Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/179 anonim ***** válasza:
15%

"Én se történész, se politikus nem vagyok, de azt látom, hogy hogy vezetnek meg bennünket a sz@rháziak (mszp)."


Bizony, végre egyetértünk valamiben. Csak, tudod, hogy ki fogja az MSZP-t eltakarítani az útból? A Fidesz. A Jobbikos lúzerek pedig ismét a vesztes oldalon maradnak. Ott lehet ordibálni meg fenyegetődzni, de komolyan senki nem fogja venni őket, mert nem is lehet. Köznevetség tárgyai lesznek a parlamentben.

2010. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/179 anonim ***** válasza:
0%

"Jóval nagyobb az esélye annak, hogy a zsidók viszont ártottak. A zsidózás nem csak egy divatos dolog, van valóságalapja. Nézz körül a politikában, a gazdaságban, az ilyen kóka- félék elfoglalták a vezető pozíciókat.Nem értesz egyet ezzel? Most őszintén?"


A globális világgazdaságin rend adott, és abban valóban jelentős a zsidók szerepe. Na és? Tehetséges, rátermett nemzet, mint a magyar, normális, nemzeti kormányzás alatt abból csak hasznot húz, és a maga javára fordítja a zsidó nagytőkével való kapcsolatokat. Abból az ország fog hasznot húzni és le fogja hagyni újra a szomszédos nemzeteket. A Jobbikos antiszemitizmus elkésett vagy hetven évet, ma nem divat, sőt egyenesen megvetendő és ostoba dolog. A Jobbik pedig nem véletlenül húz a muzulmán világhoz (ezért is hoztam fel a kérdést), hanem azért, mert Európában a valódi nemzeti radikális jobboldal sem áll vele szóba, hanem megveti és kiközösíti. Az európai nemzeti pártok az Európát elárasztó iszlám ellen harcolnak és a zsidók szövetségesei, nem fordítva. A Jobbik lehetett volna igazi magyar nemzeti radikális párt is, de nem az lett, el*rták, mára egyszerűen a szélsőbalos és szélsőjobbos vesztesek szemétdombja lett.

2010. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/179 anonim ***** válasza:

Erre válaszolj:


Szerintem te a palesztin témát csak azért hozod fel, hogy szidhasd a Jobbikot. Még egyszer megkérdezem, mit ártottak neked a palesztinok? Jóval nagyobb az esélye annak, hogy a zsidók viszont ártottak.


Mit ártottak neked?Mit ártottak neked? mit ártottak neked?

Nem nőttél még fel, az a te bajod.A palesztinokat miért szidód, közük sincs Magyarországhoz.Akik itt vannak, azok a zsidók. Mit érdekelnek téged a palesztinok?

Lehet, hogy Izraelből írod ezeket a válaszokat?

2010. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/179 anonim ***** válasza:
Fidesz és Jobbik?
2010. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/179 anonim ***** válasza:

Fidesz.

A Jobbik egy nagy átverés. Tudják hol kell megfogni az embereket. De csak arra megy ki a játék hogy a Fidesznek ne legyen meg a kétharmados többsége. Nem azt mondom a F. se ártatlan bárányka de azért...vannak határok.

Lehet lepontozni Jobbik fanok!

2010. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/179 anonim ***** válasza:
19:50 ott a Zöld!
2010. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/179 anonim ***** válasza:
20:13 Neked is!
2010. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/179 anonim ***** válasza:

Most ezek után gondolom az jön, hogy az mszp és a jobbik koalícióra fog lépni :D:D:D

Ti itt a végén, bérbloggerek vagytok? Ekkora hülyeséget csak azok írnak és azok értenek egyet vele.

2010. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/179 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem vagyunk bérbloggerek...legalábbis én nem, de feltételezem hogy az utánam író sem az(ugyanis nem ismerem)

Különben te mi vagy? MSZP-s mosott agyú gondolom...

2010. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/179 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon félreérthetőt írhattam, ha mszpésnek nézel :) Ez az egyetlen párt, amit sértésnek veszek, ha közéjük sorolnak. Én rólatok gondoltam ugyanezt. Nem vagyok egyik párt katonája sem, de ha mind hívna, akkor a Jobbik-hoz mennék. Lehet róluk ezt is mondani meg azt is, de aki róluk összehord mindenfélét, az csak szimplán fél tőlük.
2010. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!