Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/265 anonim ***** válasza:
80%

22.24: a 14.havi nyugdíjat is említették.Meg a szocpolt,a gyes visszaállítását.Soroljam még?

A törvénytervezetbe viszont nem volt bent.És az a lényeg,a többi rizsa.

te egyáltalán láttad a közvetítést,vagy csak irogatod a hülyeségeidet?

2010. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/265 anonim ***** válasza:
100%
66% ha nem vagyok indiszkrét,meg szeretném kérdezni,hogy Te Lmp-s vagy,vagy esetleg Jobbikos?
2010. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/265 anonim ***** válasza:
73%
Ja el is felejtettem apuci ad egy lakást.Kár hogy észt nem lehet ajándékozni.Többre mennél vele.
2010. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/265 anonim ***** válasza:
70%

Pont én ne láttam volna? Időm, mint a tenger :)


Nem jut el a tudatodig, hogy ezek mentő intézkedések voltak? Jelenleg ezek voltak a legfontosabbak, amelyek szükségesek ahhoz, hogy kihúzzák a szarból az országot. Ez tényleg csak a legeslegfontosabb volt, most jön a többi, szépen sorban. Nem hinném, hogy lassú tempóban haladnának. Aki riogat az pedig te vagy. Ráadásul olyan embereket cáfolsz meg, akik ténylegesen tudják mi hogy működik, ellenben tőled csak annyit hallunk minden egyes nap, hogy jajj de szar lesz a Fidesz alatt...

Mint mondtam, sajnos azoknak is jobb lesz, akik nagyon nem érdemlik meg szerintem.

2010. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/265 anonim ***** válasza:
100%

22.42-es, 13 oldalon keresztül azt szajkóztad, hogy ezzel mindenki jól jár, most meg azt, hogy mit kesergünk, ezt már régóta tudni lehetett? Kicsit ellentmondásba keveredtél magaddal. Tehát csak azért jó, mert a Fidesz így döntött? A szomszédom köztisztviselő, teljesen ki van akadva, anyós közalkalmazott, és már bánja, hogy a Fideszre szavazott, mindegyiknek csökkeni fog a keresete. De ezt már régóta tudni lehetett, úgyhogy ne sírjunk? Mindenki jól jár?....

Szerintem te még vagy tanulsz, vagy magas a jövedelmed, azért nem látod át a dolgot.

2010. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/265 anonim ***** válasza:
70%

Látom te még mindig itt tartasz. Mondd csak, miért jó érzés személyeskedni? Ezzel úgy leégeted magad, mint az MSZP a választásokon. Én egyik válaszomban sem személyeskedtem, ráadásul ismét olyanról beszélsz, amiről fogalmad sincs, de ha ennyire ismersz, hát egészségedre, bár nem hinném, nekem ilyen ismerőseim nem igen vannak :)

Magadat járatod le, csak tudnám miért. A helytelen politikai megnyilvánulások előfordulnak elég gyakran az oldalon, de aminek nincs alapja és személyes, az nem igen :) miért nem vagyok meglepve, hogy pont tőled kell látnom? :)

2010. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/265 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy indiszkrét.

Jobbik szimpatizáns vagyok,ha a mezőgazdasági programjukat nézem.

Egyébként vallásos vagyok és nacionalista.

Meg túlkoros ahhoz,hogy a politikusoknak higyjek.

remélem kielégítettem a kiváncsiságodat.

2010. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/265 anonim ***** válasza:
70%

Nem régóta, hanem az egykulcsos adórendszerről, ha nem tudnátok már szó esett, nem ma került először terítékre. elég lett volna, ha csak a politikai kérdéseket átnézitek itt az oldalon. Nem mai dátumos kérdések is foglalkoztak ezzel az adórendszerrel. Mit nem értesz ezen?


Nincs okotok sírni, sem nyivákolni. Még egy darabig majd itt éltetitek a szenteket, utána szépen mindegyikőtök tudatáig el fog jutni, hogy hoppá, tényleg nem rossz ez, és akkor utána bumm.


Ha már ez ennyire téma: Tanulok és dolgozom :)

2010. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/265 anonim ***** válasza:
70%

Jobbikos????

Ne haragudj, ezt nehezen hiszem el. Nézd meg a Jobbikosok hogyan nyilatkoztak ezzel kapcsolatban. Nem csak a politikusok, a Jobbik szavazók. Szinte kivétel nélkül egyetértettek. Tudnám mi az oka, azon kívül, hogy politikusnak nem hiszel, hogy nem értesz ezzel egyet.

2010. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/265 anonim ***** válasza:
25%

22.49:a kishazudós

mintha nem is olyan régen levasutasoztál volna.

ami nem gond számomra,mert tisztelem a becsületes melósokat.



Jah,a 73 %-os egyetemista hölgyemény,akinek nem lesznek soha lakhatási gondjai és gőze nincs a minimálbérből való élésből.Azt hiszem így érthető.

2010. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!