Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
 241/265 anonim ***** válasza:
73%

Tévedés a fejlődés az,hogy most pl őshonos magyar zöldségekkel/gyümölcsökkel kisérletezgetem.

A túlgépesítés felesleges,káros a környezetre stb...ráadásul ez olyan munka,amit nem lehet géppel megcsinálni megfelelő minőségben.

A gép nem válogatja ki,melyik a rohadt...


Aztán mi a túrónak idegeskedjek azért,mert többet vállalok be,mint ami kényelmes?Mégha a fidesz támogatja(egyébként nem,na de mindegy)

2010. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/265 anonim ***** válasza:
73%

Nincs fűtésköltség.Fával tüzelek.

A vegyszerek annyit emelkedtek,ami nem számottevő.Tavaly havi 50000,most meg lesz 55000.

2010. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/265 anonim ***** válasza:
70%

Nem túlgépesítésről beszélek, hanem fejlődésről. Ne haragudj az baromi nagy fejlődés, hogy zöldséget termelsz...én is, huhh de nagyot fejlődtünk mi? :) Fejlődés a mennyiség növelése, amit megtehetsz, mert támogatja a kormány.

Felelőtlenül beleugrani hiba, de ő lehetőséget adott rá. Akármit mondasz, azt adott rá, támogatta. Az a te bajod, ha nem akarsz élni vele.

2010. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/265 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy jól éltem az mszp alatt is.

Az emberek mindig is ittak,meg inni is fognak.

2010. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/265 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj, ez te vagy. A mezőgazdaság viszont nem te vagy és én itt országos szinten beszélek. Te állításod szerint is kistermelő vagy. Az infláció téged is érintett, akármekkora is vagy.
2010. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/265 anonim ***** válasza:
78%

"Az emberek mindig is ittak,meg inni is fognak."


Nem mindegy, hogy mit és milyen minőségben.

2010. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/265 anonim ***** válasza:
100%

A mennyiség növelésével a minőséget csökkenteném.

Nekem a minőség fontosabb.

Meg mint mondtam,nem a munkáért akarok élni.

2010. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/265 anonim ***** válasza:
70%

Miért ne mehetne együtt a kettő? Nem lehetetlen, ezer meg egy ember bizonyította már.

Az, hogy te mit akarsz, mint mondtam irreleváns. A Fidesz csak jót tett a mezőgazdasággal, minden amit felsoroltam jó volt, az nem a Fidesz hibája, hogy te nem akarsz fejlődni és neked ez megfelelt. A te dolgod kész. A többieket támogatta, téged is támogatott volna,ha éltél volna vele.

2010. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/265 anonim ***** válasza:
73%

01.00:na erre akaratlanul is megválaszoltam.

megyek aludni,mert mindjárt bőg a tehén....

azért további jó álmodozást...

Higgyétek el zöldséget tutujgatni sokkal jobb,mint elveszni a mókuskerékbe:-))Azt az oldalt is ismerem...

2010. jún. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/265 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem kell bemutatnod a mezőgazdaságot, köszönöm, értek hozzá :) Jó éjt, és javaslom keress fel, ha végre beismernéd a tévedésedet :) Ja és köszönöm a tájékoztatást a dohányzásról illetve a Fidesz rombolásáról ;) :D Jó éjt :)
2010. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!