Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/179 anonim ***** válasza:

"Lemondott a Jobbik bicskei elnöke, akit a Magyarok Nyilai-ügyben gyanúsítottak meg."



Na ennyit a Jobbikról. A Jobbik ugyanolyan szemét börtöntöltelék banda, mint az MSZP.

2010. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/179 anonim ***** válasza:
22%
1419 Ez így van! Több forrás is alátámasztja!
2010. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/179 anonim válasza:
88%
Győzzön a Jobbik!!!
2010. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/179 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer megkérdezem: Mi a bajod a palesztinokkal?

Nekem az a bajom a zsidókkal, hogy elfoglalták az országunk, politikailag, gazdaságilag.És a palesztinok?

Ne is válaszolj, megmondom én:

Az a bajod velük, hogy a zsidók ellen vannak, tehát zsidóbarát, vagy zsidó vagy.Az ilyenek teszik tönkre az országot, az ilyen Kóka - félék....meg te.

2010. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/179 anonim ***** válasza:
0%
Jókat röhögök rajtad, szegény barátom...! :)
2010. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/179 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, aki mindig csak röhög...

Sokat ittál, hogy ilyen jó a kedved?

Csak csak szimplán nyomi vagy?

2010. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/179 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ne röhögj, hanem válaszolj.
2010. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/179 anonim ***** válasza:
0%
Nekem semmi bajom a zsidókkal, ahogyan a magyarságnak sem volt velük soha semmi baja és ma sincs. A magyar nép elég okos és intelligens ahhoz, hogy a zsidókkal való kapcsolatokat is a maga javára gyümölcsöztesse. Mindig is így volt, ezután is így lesz. Csak a Jobbikos szennymédia és az agymosott, balfék rajongótáborának (egy része) nem képes ezt felfogni. Irány történelmet tanulni!
2010. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/179 anonim ***** válasza:
17%

"A magyar nép elég okos és intelligens ahhoz, hogy a zsidókkal való kapcsolatokat is a maga javára gyümölcsöztesse."

Ezen mondatodon én nevettem. Ha a magyar népnek egy csepp esze is lenne, akkor az mszp szóba sem jöhetett volna! Az a baj, hogy a többség buta mint te és azt hiszik, hogy az a jó, amit a legtöbbször hall. Sajnos olyan emberek kezében van itt minden, hogy a magadfajták majd csak a szájukat tátják, ha a zsidók azt mondják, hogy gyerünk! Nekem nem a zsidókkal van bajom, csak azokkal, akik el akarják venni az országom. Hogy pont ők akarják, hát...

2010. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/179 anonim ***** válasza:
84%

olyan mint az iskolában. Ha nem válaszol, még egyszer megkérdezem:

Mi a bajod a palesztinokkal?

Nekem az a bajom a zsidókkal, hogy elfoglalták az országunk, politikailag, gazdaságilag.És a palesztinok?

2010. márc. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!