Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/265 anonim ***** válasza:
80%
Másold lécci,más dolgom is van,mint keresgélni.
2010. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/265 anonim ***** válasza:
70%

Bár ezt gondolom tudod, de azért leírom az előzményét is:



"Azonnali hatállyal megszüntették a kilakoltatásokat, újratárgyalják a részletfizetéseket, és aki abszolút nem tud fizetni létrehoznak egy állami alapot. Az állam felvásárolja a jelzáloggal terhelt ingatlanokat és az állam állapodik meg az új fizetési feltételekről, hogy megmaradhasson az ingatlanul, MERT HA


Utcára kerülnek többe kerülnek az államnak.."

2010. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/265 anonim ***** válasza:
80%

20.50:Aztán szerinted mi a füttyfenéből fogják utánna fizetni a piaci alapú bérleti díjat?

Ez a mi kisvárosunkban egy 50 nm lakás esetén most havi 40000 ft.Az albérlet olcsóbb,már ha talál itt valaki.

Sőt szerinted mennyiért fogják megvenni azokat a lakásokat(mélyen árul) és kin fogják behajtani?


Én elhiszem,hogy azt hiszed,hogy mivel egyetemista vagy,zsebedben a bölcsek köve,csak éppen a való világ működéséről nincs gőzöd!

2010. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/265 anonim ***** válasza:
25%
Na mert neked aztán van. Te olyan jó javaslatokkal álltál elő eddig is. :)
2010. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/265 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, ez nem az én feladatom. Mivel az egész intézkedés azonnal hatállyal életbe lépett, így nincs alapja annak, amit most mondtál. Szépen megoldották a problémát, megszüntették a kilakoltatásokat és egyebeket, mi az, ami ezen kifogásolható? Meg tudták oldani, és mivel ők szabják majd meg az egyéni feltételeket, lehetővé teszik, hogy a saját házukban maradhassanak. Ez a való élet. Nem az az álomvilág, amiben te élsz.
2010. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/265 anonim ***** válasza:
70%
Ja és erre a bölcsek köve dologra nem reagálok. Ha valami kifogásolnivalód van, azt írd le, hogy mi, de ne süllyedj a kérdező szintjére.
2010. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/265 anonim ***** válasza:
80%

21.16:nem tudnak saját lakásukban maradni,fogd már fel!

ugyanis nem fogják tudni fizetni a lakbért.

Árverezni meg ugyanúgy fognak,ugyanis akinek hitelhátraléka van,annak van közüzemi stb hátraléka is.


Ez kb olyan,mit hogy kaptál egy hét ingyen szállást Mallorcán,csak éppen nincs pénzed odautazni,meg a költségeket kifizetni....

2010. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/265 anonim ***** válasza:
70%

Na látod, miért vitatkozzak, ha nem érted??? Most másoltam be azt, hogy mit fog csinálni, de te kb. a szöges ellentétét fújod...

Kérlek mondd el mit nem értettél ezen. OTT FOGNAK MARADNI! Rajtad kívül mindenki érti, ne csináld már. Idősebb vagy nálam, és mégsem érted??? Szívesen elmondom, ha valami nem világos, mert én fogalmaztam meg, nem egy irodalmár, szóval előfordulhat, hogy nem mindenki számára érthető, de akkor mondd el mi az, nem vagyok szemét, el fogom magyarázni még egyszer.

2010. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/265 anonim ***** válasza:
80%

komolyan ennyire ostoba vagy?

a kilakoltatási moratórium csak a banki hitelek esetén érvényes.

Apeh,közüzemi és egyéb tartozások esetén ugyanúgy árverezni fognak.Ja ha valaki nem fizeti a bérleti díjat,az sem maradhat.

Egy viszonylag új építésű,öszkomfortos lakás bérleti díja el fogja érni a törlesztőrészlet díját simán.

Ez azoknak jó,akik mondjuk záros időn belül munkát találnak és tudnak fizetni,de aki teljesen elúszott,azoknak annyi.

2010. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/265 anonim ***** válasza:
100%
Ááá,leesett..,a kérdező sztem azért csalódott mert a minimálbér után is adózni kell majd..,ami eddig adómentes volt.
2010. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!