Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikusban csalódtato...

Melyik politikusban csalódtatok igazán?

Figyelt kérdés
Azok válaszára lennék kíváncsi, akik valamelyik politikusban nagyon bíztak, esetleg rá is szavaztak, majd kiábrándultak belőle. Mi volt az oka?
2010. aug. 10. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

00:54

:D meg is érdemled

2010. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Én egyikben sem. Alapból tudom, hogy mind milyenek, így nem várok tőlük semmi jót, tehát csalódni se tudok bennük :)
2010. aug. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Lendvai Ildikóban!

mindig azt hittem, milyen egy jóképű pasi, és most nemrég egy szexvizsgálaton kiderült róla, hogy nő!

2010. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Egyikben sem.


Jól megtanultam az öregektől, hogy

- Politikusban nem bízunk meg, nem tiszteljük, nem nézünk fel rá!

- Csak arra a politikusra szabad felnézni, amelyik a lámpavason lóg! De arra se azért mert megérdemli, hanem fizikailag magasan van.

2010. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
Egyelőre csak a jobbikos politikusokban nem csalódtam.
2010. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Orban Viktor

Amikor zsinorban masodszor kikapott 2006-ban (osszesen akkor mar harmadszor), azt mondta visszavonul a politikatol. Nem tette meg!

Pedig nincs megegy ilyen politikus, akit ennyiszer megeloztek mar valasztasokon...

2010. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a főbb Jobbikos politikusokban. Nem azért, mert nem nyertek, egyszerűen már nem kedvelem őket annyira. Kezdtek egyre jobban elrugaszkodni a valóságtól, sok pontjuk kivitelezhetetlen, ráadásul egyre konzervatívabbak. Én alapvetően laza alkat vagyok, nekem a "szabadság" mást jelent, mint a jobbiknak. Azért a vidékiek közt van még pár jó arc, de a vezetőket már nem szeretem. A stratégiájuk sem volt valami jó, nem igazán hajlandók kompromisszumokra, pedig az a politikában kell. Azt én értem, hogy nem akarják feladni az ideológiát, de így nem fog menni.
2010. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!