Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz hogy ha az anya nem...

Igaz hogy ha az anya nem hajtja be az apán a tartásdijjat akkor a gyerek ha felnő, perben követelheti tőle az egészet? (az anyától? )

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 23:51
 71/116 A kérdező kommentje:
hát jó szórakozást. ha nektek az a szórakozás hogy este együtt nekem irkáltok, ahhoz csak gratulálni tudok. inkább vagyok akkor már hülye mint ilyen mint ti.
2013. nov. 30. 21:06
 72/116 A kérdező kommentje:
én jelenleg olyan helyen vagyok, ahol pénzt kapok az időtöltésért, és jelenleg mást nem is nagyon csinálhatnék, de te szerencsétlen a szabadidődet áldozod erre, s ahogy látom a férjed idejét is erre akarod beosztani. hát gratulálok ismét ehhez. és még én vagyok a hülye...
2013. nov. 30. 21:08
 73/116 A kérdező kommentje:
ráadásul az erőlködésednek semmi értelme mert rövidesen törölve lesz ez az egész mocsok amit ide okádtál. de legalább egy jót szórakoztál. ez is valami, főleg ha ez a legnagyobb szórakozásod.
2013. nov. 30. 21:10
 74/116 anonim ***** válasza:
94%

"ez egy általam feltett kérdés. annak kell eltűnnie aki nem tud más csak saját magát lejáratni választ nem adva minősithetettlen stílust megengedve magának. "


Akkor te sem maradhatsz. :-(

2013. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 A kérdező kommentje:
én a kérdező vagyok. amit irtam a válaszolokra szól. a kérdező akkor is marad ha nem tud válaszolni mert a kérdező azért kérdező mert nem tud válaszolni. tudod te ezt jól csak játszod a hülyét. de a 67%-os versenyzőnk mögött sajna messze lemaradva.
2013. nov. 30. 21:13
 76/116 anonim ***** válasza:
90%

Kiemelem a lényeget.


"annak kell eltűnnie aki nem tud más csak saját magát lejáratni "

2013. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 A kérdező kommentje:
akkor mindenkinek el kellene tünnie. én csak azt válaszoltam ami jár viszont maradok mert értelmes emberekre várok. nektek azoban tényleg semmi dolgotok itt. persze maradhattok, ha nincs jobb dolgotok, mint ezzel szórakozzni.
2013. nov. 30. 21:19
 78/116 anonim ***** válasza:
Komolyan milyen munkát mernek rád bízni? Virágokra figyelsz esti műszakban?:D
2013. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 A kérdező kommentje:
olyan munkát ami rövidesen véget ér s utána eszem ágában nem lesz a szabadidőmben ilyen szerencsétlenekkel diskurálni. mert ellentétben veletek tudok jobb szórakozást.
2013. nov. 30. 21:28
 80/116 anonim válasza:
:)
2013. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!