Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/179 A kérdező kommentje:
A Fidesz támogatója vagyok rég óta, de a barátaim ezért mind elítélnek, mondván: a magyar érdekek a Jobbikhoz kötődnek. Én ezt nem így látom. A Jobbik programja nekem is szimpatikus, és van amit nagyban támogatnék, de valljuk be, szélsőségesnek mondják, aminek van némi alapja is (ezzel nem azt mondtam, hogy teljes mértékben az is). Magyar vagyok, eszerint is élek, a jobb oldalt támogatom, a nemzetem mindenekfelett, de miért kell a Fidesz miatt fújni rám?
2010. febr. 12. 22:17
 2/179 anonim ***** válasza:
19%

Mutasd meg nekik ezt:


[link]

2010. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/179 anonim ***** válasza:
35%

És a kereső mire van szerinted? Vagy csak olvass vissza egy oldalt..már vagy 10xer feltették ezt a kérdést!

De amúgy JOBBIK! Nincs olyan párt akinek az érdekeivel, programjával teljesen azonosulni tudnék! A jobbiknál is vannak olyan dolgok amik elég rossz döntések lennének (pl. külföldi cégek, multik kivonása Mo.-ról:O?) de viszont az nagy hatással van rám hogy tényleg a magyar embert támogatják!

2010. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/179 anonim ***** válasza:
79%

Tóta W egy jelentéktelen, nevetséges senki.

Egy vicc a pali, akinek a világról semmi elképzelése nincs.

Egy tehetségtelen bértolnok, akinek ha vége a balnak akkor mehet valahová segédmunkásnak!


Szerinted mit fog írni az a pojáca?

2010. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/179 anonim ***** válasza:
6%

MSZP!


Lepontozást please!

2010. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/179 anonim ***** válasza:
2010. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/179 anonim válasza:
67%

Azért ehhez tudni kéne, hogy Tóta kicsoda:

http://www.youtube.com/watch?v=PSz0ptxE2jI

http://www.youtube.com/watch?v=WnSev4ICZ4Q

Ennek a szavára ne adj. Adj inkább a barátaid szavára.

Az a baj, hogy a Fidesz mögött is érezhető az a bizonyos háttérhatalom. Több, mint három éve volt az a bizonyos "3 napot adunk arra, hogy lemondjon a kormány". Lett volna lehetősége megdöntenie a kormány hatalmát, csak inkább az a csendes kivonulós ellenzéki párt lett. Nyilván valakik leszóltak, hogy ezt nem kéne. Már a felelősségre vonást is próbálják eltusolni. A legkommunistázóbb emberük volt a módszerváltás előtt a legnagyobb kommunista. Nézz szét a vezetőségen:

-az említett Kövér

-a fél évente egyszer megszólaló Orbán

-a 2 hétre lemondó Pokorni

-az országzászlót lebontó Rogán

-Kiszes, kommunista múlt mindenütt

Kellenek ezek nekünk?

2010. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/179 anonim ***** válasza:
93%
Tóta W. barátunk olyan vörös, hogyha annak idején még 2 perccel tovább marad a szülőcsatornában, belerozsdásodik. Pontosan ő az, akivel értelmes ember nem áll szóba.
2010. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/179 anonim ***** válasza:
61%

Természetesen a Jobbik.

De te szavazhatsz a fideszre, ha azt akarod, hogy így menjenek tovább a dolgok, mint az utolsó tizenpár évben.

2010. febr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/179 anonim ***** válasza:
59%
Azt kell eldöntened hogy szeretnél-e kormány váltást? Ha nem feltétlen akkor inkább választ a Jobbikot.
2010. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!