valaki emo?...

Miért baj ha valaki emo? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
13 éves emos lány vagyok és sokan piszkálnak. Attol még hogy én emos vok ugyanúgy élek mint ti reggel felkelek felöltözök (kicsit másképpen) fogatmosok aztán irány a suleee...... Tán az a baj ahogy kinézek??? Zavar?? Akkor ne nézz rám senkise kérte! Vagy az hogy nem szólok hozzád?? Van elég barátom nem kell új! vagy talán az hogy tupirt hordok a fejemen??? Ki kérte hogy odanézz? Neked lehet hogy nem tetszik de nekem igen erre nem gondoltál??? Én se szólok bele hogy te mit veszel fel vagy hogy hordod a hajad! Nem szólok az életedbe,nem piszkállak sőtt még hozzád se szólok de akkor te miért piszkálsz??? Én is ember vagyok !! Ennyi erővel bánthatnánk titeket mi is mert mások vagytok!! ---> és az nagy tévedés hogy az emosok vágdossák magukat meg öngyilkosok akarnaklnni !! Az emo meg a goth egy időben jött divatba és a sok fogyi keveri!! Jó van aki öngyilkos lessz meg vágdossa magát de az általába azért van mert piszkáljátok és szegény nem tud mit csinálni!!! Ha nem piszkálnátok akkor nem lennénk öngyilkosok !!! pl.: valaki attol lesz emos mert tetszik neki a fekete vagy aruhák,vagy a haj!!jahhh még hogy valaki azért lett emo mert tetszik neki a stílus attol még nem pozer az a pozer aki ma emo aztán holnap scene holnapután meg már megint más!! A POZER NEM DIVATEMO! SOKAN AZT HISZIK AZ EMO AZ EGY ÉLETÉRZÉS DE AZ EMONAK VANNAK ÁGAI ÉS NEM MINDEGYIK UGYANAZ !!!! és van ascene aminek a jelentése vidám teljesen eltér a jelentésük a SCENE: vidám,boldog,szines az EMO: szomorú,sötét.. (de nem depis csak másképp látja a világot) de az emo meg a scene majdnem ugyanúgy öltözködik! mármint a tornacipő,a szűk gyatya és a hello kittis nyaklánc, táska csak a szinek másak!!!
2009. júl. 6. 15:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:

„nah egy értelmes válasz aki nem fikázza stílust csak véleményt mond az előttem szóló”



eddig mindenki a velemenyet mondta el…


szerintem meg,ulj ugyesen otthon,s nezz rajzfilmet,vagy babazz…en 13 evesen ezt csinaltam,es nem azon gondolkodtam ,hogy mennyire tudok felvagosan viselkedni „mert hat en emo vagyok,es kulonb nalatok”


egyebkent ossze vissza beszelsz,es sajat magadat megcafolod…ebbol is latszik h iq nuku…

szegeny,csak sajnalni tudlak


gondolom ezt is ertelmes valasznak tartod,hisz sajat velemeny…

2009. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
O''ngyi :))) hat szanalom
2009. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
91%

Talán az hogy vagy 13 éves és anyád apád mindent megtesz érted és te még ígyís rinyálsz meg depizel-.-"

Közbe fekete cuccokba nyomod amivel maagdra vonod fel a figyelmed ...Most meg az érdekel hogy mi milyen unalmasak vagyunk akik nem emosok-.-"Akkor kabbe 13 évesen kis emos pitsa-.-"....

2009. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 Sexylady ***** válasza:
93%

Kedves Drága kérdező! Nem olvastam végig, az egészet, bevallom, mert már a második oldalon olyan szinten felnyomtad az agyam, hogy ha élőben mondtad volna ezeket, valószínűleg /a temperamentumomat ismerve/ megvertelek volna! Az első pofon azért járt volna, mert eleve a goth-ot az emo-hoz hasonlítottad! A második pofon azért, mert nagy a pofád /már bocsánat a kifejezésért/ A 3. azért, mert buta vagy. 4. azért hogy térj észhez! Gondolj bele kérlek egy percre: 13 éves vagy, azaz max 7.es... és te leszólsz más /értelmesebb/érettebb idősebb embereket, csak azért, mert még te sem tudod eldönteni hogy mi vagy, mit akarsz, csak mert divat valami, minden beleélést mellőzve követed. /remélem fel bírtad fogni, egy kicsit csavaros mondat lett/. Szóval egy gyerekes butaságod miatt teljesen beégeted magad. Nézz kérlek körül... Minden 3. korodbeli gyerek emo. Egyéniségnem tartod magad? Sajnos el kell hogy keserítselek: Te egy tömegcikk vagy. Ha az egyéniségért fizetnének, te nagyon megszívnád, mert egy büdös vasad nem lenne. Azt mondod hogy a többi embernek unalmas a haja? Mi jogod van bírálni főleg így 13 évesen? Mi számít unalmasnak? Mondjuk tegyük fel hogy igazad van... baromi unalmas lehet az én sötétbarna, lila melíros hajam...

Így utolsó döfésként még azt megjegyezném hogy Ezzel a kérdéssal, és ezekkel a nagyon művelt válaszokkal sikerült elérned hogy az olvasók rájöjjenek így név nélkül is, hogy egy szánalmas alak vagy!

2009. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Szeretném megköszönni, hogy miattad, és a hozzád hasonló kis hülyék miatt rühelli mindenki az emokat! Talán meg kéne tanulni helyesen írni, és egy kicsit máshogy állni hozzá az emberekehez.

Én is emo vagyok, de én tudok helyesen írni, és nem támadok le mindenkit ok nélkül. Fel tudok öltözni normálisan, látok a hajamtól, és én nem divatból, hanem a zene miatt vagyok emo (elnézést kérek, az összehasonlítgatások és a túlzások miatt, de egy kicsit kiakadtam a kérdésen).

Ui: Ne hasonlítsd össze a gothot az emoval, mert a kettő teljesen más!

2009. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
6%

Aki azt írta hogy a gótok műveltek, intelligensek és nagy művészek. Hát lol már :D

Ugyanakkora pózer szarok mint a kis emósok, nem kell itt gizdázni. Csak nem 13 hanem 20 évesek. Aki órákat eltölt a tükör előtt, hogy aztán azt mondhassa, hogy őt nem érdekli a külseje az egyszerűen szánalmas, függetlenül hogy az alatt a néhány óra alatt mit aggatott/kent magára. Mondjuk a zenéjük legalább jobb egy fokkal.

2009. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim válasza:
Jajj komolyan. Én is összeverném a hozzád hasonló sintereket. ÉS NEM EMOS HANEM EMO. Én is voltam. És 13 vagyok. Na bumm. De utólag visszagondolva, totál felesleges volt =) Te nem EMO vagy, hanem egy hülye pi*sa...
2009. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:

13 éves emos lány vagyok? XD Na ezen szakadok


emos nincs...emó van :D ekkora szánalmat mint te

13évesen igazán tudhatod mi az emó.

Gondolom csak a stílust követed...és olyan ruhákat hordassz.

Csak hogy tudd...az igazi emók nagyon lenéznek ám!

16/L

2010. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
...nem emo hanem feltűnési viszketegség. hidd el ha jól nézel ki és nem úgy mint egy agyhalott akkor és feltűnhetsz...csak akkor nem akarnak majd megverni...
2010. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
Lám-lám! Eltelt majdnem 1 év a kérdés feltétele óta és hová tűntek az emok? Havi 1et látok,tuti az is véletlen! Ahogy annó a buffalo vagy mi,ez is véget ér egyszer! És attól,h vki nem divatmajom még van stílusa!
2010. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!