Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/265 anonim ***** válasza:
70%

A 73%-os egy egyetemi hallgató, akinek nincs gondja a jelenlegi kormányokkal és nincsenek lakhatási gondjai, ilyen kormány mellett nem is lesznek :) Engedd meg, hogy én mutatkozzam be :)


Ja és a Jobbikosok véleménye a 29 pontról:



"Szerintem nincs a programban olyan, amit Jobbikos szemmel kifogásolhatni lehetne és ez még csak az első 29 pont, lesz még több menet is.


Sajnos lemaradt a régi politikusok bíróság elé állítása.

Multik megadóztatása.

Szabálysértést sem szigorították.


De úgy többnyire jó, majd meglátjuk a végét.


Egyenlőre nem sok kivetnivalót látok benne, kissé hiányos, de remélem a többi pont majd bepótolja a hiányzó részeket. Meg vagyok elégedve, és úgy látom, hogy a legtöbb jobbikos is :)"

2010. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/265 anonim ***** válasza:
26%

A jobbikosok eléggé kételkedve fogadták,mondjuk én nem azt mondom,hogy mindenben egyet értek a jobbikkal.Pl hiányoltam,hogy a beigért földmoratórium meghosszabításának kérésével mi lett.Na meg a zsebszerződésekkel,a multik és "kicsik" esélykiegyenlítésével-én literenként 8 ft marketingadót fizetek,amiből pár Vince-féle van reklámozva,de én nem!Ezt bizony hiányoltam a jobbik felszólalásában,mert ugye ezt is igérte a fidesz.

Egyébként lehet kapaszkodni a kettős állampolgársággal nagyon nem értek egyet,de ez már nagyon off.

2010. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/265 anonim ***** válasza:
100%
Nem vasutasoztam le senkit! Nem az én stílusom. Amit írtam, nem rosszmájúan írtam, de mégis ráhibáztam (mármint a tanulásra). De egyikőtök se látja be, hogy igazam van. Ha cáfoltok, írjatok érveket. Ne csak azt, hogy majd rájövök, hogy milyen jó lesz. Én eddig csak arra jöttem rá, hogy rosszabb lesz, mert kevesebbet fogok keresni. Ha ez mégse így van, írjátok le, hogy miért vagy mit értettem félre. Én örülnék neki a legjobban, ha nem így lenne.
2010. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/265 anonim ***** válasza:
73%

22.56:persze jó a szusi is,de én inkább maradok a halászlénél.

Egyébként meg nem jobbikosok vagyok.Van saját véleményem a dolgokról.Mint más jobbikosnak is.És bizony lehet,hogy van,amiben különbözik.

Igen ezeket is hiányolom.Ezek nélkül,csak foltozás-toldozás,ami ki fog pukkadni az egész.

2010. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/265 anonim ***** válasza:
73%

20.07:nem te vasutasoztál le,hanem a sose személyeskedő 73%-os:-)))

Egyébként még lehet ,hogy az leszek,mert most aztán annyi vonalat állítanak vissza,hogy kallerhiány lesz:-)))végülis megígérték:-)))

De lehet falusi tanítónak megyek.Azt is megígérték,hogy minden faluba lesz iskola(persze mert sokba kerülne ledózerolni,majd csak összeborul magától)

2010. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/265 anonim ***** válasza:
70%
82-es hányszor még??? Könyörgöm, nézd meg a 40-es válaszát, nézd meg a többiekét, gyönyörűen levezették az egészet, ott van elöl, asszem a 4. oldalig minden tökéletesen le van írva. Mondd meg melyik kaotikus, és akkor ígérem segítek elmondom mire gondolt, de ne mondd már, hogy nem írtuk le, ezerszer leírtuk.
2010. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/265 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vasutasoztam le senkit. Egyszer sem. Itt dögöljek meg, az tényleg nem én voltam.
2010. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/265 anonim ***** válasza:
70%

"Vasutas 66%-os, neked vannak kapcsolataid a kormányban? Honnan tudod, hogy a monatórium csak a pénzintézetekre vonatkozik? Gondolod, hogy az apeh, vagy bármelyik közüzem kilakotltathat valait?



Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad."



Basszus még csak nem is egy százalékon vagyok azzal, aki megtette. Már bocs. Legalább néznéd meg ki szól be neked mielőtt valaki másra ráfogod.

2010. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/265 anonim ***** válasza:
73%

szegény elhunyt....


Azt még megkérdezhetném,hogyan fog e kormány alatt megoldódni a lakásproblémád?

Vagy te egyedül kapsz szocpolt és alacsony kamatú svájci hitelt?

2010. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/265 anonim ***** válasza:
100%
-.-" Mi folyik itt??Te jó ég..
2010. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!