Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikusban csalódtato...

Melyik politikusban csalódtatok igazán?

Figyelt kérdés
Azok válaszára lennék kíváncsi, akik valamelyik politikusban nagyon bíztak, esetleg rá is szavaztak, majd kiábrándultak belőle. Mi volt az oka?
2010. aug. 10. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Az összes rendszervarázslóban.

Akik azért ültek össze a Lakitelki sátorban, a nemzetközi nagy tőke jeles képviselőivel, és a Soros féle spekulánsokkal, hogy megbeszéljék hogy lehet 10000000 embert évtizedeken át lehúzni. Úgy hogy a sátorban jelenlevők legyenek az új arisztokraták!

2010. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Mindegyikben... És ez nem vicc!


A rendszerváltás idején még nagyon bíztam bennük, hogy most aztán végre rendbe rakják az országot, felszámolják a korrupciót, újjáépítik a gazdaságot, végre tényleg demokrácia lesz, és nem lopnak, nem hazudnak a szemembe azok, akiknek az ország irányítása a dolguk...


Na ma már nem vagyok ennyire naív.


Nézzetek körül, hol van ma olyan kaliberű politikus, mint pl. Deák, vagy Széchenyi?


El kellene zavarni az összeset a francba!


Pedro

2010. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Én sem tudnék egy nevet sem említeni, akiben feltétel nélkül meg lehetne bízni és köztisztelet övezi.
2010. aug. 10. 23:35
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek az első kettővel! És az a legnagyobb baj,hogy nincs is olyan akiben a jövőben lehetne bízni!
2010. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
én nem politikusokban bízok. ez a trükk. csoportban azaz szebb nevén pártban bízok, bár ez a bízás erős túlzás. jobb szeretem mondani, hogy támogatom, ennyi.
2010. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

amúgy ez egy fontos dolog és igaz a fideszesek nem fogják megérteni, ők nyugodtan ugorják át ezt a kommentet.

szóval nem a középkorban vagyunk ahol egy darab ember irányít, hogy abban az emberben bízzunk. nem jó dolog ez a nagyvezír kép amit sokan maguk elé vetítenek.

2010. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
ViktorViktorViktorViktor..:S:S
2010. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Én Károlyi Mihály-ban, pedig akkor meg nem is éltem.

[link]

2010. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Seres Mária és a Civil Mozgalom, a hatalom és a pénz érdekében szövetkeztek a Kapolyiékkal (MSZDP) és a Schmuck Andorral... Madarat tolláról.
2010. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
morvai mikor megtudtam hogy félig zsidó.
2010. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!