Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok ma Orbánban?

Csalódtatok ma Orbánban?

Figyelt kérdés
Mi sokkal kevesebb pénzből tudunk majd megélni :(
2010. jún. 8. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/265 anonim ***** válasza:
73%

ma 18:55


De a gyerekek után adókedvezmény jár, úgyhogy a szüleid valószínűleg 0%-ot fognak adózni, Einstein.

2010. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/265 A kérdező kommentje:

Igen, biztos rombadönti, te már csak tudod...

Fenét se tudsz rólam, úgyhogy nem tudom minek osztod az észt.Minket ez a minimálbér csökkentés rosszul érint és nem érdekel ha te ezt nem fogod fel.Én nem mondtam olyat h a többi intézkedése nem jó, csak az én szempontomat nézem most, hogy kevesebbet kapunk havonta és ez rosszkor jött nekünk.

2010. jún. 8. 19:06
 23/265 anonim ***** válasza:
74%
Igen, tényleg rá kell hagyni, most magyaráztam el, hogy a szüleinek több pénze marad az eddiginél, de látod, nem érti meg, pedig szerintem érthető voltam és normális. Tényleg korrekten magyaráztam, csak az nem érti, aki nem akarja.
2010. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/265 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért adóztatják meg a minimálbért (jelenleg ugye adómentes), mert kevesebbet akarnak adni.


HVG: "A minimálbér adómentessége 2 év alatt szűnne meg, de kompenzációt ígérnek."



Te csak azt látod, amit az MSZP sugall. Szó sincs arról, hogy kevesebb lesz a minimálbér az adózás miatt. Lesz kompenzáció, a megadóztatás csak az adórendszer átszervezése miatt lesz. NEM lesz kevesebb a minimálbér.

2010. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/265 anonim ***** válasza:
65%
Minek kell szapulálni a kérdezőt?Azt meg végképp nem tudhatjátok h hol lesz leépítés, mert bizony azt nem lehet besorolni, h na most megjött ez az intézkedés és sehol sem lehet.
2010. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/265 anonim ***** válasza:
66%

"Lehet h neked jól jöttek a rendeletek de én pont azt mondom h a családomnak nem, ennyi."


Honnan jöttek ezek a rendeletek?Tisztában vagy, hogy mik azok egyáltalán?Ha tisztában lennél, akkor nem irogatnál mindenféle faxágokat, hogy így lesz roszabb, meg úgy.Még ezzel sem vagy tisztában,akkor meg mit okoskodsz itt, mint valami közgazdász.Semmit az ég világon nem írtál,amivel alátámasztanád az állításaid,csak itt dobálózol a szavakkal.

2010. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/265 anonim ***** válasza:
75%

"Lehet h neked jól jöttek a rendeletek de én pont azt mondom h a családomnak nem, ennyi."


Honnan jöttek ezek a rendeletek?Tisztában vagy, hogy mik azok egyáltalán?Ha tisztában lennél, akkor nem irogatnál mindenféle faxágokat, hogy így lesz roszabb, meg úgy.

2010. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/265 A kérdező kommentje:

ha nem tetszik vmi nem kötelességed írni, el lehet húzni :) jó neked h ennyi időd van gép előtt ülni kedves okodkoskodó!

Ti nem tudtok gondolkozni, a megadóztatás önmagában véve is mínuszt jelent!És megadóztatják a minimálbért, most mindentől függetlenül, az nem pozitív hatás.

2010. jún. 8. 19:12
 29/265 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert te jobban átlátod, mint egy rakat szakember.
2010. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/265 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem csalódtam! SŐT!!! Megmutatta, hogy nagyon is fontos neki az országunk sorsa! Bár JOBBIK-os vagyok, de szerintem elfogadható a 29 pontja...
2010. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!