Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/179 anonim ***** válasza:
25%
Jobbikot biztos nem!Marad a fidesz!!
2010. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/179 anonim válasza:
87%

Mindenképpen a Jobbikra!

Én a saját bőrömön érzem, hogy tönkretették a magyar gazdaságot. Mezőgazdasággal foglalkozunk, el sem tudjátok képzelni milyen érzés egy nyarat átdolgozni, hogy szép legyen a temény, mennyi munka, verejték, és PÉNZ megtermelni a zöldséget, gyümölcsöt. És ha sikerül, az ember ugye piacra viszi. De itt a bökkenő hogy hiába, mert ha valaminek jó ára van akkor másnap gördül be az országba a külföldi kamion és hozza a hitvány szemét terméket külföldről. A magyar paraszt meg addig ül a piacon amíg vagy tönkre nem megy az áru, vagy valami jöttment nagyképű kereskedőnek el nem adja a kitűnő magyar terméket szaré-hugyé....

Nagyapám 1 hektár gyönyörű barackost húzott ki az idén, mert nem érte meg dolgozni vele, veszteséget termelt...


A Jobbik konkrét megoldásokat írt a kampányában erre a problémára, a fidesz pedig csak a levegőbe beszél sablon dumát...

2010. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/179 anonim ***** válasza:
0%

"A magyar paraszt meg addig ül a piacon amíg vagy tönkre nem megy az áru, vagy valami jöttment nagyképű kereskedőnek el nem adja a kitűnő magyar terméket szaré-hugyé.... "


Ezt a populista nagyképű dumát! Láttál te már francia, spanyol, vagy holland gazdaságot? Én igen! Csak mesúgom...

Fényvekre vagyunk! És erről nem a kapitaliznus tehet hanem az igaz kizsákmányoló Kádár-rendszer.

2010. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/179 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a populista nagyképű dumát! Láttál te már francia, spanyol, vagy holland gazdaságot? Én igen! Csak mesúgom...

Fényvekre vagyunk! És erről nem a kapitaliznus tehet hanem az igaz kizsákmányoló Kádár-rendszer."


Én is "mesúgom" Neked, hogy a Tiédnél nem kell nagyobb arcú duma :) Ha láttál volna nyugati gazdaságot, akkor tudnád, hogy a pénz és a gépek nem helyettesíthetik a természeti adottságokat. A másik pedig, ha nem ide hozza a külföldi gazdaság a pénzt, akkor mi hasznunk belőle? Szar termék és még csak nem is hoz pénzt.

A kádár rendszerre csak annyit, hogy 50 év alatt nem tudtak annyit ellopni mint ezek rendszerváltás óta. "Csak megsúgom..."

2010. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/179 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen Jobbik. Fideszmszpszdszmdflmp nem kell.

Volt húsz évük, leszerepeltek.

2010. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/179 anonim ***** válasza:
15%

"A Fidesz támogatója vagyok rég óta, de a barátaim ezért mind elítélnek, mondván: a magyar érdekek a Jobbikhoz kötődnek. "


A barátaidat nyudodtan felvilágosíthatod, Kedves Kérdező. A magyar érdekek éppenhogy NEM a Jobbikhoz kötődnek. A Jobbik az iszlám szélsőségesek kiszolgálója, magyarországi szálláscsinálója, egy ocsmány gennygóc a nemzet testén. Ami ki lesz vágva, rövidesen. Ők a magyar nemzet ellenségei.

2010. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/179 anonim ***** válasza:
100%

"A Jobbik az iszlám szélsőségesek kiszolgálója, magyarországi szálláscsinálója, egy ocsmány gennygóc a nemzet testén."


Ez ugye csak vicc? Én alá tudom támasztani az mszp gyűlöletemet, de amit írsz azt te is alá tudod támasztani?

2010. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/179 anonim ***** válasza:
5%

"Ez ugye csak vicc?"


Mi lenne ebben a vicc? A Jobbik ízig-vérig antiszemita, az iszlám országok és a palesztinok nagy barátja. Azok viszont a mi civilizációnk ellenségei. Vona rendszeres vendég az iráni követségen, Hisztikriszti oda is utazott, a forradalmi gárdát akarják idehívni, mi kell még? Minden számottevő európai nemzeti-radikális párt (a Jobbik nem az) éppenhogy izraelbarát és iszlámellenes.

2010. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/179 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Te egy igazi ..... vagy.

Mondd már meg: neked a palesztinok mit ártottak?

Szeretném hallani a konkrét példákat! Egyébként honnan vetted ezt a baromságot, hogy a jobbik a palesztinokkal tartja a kapcsolatot? Konkrét példát kérek!

2010. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/179 anonim ***** válasza:

"Mondd már meg: neked a palesztinok mit ártottak? "


Mondd már meg: neked a zsidók mit ártottak?


De pl:

[link]


Erre vagy olyan büszke?

2010. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!