Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/265 anonim ***** válasza:
70%
Számszerűen megadta, persze a jelenlegi feltételek mellett valószínűleg így is lenne, de ezerszer elmondták, hogy ezt nem holnaptól vezetik be, hanem két éven belül, pont azért, hogy senki ne járjon vele rosszul. Ez az, ami egyszerűen nem érthető neked.
2010. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/265 anonim ***** válasza:
70%
Orbán még a mai beszédében is indokolta. Végignézted??? Ha holnaptól lenne ez, igazatok lenne, de így nincs. Pont az a célja, hogy javuljon az adóhelyzet, és bizony javulni is fog, de látom nem érted.
2010. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/265 anonim ***** válasza:
84%

hittel te egyszerű,vagy másképp orbán-imádattal.

Menj aludni,mert már olvasni se tudsz úgy felhergelted magad,hogy valaki imádott vezérednek nem akarja ta talpát nyalni.

Egyébként tudod mit oldott meg?A nagy büdös lósz@rt.Azt megoldotta.

2010. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/265 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt mind nekem írjátok, akkor nem mocskolódtam, és nem is fogok.

Szerintem egyikőtök se tudja, hogy néz ki egy bérszámfejtés, és egyikőtök se látott még olyan papírt, amit a munkáltató ad minden hónapban, és tételesen le van vezetve az összes levonás.

Tehát az szja törvény szerint mindenki, akinek az éves bruttó jövedelme 3.188.000 Ft alatt van (közben utánanéztem), az jogosult havi 11.340 adójóváírásra. A szja kulcs 18 %. Ma Orbán azt mondta, 2 év alatt bevezetik a 16 %-os egykulcsos adót és eltörlik az összes adójóváírást. Az összesbe nekem ez is beletartozik. Tehát minden ember, aki eddig jogosult volt a havi 11.340 Ft-os adókedvezményre, az most rosszabbul jár. Nekem szajkózhatjátok, hogy nem így van, de itt ti nem értetek valamit.

2010. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/265 anonim ***** válasza:
81%

23.43 és mi a túrótól fog javulni?Ja,mert Orbán azt mondta...vedd már észre,hogy 20 éve megy lefelé az ország,nem nem a gyurcsány,meg a bajnai miatt,hanem az egész hóbelebanc miatt,amibe a fidesz is beletartozik.Volt négy évük,amikor nem csináltak semmit,azon kívül,hogy minden negatívumot elfogadtak,feladtak mindent,csakhogy beléphessünk az eu-ba.Olyan szabályokat húztak ránk,amiről nyugaton mégcsak nem is hallottak.Többek között fidesznek köszönhetjük a providentet(amit eu-s államokban nem engedélyeztek!)

De persze most aztán életszinvonal meg miegymás lesz,mert Orbán azt mondta.Hát bazi nagyot fogsz csalódni..és nem kell hozzá három év.

2010. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/265 anonim ***** válasza:
70%

Tévedsz, én sosem vagyok mérges :) Elég sok dolog van, ami miatt mérgelheti magát az ember, és azok közé nem tartozik egy internetes fórum. Azokon a jelzőkön, amiket pedig rám alkalmaztál nem fogom magam felidegesíteni, inkább te lehettél ideges, hogy ezt alkalmaztad. Most sem esett még le mindig miről beszéltem, és azt hiszem érthetően elmondtam, hogy MIÉP-es lennék,ha még lenne értelme. Viszont a látásod szelektív lehet, hogy ezt nem láttad meg. Azt is elmondtam hogy a 82%-os miért gondolta így meg ha jelenleg lenne ez helyes lenne.


Ha pedig szerinted semmit nem oldott meg, erre ismét nem tudok mit mondani, hatalmas lépéseket tett, gyakorlatilag a legfontosabb intézkedésekről mindről szó esett és ez csak a kezdet, folyamatosan csinálni fogja, és hála istennek mostmár jó kezekben van az ország. Boldogabb lennék, ha mocskolódás helyett inkább te is örülnél, de ez már megint csak a te dolgod, nem szólok bele és nem is az én problémám. Valamint attól is sokkal boldogabb lennék, ha ismeretlenül nem ítélnél, de nem sértettél meg vele, szóval nyugodtan :) Csak akkor sértődnék meg, ha lenne valóságalapja és valóban sértő dolgok lennének.


Ezt viszont mindenkinek a figyelmébe ajánlom, aki esetleg lemaradt, vagy nem érti a dolgokat. Megmagyarázni nem fogja, de lehetséges, hogy pont ez döbbent rá egyeseket hogy is van ez:

[link]

2010. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/265 anonim ***** válasza:
70%
Tudod a Fidesznek ott volt 4 éve. Nézd meg a gazdasági mutatókat merre lendültek az ő kormányzásuk alatt. Hazudik aki azt mondja romlott a helyzet, szépen elkezdték javítani. Erről akármilyen statisztikát találhatsz.
2010. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/265 anonim ***** válasza:
100%

82%-os, nem, nem rád vonatkozott a mocskolódás, tényleg ne haragudj, ha így értetted, a 66-osra vonatkozott, aki nem megfelelő jelzőket alkalmazott rám, holott én nem személyeskedtem.

Neked kétségkívül igazad lenne, ha ezt holnaptól vezetnék be a jelen körülmények között, de pont ezért mondta Orbán, hogy emiatt nem fogja hamar bevezetni, tehát nem fog vele senki rosszabbul járni. Jelenleg így lenne, mondom, de nem a jelenben lesz, ezért nem is lehet összemosni a jelen helyzettel. Előbb ezt még helyre kell hozni, utána jön ez.

2010. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/265 anonim ***** válasza:
70%
Egész Európában megszoritás van nem tudom mit pampogtok itt,hogy kevesebb fizut kaptok??Jah,hogy a Fidesz szoritja meg az a baj?Annak örüljetek,hogy a közüzemi dijakat befagyaztották,és nem kell többet fizetni mint pár hónap múlva se mint most!
2010. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/265 anonim ***** válasza:
70%
68-as, neked igazad van, de itt nem lesz megszorítás :) Pont hogy nem lesz :) Ha lenne akkor sem lehetne sokat szólni ellene, de nem lesz.
2010. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!