Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/265 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, én nem minimálbéres vagyok. Nem is arra vonatkozott, amit eddig írtam. Hanem arra, amit a kérdező írt. Te nem látod át, hogyha eltörlik a havi 11.000 Ft adójóváírást (még mindig nem a minimálbérről van szó), azt nem kompenzálja a 2 %-os SZJA csökkenés.
2010. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/265 anonim ***** válasza:
24%
Konkrét kérdésekkel? Mocskolódtál össze vissza. Orbán megoldotta a problémát, de neked nem jó! Bevezeti a normális adórendszert hamarosan, neked nem jó, épp kihúzza a szarból az országot, neked nem jó. Mégis mit akarsz még??? Egyedül te vagy az, aki képtelen megérteni hogyan működik ez az egész, a hitelek, áhh...attól, hogy kiöregedtél abból, hogy higgy, még értelmezni lehetne, ahogyan sokaknak sikerült...
2010. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/265 anonim ***** válasza:
24%
Te nem érted milyen kompenzálásról beszélt. Nem csak min.béresekre vonatkozott.
2010. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/265 anonim ***** válasza:
24%
Ja egyébként azt kéne, okos enged...de ha most nem mondom el, soha nem értik meg! Bár szerintem mondhatok én akármit, egyszerűen nem érti meg mert megy a saját feje után. Rajtam kívül pár ember levezette és nem értette meg, akkor mit tehetek én??? Most mondta, hogy nem lakoltatnak ki senkit, erre ő, hogy de..megáll az ész komolyan. Tényleg kár is feszegetni, mert aki ennyire minimálisan is képtelen átlátni vagy megérteni annak mondhatok én akármit.
2010. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/265 anonim ***** válasza:
80%

a kispénzűek adójóváirást kapnak,így a 18% náluk most 0.

Két év múlva meg 16 % lesz.akárhogy nézem ez 16%-al kevesebb.


Komolyan mikor érted már meg,hogy a törvénytervezetbe egy büdös szó sem volt a minimálbér emeléséről se most,se két év múlva.Nem lehetsz ennyire ostoba.

2010. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/265 anonim ***** válasza:
70%

Látod egyszerűen még mindig nem jut el...hát ez hihetetlen. Mit jelent a kompenzálás szó? Mit jelent az életszínvonal emelkedése? Komolyan mostmár érdekel ezt tudod-e.


A kilakoltatásokról pedig még egyszer:


"Azonnali hatállyal megszüntették a kilakoltatásokat, újratárgyalják a részletfizetéseket, és aki abszolút nem tud fizetni létrehoznak egy állami alapot. Az állam felvásárolja a jelzáloggal terhelt ingatlanokat és az állam állapodik meg az új fizetési feltételekről, hogy megmaradhasson az ingatlanul, MERT HA


Utcára kerülnek többe kerülnek az államnak.."

2010. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/265 anonim ***** válasza:
73%
23.30:az biztos,de ha továbbra is hitből élsz,a netre nem fog telleni.
2010. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/265 anonim ***** válasza:
70%
Nem látod, hogy ez az ország érdeke??? Nem érted, hogy mire jó ez??? Tud dolgozni és vásárolni, adót fizetni akinek háza sincs? Vagy pedig segélyekből él és rákölt az állam? Magyarázd már el nekem mi olyan bonyolult ezen.
2010. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/265 anonim ***** válasza:
70%
Na látod, már neked is személyeskedik, hitellel élsz :) Azt sem tudod ki ő, de feltételezed, hogy hitelből él. Egyéb szórakozásod nincs ezen kívül?
2010. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/265 anonim ***** válasza:
81%

te tényleg beteg vagy.kevesebb pénzből nem fog nőni az életszinvonal,Ha ezt se érted,akkor már nem tudom hogy magyarázzam.

A 82 %-os számszerűen megadta,hogy mennyivel lesz neki kevesebb.


Egyébként még mindig nem válaszoltál az egyszerű kérdésemre.

Erre nem tudsz,látom csak azt ismételgeted,amit a szádba rágtak.

2010. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!