Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz hogy ha az anya nem...

Igaz hogy ha az anya nem hajtja be az apán a tartásdijjat akkor a gyerek ha felnő, perben követelheti tőle az egészet? (az anyától? )

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 23:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 A kérdező kommentje:
nem a szovegertesemmel van gond hanem hogy hasrautesszeruen írtak egyesek hogy nincs. azzal meg mit kezdjek¿ arrol nem is beszélve hogy tobbet ugy írtak hog nincs hogy az irasukbol látszott nem is fogtak fel a kérdést. na de mar ezt is leirtam itt s ha elsőre.se ment felfogni akkor most se fog nektek menni. ilyen értelmi szintel viszont ne csodalkozzatok h végleg komolytalannak vesznek benneteket.
2013. nov. 30. 19:27
 52/116 anonim ***** válasza:

Persze, beperelheted édesanyàdat. Jogilag lehetséges! Ha eljut az ügy a bíróig, õ hahotàzva fog nevetni. Ha anyukàd kibírja, hogy a per utàn ne verjen úgy szàjba, hogy kiessen a fogad, ( mert ugye szarba nem csapunk!) , akkor õ eljelent majd ràgalmazàsért és mivel ilyen senkihàzi szemétlàda vagy, még az örökségbõl is kizàr. mivel meghurcoltatod õ kérhet kàrtérítést, amit vagy kifizetsz, vagy leülöd. Így is úgy is te szívsz! Írd meg anyud elérhetõségét, szeretném én képviselni a tàrgyalàson. egy életre tönkre tennélek aranyom! :)

A kérdésre a vàlasz: minden tovàbbi nélkül beperelheted, van hozzà JOGOD! De nem fogod megnyerni. Amellett, hogy egy fillért nem fogsz kapni, még busàsan meg is fizetsz a dologért! Hajrà! majd írd meg mi volt!

2013. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 A kérdező kommentje:
édesanyámat nincs okom beperelni. s amúgy amit itt zagyválsz honnan szeded? mert mint írtam nem spekulációkra vagyok kíváncsi. a bevezetőt s a stílust tekintve egyszerűbb lett volna ha le se írod s akkor egyel kevesebb hülyeség lenne itt.
2013. nov. 30. 20:13
 54/116 A kérdező kommentje:
amúgy rágalmazásról itt szó sincs mert ami igaz az messze nem rágalom. márpedig ez esetben igazolható a kérdés. nem kellene alapvető jogi ismeretek nélkül nagy pofával ilyesmit írni, hogy képviselnél bárkit is. ezzel csak saját magadat komolytalanitod el. mire jó ez, nincs jobb dolgod?
2013. nov. 30. 20:18
 55/116 A kérdező kommentje:
az örökségből kizárásnak is megvannak a szabályai amibe ez nem tartozik bele. többszörösen megmutattad hogy fogalmad sincs az egészről. direkt kértem hogy csak hozzáértők írjanak, hogy nem lehet ezt felfogni?
2013. nov. 30. 20:19
 56/116 anonim ***** válasza:
ha elméleti a kérdésed akkor írd oda! ebben az esetben a vàlaszom, hogy: erre nincs jogi lehetõséged!!! nem is értem hol olvastàl ekkora baromsàgot! ilyen a magyar törvényben nincs! na mégegyszer. Nincs ilyen! vili? nem tudom miért nem lehet megérteni. igen az USA-ban egy rajtad felejtett szaros pelenka miatt is beperelheted anyàdat, vagy azért mert le kell vinned a szemetet és terhel a hàzimunkàval! ott nagy eséllyel meg is nyered a pert. anyuka megteheti, hogy bevàgja a gyereket intézetbe, mert apuka nem fizet, neki meg nem kell, de a gyerek nem követelhet semmit. 18 évesen szíve joga kilökni a gyereket az utcàra mert nagykorú. tartsa el magàt. semmit nem lehet követelni utólag a szülõkön! még szerencse! gondolj bele józan ésszel! ha gyerekként elmész a gyàmügyre, hogy éheztetnek, fàzol, retek van otthon, még talàn segítenek. akkor még a gyàmügy is behajtathatja a gyerektartàst az apàn. de felnõttként a kutya nem hisz neked, mert nem tudod bizonyítani. ez viszont a magyar jogszabàlyban ràgalmazàs, amit büntetnek! jàrtas vagyok a jogban, de ha senkinek nem hiszel, ne itt koptasd a berûket, menj egy jogi fórumra, ott kerek perec megmondja neked erre a vàlaszt egy doktoràlt ügyvéd! ha meg biztos vagy a dolgodban mi a lópikulànak kérdezel? hogy mindenkit lehülyézz? itt 100 emberbõl te vagy az egyetlen aki nem így gobdolja. én arra a spekulàcióra jutottam (ha tudod egyàltalàn ez a szó mit jelent) , hogy borzasztó bura és primitív vagy! de ez csak spekulàció! nem vagyok kívàncsi a vàlaszodra! tartsd meg magadnak. tovàbbi szép estét!
2013. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 anonim ***** válasza:
te tényleg egy értelmi nulla vagy! tünj innen a pics..ba ha ilyen okos vagy és mindenki màs hülye! :D majom. gondolom vagy kb 12 éves.
2013. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 A kérdező kommentje:

nem elméleti a kérdés. arról se volt szó, hogy így gondolom, azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom, de nem hozzád hasonló tetű emberektől várom a választ ilyen tetű stílusban és végül ahogy írtam ezerszer, nem megalapozatlan válasz érdekel. ezt úgy látom hiába írom le újra meg újra.


ha nem tudsz írni másképp csak így, akkor menj ahova akarsz, boldogíts más szerencsétlent, de engem hanyagolj.


erre a stílusra senki sem kíváncsi. nincs jobb dolgod mint szemétkedni?

2013. nov. 30. 20:41
 59/116 anonim ***** válasza:
91%
Ràjöttem! Te ebben a sztoriban a balek ügyvéd vagy aki elvàllalta az ügyet és halvàny lila fingod sincs mit kezdj vele. a kiskapukra vagy kívàncsi! :D
2013. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 A kérdező kommentje:

ez egy általam feltett kérdés. annak kell eltűnnie aki nem tud más csak saját magát lejáratni választ nem adva minősithetettlen stílust megengedve magának.


a beteges hajlamaitokat máshol éljétek ki.

2013. nov. 30. 20:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!