Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
 211/265 anonim ***** válasza:
56%
Ja és azt hiszem lány egyedül én vagyok itt, de jobb szeretem ha megtisztelnek a nő jelzővel.
2010. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/265 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon kedves, hogy aggódsz az egészségemért, de azt hiszem ez az én problémám, a lovaktól pedig félek, barátnőm leesett a lóról, azóta nem szívesen lovagolok. A párválasztásom végképp magánügy, de hidd el nem kell aggódnod emiatt sem :)

A kávé pedig szükséges :)

2010. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/265 anonim ***** válasza:
100%

Mivel azt írtad, hogy ti kevesebb pénzből fogtok megélni, ezért feltételezem, hogy azok közé tartozol, akiknek 2 milliónál nagyobb fizetés jár az állami kasszából. Bocsáss meg, de nem sajnállak.

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:54


Neki az a baja, hogy eddig nem vontak tőlük adót, mert minimálbérre voltak bejelentve, és most fognak, de azt hogy 8 évig ingyenéltek, nem szégyenli a pofáját siránkozni.

2010. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/265 anonim ***** válasza:
100%
78%-os, a kérdés kamu volt, viszont a kérdés nyomán a szálat tovább vitték, gyere kapcsolódj be :)
2010. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/265 anonim ***** válasza:
100%

Még én is itt vagyok lányként, azaz visszanéztem. Lovak? Magyar politika? Mi is volt az alapkérdés?...

:-)

2010. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/265 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, akkor bocsánat, már ketten vagyunk :)


Aggódik az egészségemért, szerinte lovagolnom kellene.

2010. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/265 anonim ***** válasza:
57%

00.23:te itt aspekulációról írsz.Én nem akarok földet eladni,én megművelem.

a széchenyi izé-bizé,az megint egy hitel,tehát ez nem játszik,ez a bankoknak jó.

A pályázatok,nos általánban olyan idióta feltételekhez kötik(pl mikor lehet trágyázni)ami egyszerűen baromság,legtöbben nem is tartják be,de akkor ugye ha megcsípik jön a büntetés,tehát nem érdemes...Arról nem is beszélve,ha nem pályázatíró céggel csináltatja valaki(ami többszázezer),akkor esélye sincs,persze ha nincs megfelelő ismerős,akkor meg pláne.

Szóval ha valaki nem igen nagyban akarja csinálni,hanem tényleg családi gazdaságban,akkor ezek nem nyertek.(mondjuk nagyban se igazán,éppen pár hónapja bukott Vince,elárulom az összes "nagy "bukhatna azon,amin ő bukott,de hát éppen ő csípte valaki szemét.erről ennyit)

Szóval mi jót tett a fidesz(vagy bárki) eddig a magyar mezőgazdasággal?

2010. jún. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/265 anonim ***** válasza:
100%
Én is cigizek. Különben is, itt a kétszobás panelban hova tennék egy lovat?
2010. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/265 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

ha nem tetszik vmi nem kötelességed írni, el lehet húzni :) jó neked h ennyi időd van gép előtt ülni kedves okodkoskodó!

Ti nem tudtok gondolkozni, a megadóztatás önmagában véve is mínuszt jelent!És megadóztatják a minimálbért, most mindentől függetlenül, az nem pozitív hatás.

A komment megírásának időpontja: tegnap 19:12


Persze mert te ingyenéltél nyolc évig, és most sz@r lesz, állj be te is a sorba fizess adót mint mi. Amúgy meg te többet ülsz a gép előtt mint mi. Mivel foglalkozol? Dolgozol? Fizetsz adót? Mert ha nem ne dumálj másoknak, főleg hogy húzzanak innen, mert te kérdeztél, és válaszolnak, ha nem bírod a kritikát neked kéne elhúzni.

2010. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/265 anonim ***** válasza:
100%
Whhááá még mindig vitatkoztok??:D
2010. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!