Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó-e ez az edzésterv?

Balazs1494 kérdése:

Szerintetek jó-e ez az edzésterv?

Figyelt kérdés

hétfő: mell

-fekvenyomás

-45 fokos fekvenyomás

-tárogatás

-fekve súlyokat emelés

-gépen a súlyokat magam elé húzom a kötél segítségével..


kedd:pihenőnap


szerda: hát,váll

-rúddal fej mögött

-rúddal nyomás fej előtt

-fűrészelés

-ülve súlyzókkal beforgatás

-géppel lehúzás fej mögött

-géppel lehúzás fej előtt


csütörtök:bicepsz,tricepsz

- scott-pad

- koncentrált

- kalapács

- 45 fokos padon fekve a mellkasomhoz emelem a súlyokat

-állva rúddal bicepszezés

-szabad súllyal tricepsz fej fölött

-gépnél,kötél segítségével lehúzás állva(tricepsz)

-fekve nyomás szűken (tricepsz)


és aztán egy hétig pihi,és kezdődik minden előlről.. a szabad napokon kocogok,hogy menjen a zsírégetés is,mindemellett fehérjeport szedek.. arra lennék kíváncsi,hogy ez a fejlődés szempontjából megfelelő-e :) kérlek titeket,a hülye,felesleges válaszokat mellőzzétek! előre is köszönöm a segítségeteket!



2012. júl. 9. 20:05
1 2 3
 1/23 Sznofru ***** válasza:

Szerintem sok a mellgyakorlat.


Rúddal nyomás fej előtt, az hátgyakorlat akar lenni? Vagy a szerdai programod fordítva van vagy össze-vissza írtad?


Bicepszre 5 gyakorlatot csinálsz, tricepszre 3-at, miközben a tricepsz nagyobb izom?

2012. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Ez katasztrófa. :)

Semmi nem jó. Mell sok, láb sehol, nyak mögött ne nyomj, bicó rengeteg.. áá nagyon sokat tudnék írni és az gyakorlatok nevét sem tudod még. Itt találsz jobb terveket:

[link]

2012. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
a fehérjepor nemnagyon kellene...túl sok a kalóriája! Ha zsírt égetni is szeretnél,ahogy írtad...akkor hanyagoldd!
2012. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

funnybunnyxoxo

te miről beszélsz? ne írjál már hülyeséget.

2012. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mindent sorjában írtam mindennél! Lábazni kocogni szoktam az nem elég? Mellbe melyiket vegyem ki? Az baj,hogy ha sok? Mert izomlázat mindig érzek! :)
2012. júl. 9. 20:21
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

funnybunnyxoxo, nálad nem sok butább embert láttam itt az oldalon, pedig akad néha.:)

Nem kellene osztani az észt, ha nincs!!

2012. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

kérdező, kocogás az nem= lábedzés. Attól nem lesz izom és nem fogsz arányosan fejlődni. A kemény súlyzós lábedzés elősegíti a felsőtest fejlődését is. Nézz utána.

Mellizomnál elég 3, max 4 gyakorlat, kisebb izmoknál 2-3 is, mint pl. bicepsz is. Nézz meg a linket és ott vannak haladó osztott edzéstervek.

2012. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De miért nem jó ha többet csinálok? Túledzettség? Nem lesz az,hogy ha csak 2őt 3mar csinálok és nem lesz elég az edzés?
2012. júl. 9. 20:30
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha keményen edzel, nem lesz kevés a mellnél a 3-4 gyakorlat. A több nem jobb, nem tudsz regenerálódni, felesleges.
2012. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem írni,hogy mindenből 4*8at csinálok! Az edzésterv amit mutattál pedig piramist ajánl.. Amit én nem szeretek,mert már egyszer próbaltam.. Tehát ha ugyanezt az edzéstervrt követem 4*8as szériákkal es beleiktatok lábat is és pár gyakorlatot kiveszek a bicepszből és a mellből,hogy meglegyen a 3 max 4 úgy megfelelne? :)
2012. júl. 9. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!