Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/179 anonim ***** válasza:
14%
Csak mert nem a Jobbikra szavazom:D?
2010. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/179 anonim ***** válasza:
76%
Nem, azért, mert vén hülye vagy. Ez az ország fertőzött sebe. Te.
2010. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/179 anonim ***** válasza:
57%

Tegnap 8:26-nak.


Előre jelzem, egyik pártot sem támogatom.

Elmondanád, hogy a jobbik kormányzásától miért lennénk nagy szarban? Ezzel azt akarod mondani, hogy semmi nem változna? Mert szerintem most is hatalmas szarban vagyunk. "MULTIK A CIGÁNYOK A MAGYARFÖLD" Hát valahol el kell kezdeni. A multik ha kivonulnak, nem csak magunknak fogjuk keresni a pénzt, hanem még esetleg a kereskedelem is fejlődhetne. A cigánykérdés is van ilyen fontos, mert amíg a nagyrészük (tisztelet a kivételnek, bár én olyat nem ismerek) a mi adónkból él, (amit a szocik még nem loptak el) addig ezen változtatni kell! Csak az kapjon pénzt, aki megdolgozik érte! De ehhez legyen megfelelő számú munkahely is, amit a multik kivonásával már el is lehet érni. Ha minden ingyenélő, dolgozni nem akaró csak annyit dolgozna, hogy napi 8 órában szedné a szemetet, máris elértünk valamit. A Magyarföldre csak annyit tudok mondani, hogy ezt Te sem komolyan illesztetted be abba a szövegkörnyezetbe szerintem. Nekem természetes, hogy a hazám az enyém és nem más nemzetiségeké, akik az én véremet szívják! Még annyit a végére anekdotának, hogy a napokban szedték a kopogtató cédulát a házunkban. Jött egy mszpés néni és kopogott. A feleségem kiment, meghallgatta és csak annyit mondott: Ezt Ti már rég elkúrtátok :). Vicc, hogy ezek után van pofájuk...

2010. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/179 anonim ***** válasza:
63%

Ha a JOBBIK Magyarországon hatalomra kerülne, akkor a Modys a Fitch valamint a Standard & Poor globális hitelminősítők úgy lepontoznák Magyarországot a kiegyensúlyozatlan politikai helyzetre hivatkozva mint még soha. A végeredmény a külföldi befektetők rohamosan megszabadulnának az állampapírjaiktól/nem vennének többet és ezzel megszűnne Magyarország adósságának finanszírozása. Amit ugyebár a mindenki által szidott nagytőke finanszíroz.A politikai megítélés az Eu ban katasztrofális szintre süllyedne kimaradnánk a nagy projektekből politikai-gazdasági értelemben szalonképtelen lenne az ország. Lásd példának okáért Ausztriát Haiderék kormányzásra kerülése idején.

Nyugodtan lehet szavazni a Jobbikra, de ezeket a szempontokat mindenki vegye figyelembe.

És aki az oroszok támogatására vágyik /ugyanis a Jobbik programja ezt is tartalmazza/ nézze meg a volt szovjet utódállamokat, milyen szinten bánnak velük az oroszok.

Ez a baj Magyarországgal itt mindenki ért a politikához, pedig csak populista jelszavakat skandál a nagy tömeg, persze tisztelet a kivételnek.


Egy politológus

2010. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/179 anonim ***** válasza:
21%

Az előttem írónak:

Ez most azt jelenti, hogy minden jól van? Szerinted nem az ország szétlopása folyik? Nem mondom, hogy a jobbik kell, de nem is az a tolvaj banda, akik most vannak. Azt írod, ha a jobbik jönne, tönkremenne az ország. Most is tönkre fog menni, de ha lehet akkor ne úgy menjen tönkre, hogy még nő a köztartozás és közben ellopnak mindent, hanem hogy ne kapjunk az eu-tól. Tehát még mindig jobb a Jobbik.


Egy hülyegyerek.

2010. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/179 anonim ***** válasza:
74%

Az MSZP-nél minden jobb...De a Jobbik ne kerüljön hatalomra...Hiába ír ide egy politológus,az emberek nem változnak,ergo hülyék maradnak:D...A politológusnak üzenem:TELJESEN IGAZA VAN!


Egy rasszista aki nem a jobbikra szavaz =)(most már kimondom...:D)

2010. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/179 anonim ***** válasza:
31%

Az előttem szólónak:

A korrupció tényleg hatalmas méreteket öltött, de ez még nem veszélyezteti az ország működését. A másik dolog: azért mégse olyan rossz a helyzet ha pl. a BKV egész vezetése ellen eljárás folyik. Ez azt jelenti, hogy büntetlenül nem lehet széthordani az állami vagyont, és igenis van társadalmi konroll ebben az országban.A demokratikus berendezkedésünk jól műköne csak élni kellene sok embernek az állampolgári jogaival.Pl. Én nem láttam tüntető tömegeket a BKV székháza előtt pedig egy normális demokráciában ez természetes lett volna. Bezzeg ha hív a párt akkor százezrek gondolják úgy, hogy igen most menni kell az utcára. Ráadásul nem arról beszélgetünk /és ez tipikus magyar sajátosság/ hogy mi mit szeretnénk megvalósítani vagy mi lenne a jó és ezt az elképzelést hasonlítjuk a pártok programjához, és megpróbáljuk őket befolyásolni, hanem fordítva. Sem civil konroll sem szakszervezetek csak demagóg uszítás, és hülyének nézett választók manipulálása minden felé.

2010. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/179 anonim ***** válasza:
4%

+még annyiSajnálom azokat akik ilyen radikális pártra szavaznak.Erről az elmúlt 20 év is tehet, hogy minimális fogalmuk sincs az embereknek a demokráciáról, és annak működéséről. Nyugaton ilyen BKV botrány zavargásokhoz vezetne. De persze a Jobbiknak ez nem olyan nagy volumenű ügy minta Kárpátia jeggyel kapcsolatos cirkusz. Értik a gondolkodásukat? Félelmetesek.

De azért nem kell elkeseredni.

Van egy esélyünk.

Hajrá Magyarország!

Hajrá Magyarok!

2010. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/179 anonim ***** válasza:
100%

Nincs multi, van magyar munkaerő-termelő, van állás és ha van az embernek állása, van gyereke... ennyire egyszerű, és szerintem egy ilyen elzárkózás a multi láztól mély víz volna, de nem lenne gondja annak sem, aki nem járt főiskolára, mert lenne munkája, és különbet termelne mint amit a multik behoznak ha kell ha nem.



Külömbet is termel, hülyegyerek!!! A Multik azt a félresikerült szemetet hordják be amit otthon nem tudnak eladni. Szerinted majd az első osztályú terméket passzolják le neked a teszkóba szaré húgyé?

2010. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/179 anonim ***** válasza:
59%
Én is rasszista vagyok, ám ennek semmi köze ahhoz hogy a Jobbikot támogatom. Az oka az hogy ők a magyar mezőgazdaságot is próbálnák helyrehozni, visszavásárolni a földeket. Elvenni az állami támogatást a külföldről behozott gagyi terménytől. És támogatják a fosszilis üzemanyagok felhasználását. Azé vicces hogy egy magyar gazda a gázolaj ára miatt sírjon mikor van 25ha napraforgója és 17ha repcéje..
2010. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!