Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/265 anonim ***** válasza:
70%
Nem az én szokásom személyeskedni, én egyszer sem teszem meg, nem alacsonyodom odáig, hogy próbáljak olyannal fúrni valakit, amiről egyértelműen nem is tudhatok. Ez a te szokásod. Állítod itt hogy Jobbikos vagy, de eddig egyetlen egy olyan megnyilvánulásod sem volt, ami alapján arra következtethetne bárki, hogy legalább a jobboldal felé húz a szíved, nem mintha egyébként számítana. Elhiszem, hogy nem értesz egyet a Jobbikosokkal. Én szívem szerint MIÉP-es vagyok,de sajnos már nem állnak úgy, hogy "megérje" rájuk szavazni. Egyszerűen nem látom indokát annak, hogy ne lenne igaz amit a Fidesz mond, és neked sincs rá különösebb indokod azon kívül, hogy nem hiszel a politikusoknak. Amikor pedig cáfolnod vagy érdemben érvelned kellene mit teszel? Azt mondod biztos az apja ad neki. Hát gratulálok!....
2010. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/265 anonim ***** válasza:
70%
Tudod én felfogtam mit mondott Orbán, neked nem jut el a tudatodig. Rajtad kívül még rengeteg ember felfogta. Mostmár komolyan elmondhatnád mit nem értesz a kijelentésén.
2010. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/265 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 73 %-os válaszoló! Mint írtam, végigolvastam az egészet. De valahogy sehol nem találtam benne, hogy miért lesz az nekem jó, hogy kapok havi 3.000 Ft-ot, de közben elvesznek 11.000-et. Erre érveljél.
2010. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/265 anonim ***** válasza:
70%

82-es:



"Nem azért adóztatják meg a minimálbért (jelenleg ugye adómentes), mert kevesebbet akarnak adni.


HVG: "A minimálbér adómentessége 2 év alatt szűnne meg, de kompenzációt ígérnek."



Te csak azt látod, amit az MSZP sugall. Szó sincs arról, hogy kevesebb lesz a minimálbér az adózás miatt. Lesz kompenzáció, a megadóztatás csak az adórendszer átszervezése miatt lesz. NEM lesz kevesebb a minimálbér.


Kérdező, msotmár tényleg kihúzod a gyufát... Ennyire nem lehetsz suta. 2 év alatt fogják bevezetni, nem holnap. Eddig érted? Na most, a két év alatt a minimálbér minden bizonnyal nőni fog, nem ez lenne az első alkalom, hogy a Fidesz megemeli. Tehát, hogy értsd, jó esély van rá, hogy a minimálbér többel fog növekedni, mint az a 16%. Ne legyetek türelmetlenek, nem kicsi trágyában vagyunk. De ha ilyen tempóban dolgozik a Fidesz, akkor itt 4 év múlva már érezhetően magsabb lesz az életszínvonal. Így legyen! hajrá!


Kedves kérdező: már írtam neked, hogy lesz kompenzáció, vagyis a minimálbér semmivel se lesz kevesebb. Ezt valahogy elfelejtetted elolvasni a kommentemben.



Érted? NEM lesz kevesebb a minimálbér!!!


65%, tudod Te, hogy mennyi jelenleg az SZJA a kispénzűeknek? 18 %, te ökör! Maradj már a baromságaiddal."

2010. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/265 anonim ***** válasza:
70%

Ha bármi sértő van ezekben, sorry, nem az én válaszaim, szóval ne engem szidjatok érte.

Azt hiszem ebben minden benne van 82-es, leírták feketén fehéren miért lesz jobb, főleg aki lesutázta a kérdezőt, fogalmam sincs melyik válasz volt, na ő volt a legkörültekintőbb, tökéletesen mondta el, hogy mi hogy van. Volt, aki a HVG-t mint forrást is megjelölte, akkor miről beszélünk?

2010. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/265 anonim ***** válasza:
70%
Áááá,hagyjad,ezeknek semmi nem jó!!Eddig volt 18 % szja most 16..,már ez is baj??Most olyat kivánnék a kötözködőknek de az már nyomdafestéket nem tűrő lenne,ezért inkább magamban tartom.
2010. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/265 anonim ***** válasza:
70%
Ó én bírom :)) Hagyom rájuk...ő személyeskedik meg ontja a hülyeségeit és akkor neki áll feljebb??? Összetéveszt valakivel és bocsánatkérés helyett mocskolódik? Nem tudja értelmezni a szöveget, hanem riogatni és hülyeséget beszélni és akkor még mindig az ocsmány szövegével dobálózik?? Áhh....
2010. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/265 anonim ***** válasza:
80%

23.17:mi folyna ,próbálom konkrét kérdésekkel rávezetni arra,hogy mi fog történni,de egyszerűen nem mer válaszolni,mert azzal tagadná a saját mondókáját.


Most akkor szerinted:Egy fiatal,mondjuk tanár,eladó,varrónő,hegesztő stb hogyan fog lakáshoz jutni,ha nincs szocpol,ha csak a forinthitel alapú lehet a jelzálog(egyébként ez lenne a normális,de ahhoz elöszőr olyan fizetések kellenének,aztán utánna hozni ezt a törvényt),ha kevesebb fizut kap,mert nincs adójóváírás,de gyereket csak akkor szülhet,ha van egy év munkaviszonya(különben nem kap gyedet),és igen azt is csak egy évig,ráadásul egy gyerek után még nem hinném,hogy jelentős adókedvezmény jár.

Na persze ott a másik oldal.természetesen azok,akik túlvállalták magukat,azok ezentúl is (decemberig,ha addig az elmű stb nem viszi)maradhatnak a lakásukban/házukban,sőt állambácsi megveszi,aztán még egy darabig nem fizetik a bérleti díját,de sebaj lakhatnak továbbra is benne,amíg ki nem lakoltatják,max tovább halmozzák a közműtartozást,ami majd segélyekből ki lesz fizetve...szóval szerinted EZ megoldás az ország helyzetére?

2010. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/265 anonim ***** válasza:
70%
Illetve rá. A 82-es nem tett semmi sértő megjegyzést, szóval őrá nem vonatkozik. A 66%-os válaszolóra értettem a mondandómat :)
2010. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/265 anonim ***** válasza:
100%
Okos enged;)Maradjanak meg a saját szintjükön..,még 3 év múlva is itt fognak kiabálni,veszekedni!
2010. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!