Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért vannak betiltva a...

Miért vannak betiltva a drogok? És mi alapján?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy elvileg jogállamban élünk, és mégis tűzzel-vassal üldözik azokat az embereket, akik valamilyen drogot használnak? És ez sajnos nem csak Magyarországra vonatkozik!

Milyen jogalapjuk van erre, hiszen az alkotmány mindenhol védi a személyi szabadságot? Mi köze van bármilyen hatóságnak ahhoz, hogy egy ember mit csinál magával?

Miért van mégis néhány drog (pl. nikotin, koffein, alkohol) teljesen legálisan forgalomban?


2011. márc. 6. 03:53
 111/146 anonim ***** válasza:
*igazából senkinek nem ajánlok semmit,csak beszélgetek!
2011. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/146 anonim ***** válasza:

Na mondtam, hogy gyógyítja a rákot ;)


Ha midnen "fejlett" országnak ilyen hiper,szuper alkotmánya van, akkor mégis miért van mindenhol betiltva, de komolyan, ez már kezd érdekelni.


Kénytelen vagyok mindig ugyanazokkal az érvekkel előjönni, hanem értitek meg, hogy a demokrácia nem abból áll, hogy azt csinálsz amit akarsz...

2011. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/146 anonim ***** válasza:

"Na mondtam, hogy gyógyítja a rákot ;)"


-Azt nem a fűre mondtad? Vagy én emlékszem rosszul? Vagy te nem tudsz szöveget értelmezni?


"Ha midnen "fejlett" országnak ilyen hiper,szuper alkotmánya van, akkor mégis miért van mindenhol betiltva, de komolyan, ez már kezd érdekelni. "


-Most akkor a gombáról vagy a fűről beszélsz?


"Kénytelen vagyok mindig ugyanazokkal az érvekkel előjönni, hanem értitek meg, hogy a demokrácia nem abból áll, hogy azt csinálsz amit akarsz..."


-Ezt senki nem mondta, ellenben hadováltunk valami szabadságjogokról! Tudod amíg olyat teszel ,ami nem korlátozza más szabadságát,addíg hol a gond?


Egyébként visszakérdezések és idézgetések helyett akár végre választ is adhatnátok...

2011. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/146 anonim ***** válasza:
64%
"Milyen jogalapjuk van erre, hiszen az alkotmány mindenhol védi a személyi szabadságot? Mi köze van bármilyen hatóságnak ahhoz, hogy egy ember mit csinál magával?"
2011. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/146 anonim ***** válasza:

"-Azt nem a fűre mondtad? Vagy én emlékszem rosszul? Vagy te nem tudsz szöveget értelmezni? "

Megpróbáltam szarkasztikus lenni, ezek szerint nem sikerült. Csak próbáltam arra célozni, hogy úgy is valaki előbb utóbb benyögi ezt is.


"-Most akkor a gombáról vagy a fűről beszélsz? "

A fűről, ha jól tudom a gombák elég sok helyen legálisak.


"-Ezt senki nem mondta, ellenben hadováltunk valami szabadságjogokról! Tudod amíg olyat teszel ,ami nem korlátozza más szabadságát,addíg hol a gond? "

Pont ott, hogy szerintem semmi szükség még egy legális népbutítóra, elég az, hogy az emberek elisszák az agyukat, nem kell még ez is.

2011. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/146 A kérdező kommentje:

"Kénytelen vagyok mindig ugyanazokkal az érvekkel előjönni, hanem értitek meg, hogy a demokrácia nem abból áll, hogy azt csinálsz amit akarsz..."

Így van, ezt senki nem mondta.


"Ha midnen "fejlett" országnak ilyen hiper,szuper alkotmánya van, akkor mégis miért van mindenhol betiltva, de komolyan, ez már kezd érdekelni."

Őszintén szólva engem is.

De ha elolvasod a fenti zöld keretes mezőben a szöveget, akkor látod, hogy alapvetően ez volt a kérdés. Erre eddig még nem nagyon jött konkrét válasz.

2011. márc. 9. 21:14
 117/146 anonim ***** válasza:
54%

„Na mondtam, hogy gyógyítja a rákot ;)" „"Megpróbáltam szarkasztikus lenni, ezek szerint nem sikerült. Csak próbáltam arra célozni, hogy úgy is valaki előbb utóbb benyögi ezt is. "

-Senki nem állította ,hogy a fű gyógyítja a rákot,nem értem most miről is hablatyolsz!


„A fűről, ha jól tudom a gombák elég sok helyen legálisak”

-Elég nagy zavar lehet a fejedben,ha nem érted mit is értettam gomba alatt! Elolvastad egyáltalán a 19:54-est? Az nem a fűről,hanem a varázsgombáról szól,tudod Amszterdam meg ilyenek!



"Kénytelen vagyok mindig ugyanazokkal az érvekkel előjönni, hanem értitek meg, hogy a demokrácia nem abból áll, hogy azt csinálsz amit akarsz..."

-18:07 –es válaszom tartalmazza,mit gondolok e kérdésről,nem lehet véletlen,hogy így elsiklottál felette!


Ui.: Azért neagódj van ennek értelme,szépen lassan kiokosítunk politikából,mostmár remélem tudod mi az az anarhia,egyem a pici szived! Legközelebb majd megtárgyaljuk a marxizmust,tudod Kádár idejében az nem is "kommunizmus" volt ,de azt majd késöbbre tartogatom nehogy megterhelje a csöpp kis fejed!

2011. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/146 anonim ***** válasza:
54%
Na akkor ez csak azzal magyarázható, hogy nem is olyan hiper-szuper az alkotmányuk.
2011. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/146 anonim ***** válasza:

"Őszintén szólva engem is.

De ha elolvasod a fenti zöld keretes mezőben a szöveget, akkor látod, hogy alapvetően ez volt a kérdés. Erre eddig még nem nagyon jött konkrét válasz."


-Nem tudom te hogy vagy vele Kedves kérdező,de nekem már kezd fogyatkozni a türelmem! Konkrétan aki nem tud szöveget értelmezni,attól hiába várod,hogy reagáljon a felvetésedre! Mehet ez még így több oldalon keresztül,de sok értelmét már nem látom!

2011. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/146 anonim ***** válasza:

21:29:

Ne nézz már hülyének, tudom, hogy a halus gombákról beszéltél, a többire nem reagálok, nincs időm ezeket olvasgatni már, tekerj egy gandzsát aztán lazíts.


UI: Valamiért azt hiszed még mindig, hogy a demokrácia az amikor mindent megtehetsz, és még mindig nem érted, hogy ez az anarchizmus (azért tehetsz meg mindent mert nincs állam ami korlátozna).

2011. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!