Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kezdjek programozni ha?

Hogyan kezdjek programozni ha?

Figyelt kérdés

7. osztályos vagyok és lassan ideje lenne eldönteni, hogy milyen suliba menjek tovább. Gondolkodtam a programozáson mert szeretek a számítógépekkel foglalkozni de a hardveres részéhez nem értek (de azt tudom, hogy egy gagyi f.s gépem van).

Leginkább a játékfejlesztés (melyik gyereket nem?).

Suliban nem igazán tanulok jól, de csak mert lusta vagyok. Egyébként lazán meglenne az ötös :D

Egyetemre, fősulira ha fizetős lesz nem tudok menni


Szerintetek érdemes így belekezdenem?

Ha igen, hogyan? (van aki C++ más meg Pascalt mond vagy HTML-t)


2016. jan. 9. 19:47
 21/92 anonim ***** válasza:
0%
Meg mi az, hogy ha akarnál 5-ös lehetnél. Egy beképzelt bar_m vagy, the shenki.
2016. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
21-es, nekem kutyaztal??????? Gyere idevaztan 1'qb ha kömény vagy lol sírok rajtad egyomdatoz se tud leirni
2016. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 A kérdező kommentje:

64%-os, te mit akarsz itt?

Meg magaddal veszekszel (21-22. hsz).

Inkább kapcsold ki a számítógépet és ne okoskodj ebben a témában, mert látszik, hogy nem értessz hozzá.

2016. jan. 10. 19:57
 24/92 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá? Erre miből jöttél rá? Nézz rá egy pythonra, és egy pascalra, egyből látod a különbséget? Miért szopnál pascallal, ha a pythont egy kicsit komolyabban gondolod, szinte Mindenre van lib, frissítik a nyelvet, stb.


Btw számítógepem ki van kapcsolva, telefonról írok. Hát ez nem igazán jött be. :((


És én vagyok az egyetlen 64%-os ezen a fórumon. Ja. Menj, inkább tanulj itt vasárnap este, minthogy full kezdőként a témában (tulképpen a saját kérdésed alatt) oltasz, hogy mekkora hülye vagyok a témában. Egész gyorsan beletanultál :)

2016. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
De Pythonhoz is van 1001 anyag, nem mintha a Pascal annyival jobb lenne ebben.
2016. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:

20: "Pascal?????? Ránézek és hányok. "


Hát ne nézegesd. Amúgy sem arra van, hanem arra, hogy használd.

A pascal, amellett hogy egy tökéletes általános célú nyelv, kifejezetten oktatási célra lett kifejlesztve.


Megkivánja a fegyelmet, de cserébe nem fogsz sz.pni a hanyagságod és a nyelv hanyagsága okán bekövetkező hibákkal.

A Python egy jó nyelv, csak nem kezdőnek, tanár nélkül.

Scriptnyelv nem való kezdők kezébe.

2016. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
"Megkivánja a fegyelmet, de cserébe nem fogsz sz.pni a hanyagságod és a nyelv hanyagsága okán bekövetkező hibákkal." Mit értesz ez alatt?
2016. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 A kérdező kommentje:

64%-os, tulajdonképpen mindegy, mert csak nevetségessé teszed magad.


A többiek valahogy értelmesebbnek látszanak.

2016. jan. 10. 21:34
 29/92 anonim ***** válasza:
Hat ha ennyire megy a vita melyik nyelv jo kezdesnek es melyik nem soha nem fogja elkezdeni egyikkel sem. Tanultak mar meg tanar nelkul Pascalal, Pythonal, C++ -al es meg sok massal kezdve programozni. Termeszetesen angol mindharomhoz fog kelleni.
2016. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
Marmint az alapokhoz nem, ahhoz nem szukseges angol, csak ha amr melyebben elmerul benne az ember, nem art ha olvasott szovegbol kitudja ragadni a lenyeget.
2016. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!