Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/265 anonim ***** válasza:
80%

Már miért lennék megkeseredve?Mindenem megvan nem is kölcsönbe,nem is Carlotól.

Sőt,még vén sem vagyok.

Pont ezért reálisan látom a dolgokat és nem kell ábrándoznom,hogy majd jobb lesz...

2010. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/265 anonim ***** válasza:
80%
Na,akkor hajrá,mondjál valamit,ami jót tett a fidesz a mezőgazdasággal,mert én az ellenkezőjéről tudok mondani sokat és még ki se kell googliznom.
2010. jún. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/265 anonim ***** válasza:
80%
Nocsak nocsak,ez eddig nem túl sok...
2010. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/265 anonim ***** válasza:
80%
Hát lányok,felsültetek.
2010. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/265 anonim ***** válasza:
70%
Hát basszus, engedd már meg hogy ne másodperceken belül reagáljak hanem megigyam a kávémat és elszívjam a cigimet.
2010. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/265 anonim ***** válasza:
100%
Én kellemesen "csalódtam" , remélem véghez viszi. Kérdés ki számit gazdagnak? Aki dolgozik látástól vakulásig, nem minimálbérre van bejelentve? Ki számít gazdagnak? Kedves kérdező, szüleid minimálbérre vannak bejelentve, nem fizetnek adót és most rinyálnak hogy jajj, adót fognak vonni, igenis vizessen mindenki adót, hogy ne kétmillió emberről húzzák le az utolsó bőrt is. Mi nem tehetjük meg hogy minimálbérre legyünk bejelentve, de a bruttó 200 ezer nem sok, attól még nem vagyunk gazdagok, viszont az utánna fizetendő adóból eltartunk egy "adót nem fizető" egyént. Igenis aki dolgozik, az legyen megbecsülve. Az mszp most csak kampányol, de ahogy ők csinálták jutottunk előrébb ? NEM. Te dolgozol , kérdező? Fizetsz adót? Ha nem szerintem jó ha csöndben maradsz, és hagyod a dolgot a felnőttekre.
2010. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/265 anonim ***** válasza:
70%
Mondd neked valamit a 25ha és a 6ha közötti különbség? Ha te is mezőgazdasággal foglalkozol tudnod kell mi az. Tudnod kell az árakról, tudnod kell arról, hogy mikor mennyit lehetett eladni mekkora volt a kereslet, mennyit engedhettek meg maguknak. Tudnod kell róla, hogy a Széchenyi terv az ilyen jellegű beruházásokat is támogatta, és tudnod kell róla, hogy nagyon sok pályázati lehetőség volt ezen kívül is.
2010. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/265 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, most a legkisebb sáv 17%. Ők 16% -ot mondanak, tehát te is jobban jársz -1%.Nem tudsz számolni, kérdező? Tehát aki kevesebbet keres is jobb lesz. Ha pedig gazdag, mert van bevallott jövedelme, miért ne járhata jól?
2010. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/265 anonim ***** válasza:
70%
Szóval halljam, mivel tette tönkre Orbán a mezőgazdaságot? Mert hogy csökkenés mindenre kiterjedően amit írtam az azt követő kormány alatt keletkezett az fix. Kíváncsi vagyok, te mit gondolsz tönkretételnek. Gondolom a kisgazdapárt után siránkozol, amit sokak szerint Orbán vert szét, megsúgom T-vel kezdődik a vezetékneve, akire gondolsz.
2010. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/265 anonim ***** válasza:
81%

00.22:ilyenkor kávé?Cigaretta?

Az árt a bőrnek!Tudod hogy fogsz kinézni 20 év múlva?

Mint egy kínai 90 éves nénike.

Ráadásul büdös leszel,mert a bőrödbe beleivódik a szaga.

Még a párválasztásnál is hátrányos,mert a szaglásod elromlik,így nem azt a fiút fogod választani,aki a kipárolgása alapján egyébként felismernél.Aztán pár év kínlódás után elválhatsz.

Na meg arról nem is beszélve,hogy egy napi cigaretta árából egy lovat el lehet tartani és a lovaglás egészséges mint fizikai,mint mentális téren!

2010. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!