Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/265 anonim ***** válasza:
64%
66%-os, ezt ma kétszer mondtam el miért nem lehet így. Javaslom neked is, hogy nézz utána.
2010. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/265 anonim ***** válasza:
29%
Na megjött a 66%-os is... :)
2010. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/265 A kérdező kommentje:

igen, csak tudod a szűrőn át kell menni ;) ezért idiot -.- am vicces h még mindig ideírkáltok :D

te meg kedves 73-as, szánalmas h itt kommunikálsz a futtatóddal -.-

2010. jún. 8. 19:50
 74/265 anonim ***** válasza:
64%
Na látod pezsi, idő kérdése volt, hogy ha ugyan burkoltan is, de ismét leribancozzon valaki :D Tudod, attól, hogy valaki nő, nem ribanc :) Attól meg főleg nem lesz valaki ribanc, hogy politizál :) Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy az idióta szót átengedi a szűrő.
2010. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/265 anonim ***** válasza:
24%

40-es, már komolyan hiányoltam innen a 66-ost :) Minden kérdésnél kiélte már magát, idő kérdése volt csak, hogy betoppanjon a kamu kérdésbe is :)


Egyébként mi célod volt ezzel az állításod szerint kamu kérdéssel?

2010. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/265 A kérdező kommentje:

jaj nemtán kipróáltad?:D amúgy szánalmas h itt éled a gép előtt az életed és hülye kérdésekre okoskodsz :D igen, sértésnek szántam, hátha lesz annyi eszed h többet nem írsz, de elég buta vagy.

de a tényen nem változtat, itt beszélsz vkivel akit ismersz, ccccccccccccccccccccc


tudom h még írni fogsz, ki se bírnád :D:D

2010. jún. 8. 19:55
 77/265 A kérdező kommentje:

tudtam h ennyi okoskodó fog írni, pont úgy mint te, volt vagy 10 kommented emrt bosszantott, ehh...

nincs jobb dolgod?mondjuk mehetnél a pasidat kényesztetni -.-


mellesleg szánalmas a gyuecsányos mondatod :D:D nem is 1:D

2010. jún. 8. 19:56
 78/265 anonim ***** válasza:
100%
Nah..,látod 73, én meg stricivé váltam:D
2010. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/265 anonim ***** válasza:
65%

Hát, mégis hol kellene töltenem a szabadidőmet? :) Hadd én osszam már be :) Megjegyzem vizsgaidőszak van :)

Ne haragudj, nem sértődöm meg valótlan dolgokon, olyanokon meg főleg nem, amit olyanok mondanak, akik nem ismernek, ráadásul sem szellemileg sem életkorban nem állnak dobogón :) Ha bármelyik felém intézett szó illene rám, bizony megsértődnék, de ez kb. olyan, mintha a kék falat azzal sértegetnéd, hogy zöld :) Na ennyire sértődtem meg én is kb. :)


Te meg csak irigy vagy, mert egyöntetűen téged röhögnek a válaszolók, amit pár gondolattal feljebb le is írtak :) Én nem nevetek, szánakozom.

2010. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/265 anonim ***** válasza:
93%

Cimbora! Figyelj rám is légyszíves. Nem válaszoltál az alábbi hsze-mre:


"Mit vettünk be ezen kérdező? Legalább mindenki számára érthetően el lett magyarázva miről van szó. Nem baj, hogy ezek a dolgok le vannak ide írva. Egy újabb fórumot adtál a Fidesznek, ennyit csináltál. Amúgy, köszönjük szépen. :)


Mellesleg ezt kb 10 éves koromban csináltam utoljára, mikor a bátyámmal vitatkoztunk. Mikor végképp nem tudtam mit mondani, ilyen dedós módszerrel hátráltam ki Én is a vitából. :)"

2010. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!