Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz hogy ha az anya nem...

Igaz hogy ha az anya nem hajtja be az apán a tartásdijjat akkor a gyerek ha felnő, perben követelheti tőle az egészet? (az anyától? )

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 23:51
 61/116 anonim ***** válasza:
te vàlaszolsz mindenkinek alpàri köcsög stílusban és nem. speciel nincs jobb dolgom! :D
2013. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 anonim ***** válasza:
ha meg az anya vagy, nemm kell fosnod! nincs esélye a kölöknek. bàr ha te lennél az anyàm én is perelnélek!
2013. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 A kérdező kommentje:
az alpári stílus meg csak azoknak jár akik szintén ilyent ütnek meg. aki képes normális hangnemre azzal én se így írok. mindenki azt kapja amit megérdemel.
2013. nov. 30. 20:47
 64/116 anonim ***** válasza:
ugye ugye! csak az én édesanyàm a vilàgon a legjobb ember volt (màr nem él sajnos!) , egyedül nevelt fel. soha a fejemben meg nem fordult ilyen kérdés! de legyél te bàrki, gyerek, anya, ügyvéd. a kérdés téged minõsít. az ilyenektõl féltem a sajàt gyerekem mint te. rothad q vilàg! ez van!
2013. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 anonim ***** válasza:
kefélés majd 10 utàn mert a férjem dolgozik, làtom neked sincs jobb dolgod! :D
2013. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 anonim ***** válasza:
na làtod ez màr ràgalom. holnap be is megyek a rendõrségre feljelenteni. hamar kiderül az ip cím honnan ír. majd akkor legyen ekkora szàd! inkàbb csinàlt volna apàd kisszéket helyetted!
2013. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 anonim ***** válasza:
jobb mint neked egyedül! sekind nincs így lehúznàd édesanyàdról még a bõrt is, csak legyen pàr perc örömöd.
2013. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/116 A kérdező kommentje:
szánalmas ha ez a szórakozásod. én azért ennél szinvonalasabban szórakozok.
2013. nov. 30. 21:02
 69/116 A kérdező kommentje:
csak a neten sok ezer ennél értelmesebb szórakozási lehetőség van de neked mégis ez kell. a neten kivüli világról nem is beszélve.
2013. nov. 30. 21:04
 70/116 anonim ***** válasza:
nem majd ír a màsik géprõl õ is neked. nen az a baj, hogy engem lehülyézel. azt elfogadom. legyen. de szerinted itt mindenki hülye csak te nem! itt a baj! ezt nem érted meg!
2013. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!