Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/265 anonim ***** válasza:
74%

Na erről beszéltem...és akkor mi nem tudunk gondolkozni :D

Nem sajnállak, mert nektek is jobb lesz, azért viszont igen, hogy mindenkit szapulsz, aki normálisan elmondta neked, hogy miért vagy tévhitben.

2010. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/265 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, msotmár tényleg kihúzod a gyufát... Ennyire nem lehetsz suta. 2 év alatt fogják bevezetni, nem holnap. Eddig érted? Na most, a két év alatt a minimálbér minden bizonnyal nőni fog, nem ez lenne az első alkalom, hogy a Fidesz megemeli. Tehát, hogy értsd, jó esély van rá, hogy a minimálbér többel fog növekedni, mint az a 16%. Ne legyetek türelmetlenek, nem kicsi trágyában vagyunk. De ha ilyen tempóban dolgozik a Fidesz, akkor itt 4 év múlva már érezhetően magsabb lesz az életszínvonal. Így legyen! hajrá!
2010. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/265 anonim ***** válasza:
44%

Hatalmas baklövés!


Akiknek az szja ja csökken, azok a felső közép.

Akiknek meg az adója nő, az a széles alsó réteg.


Mi is fog következni?

Akiknek eddig a minimál után fizették a befizetéseit és a többit zsebbe kapta, annak a zsebből fizetik majd az szja ját. Az az, kevesebbet kap, és kevesebbet fogyaszt még abból a kevésből is.


A felső közép meg nem 3-évente cseréli az autót hanem 2.

Ahogy a plazmát és a nyaralást is szaporítja.

Az az, az importot növeli és nem a belső fogyasztást.


ORBÁN OSTOBA!!! Vagy ANTI MAGYAR.

2010. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/265 anonim ***** válasza:
75%
Hallod a közgazdaságtan nem a te sejtéseid alapján működik,tehát amihez nem értesz,azzal kapcsolatban nem kell okoskodnod.
2010. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/265 A kérdező kommentje:
honnan veszed h itt mki szakember?Amúgy meg nem írtam olyat h mindenben csalódtam vele kapcsolatban, én csak a minimálbér adóztatásban nem értek egyet, lehet h másnak az semmi, ez van.
2010. jún. 8. 19:17
 36/265 anonim ***** válasza:
78%

65%-os, neked is ajánlom figyelmedbe, amit az előtted szóló tökéletes pontossággal megfogalmazott:


"Kérdező, msotmár tényleg kihúzod a gyufát... Ennyire nem lehetsz suta. 2 év alatt fogják bevezetni, nem holnap. Eddig érted? Na most, a két év alatt a minimálbér minden bizonnyal nőni fog, nem ez lenne az első alkalom, hogy a Fidesz megemeli. Tehát, hogy értsd, jó esély van rá, hogy a minimálbér többel fog növekedni, mint az a 16%. Ne legyetek türelmetlenek, nem kicsi trágyában vagyunk. De ha ilyen tempóban dolgozik a Fidesz, akkor itt 4 év múlva már érezhetően magsabb lesz az életszínvonal. Így legyen! hajrá!"

2010. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/265 A kérdező kommentje:
Tudom hnem holnap vezetik be, de Orbán is annyit mondott már h hajaj...tehát az sem biztos h annyira nőni fog a bér
2010. jún. 8. 19:18
 38/265 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: már írtam neked, hogy lesz kompenzáció, vagyis a minimálbér semmivel se lesz kevesebb. Ezt valahogy elfelejtetted elolvasni a kommentemben.



Érted? NEM lesz kevesebb a minimálbér!!!

2010. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/265 anonim ***** válasza:
79%
NEM lesz kevesebb a minimálbér, értsd már meg!!!!!!!
2010. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/265 anonim ***** válasza:
67%
De azt nem érted meg kérdező hogy sokkal jobban jártok ti is? Több lesz a minimálbér és kevesebb levonás, ezt magyarázzuk már itt. Miért lenne semmi??? Mindenki jól járt vele. Szakemberek támasztották alá, hogy ez így van, de megjegyzem nem kell szakértelem hozzá, hogy valaki ezt megértse, különben nem kezdtünk volna magyarázatba. Segíteni akarunk azzal, hogy elmondjuk miért nem igaz amit állítasz, de nem érted meg az istennek sem.
2010. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!