Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
 221/265 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy észen. Én semmilyen eladásról nem beszéltem, én földművelésről beszéltem és terményfelvásárlásról. Feltételeztem, hogy értékesíteni akarod a dolgot, az én mondandóm erre vonatkozott. Ezerszer magasabb áron lehetett értékesíteni, mint jelenleg, pedig most hol is áll a forint? Mennyivel nőttek a kiadások? Mennyire esett vissza az igény? Importtal van tele minden és itt a hazai, de amiből nincs itt az sem kell. a 25ha 6ha az egy termelési visszaesés bemutatása akart lenni, ha értesz hozzá jól láthatod ez mekkora csökkenés. Az emelkedések kivétel nélkül mind a Fidesz alatt történtek, ekkor kezdett lendülni a mezőgazdaság, volt léttere.

A Széchényi terv alappillére az, hogy az ország ad 1 Ft-ot neked és mivel neked ezáltal lehetőséged nyílik a fejlődésre visszakap kettőt, és mindenki jól járt. A pályázatok pedig nem voltak korruptak.

Nagyról pedig: Neked mi számít nagynak?

2010. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/265 anonim ***** válasza:
100%
Most ráfarag, mert mezőgazdasággal dobálózik, de már én is kezdem unni :D Lehetetlen meggyőzni. A mocskolódáson kívül még hozzám nem intézett értelmes szavakat, erre pedig értelmes ember nem reagálna..csak én vagyok ilyen hülye.
2010. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/265 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező kb. már 10-kor lefeküdt aludni. Hogy fog ámulni reggel a sok válaszon, vagy egy óra lesz végigolvasni. Na tényleg megyek, kezdődik a Tények. Jó éjt mégegyszer.
2010. jún. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/265 anonim ***** válasza:
100%
Jó éjt :)
2010. jún. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/265 anonim ***** válasza:
73%

Hm én nem akarom drágábban adni a terményemet.

Sőt nekem ne adjanak se egy se két forintot(ami megint hitel)én megkeresem ami kell.

Én remekül megélek a munkámból,sőt ha nem akarnának 10 bőrt lehúzni rólam mégjobban megélnék.

2010. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/265 anonim ***** válasza:
70%

Basszus tényleg...mióta fáraszt a 66%-os???


Egyébként meg ha te is dohányzol akkor ne foglalkozz az én bőröm egészségével.

2010. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/265 anonim ***** válasza:
100%

Én ma picit csalódtam Orbánban.


Nem értem miért kell megszüntetni a 32%-os SZJA-t, amikor ennyit csak azok fizettek, akik havi 433eFt-nál többet kerestek. Most 32-ről 16-ra megy a hatalmas keresetűek adója is. Így 300-400 milliárd Ft-tól esik el az állam.

Cserébe a szarul kereső közszolgák bértömege csökken 15%-kal.

Hogy mit jelent ez?

Elbocsátásokat, főleg az idősebb korosztályból, mert ők többet keresnek a közszférában.

Ez egy nagyon rossz lépés volt!

2010. jún. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/265 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarod drágábban adni? Ember...

nőnek a kiadások, romlik a forint, nem akarod drágábban adni? Magyarul veszteséget akarsz?

Egyébként nem hitel, távol áll.

2010. jún. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/265 anonim ***** válasza:
100%

Sőt,terjeszkedni,meg fejleszteni se akarok,mert kösz ennyi elég nekem.

Arról nem is beszélve,hogy a kollégát,aki terjeszkedett,meg fejlesztett most árverezik...kicsit elúszott a fránya hitelekkel.

2010. jún. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/265 anonim ***** válasza:
78%
Hihetetlen...én azért dolgozom,hogy fejlődjek, előre lépjek, ez lenne az értelme...és attól hogy te nem akarod más még akarja és egy átlagember érdeke ez lenne a Fidesz pedig ezt támogatta, de annak is jó volt aki hozzád hasonlóan nem akarta.
2010. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!