Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/179 anonim ***** válasza:
9%
22:13-nak: hülye vagy te -.-" 10 emberből 9 nézi ezt a két csatornát. Nem kell Jobbik. Sztem át kéne nevezni a pártjukat Rosszabbikra és akkor még hitelesek is lennének XD
2010. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/179 anonim ***** válasza:
89%

22:35-nek.

A Danubius és a Sláger Rádiót 10 emberből 10 hallgatta, mégiscsak bezáratta őket az mszp. Rájuk nem fújsz?

2010. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/179 anonim ***** válasza:
23%

A jobbikos álmodóknak üzenem, hogy úgy át vannak verve, ahogy csak lehet... Szép program, magyar érdekekkel érvelő párt a jobbik, akiket az orosz jó barátaik pénzelnek, és ha itt a jobbik győz, akkor megnézhetjük magunkat. Ismét!

Gondolkozzatok már! Radikális, oroszbarát, és olyan dolgokat ígérgetnek, amik túl szépek ahoz, hogy nekik kedvezzen! Nem mi számítunk nekik, csak az hogy mi a hasznuk ebből.

Buta ember az aki a jobbikra szavaz, csak ennyit akartam. A fiatalok többsége meg ( én is az vagyok)bedől ennek, és anélkül hogy utána nézne bedobja majd a szavazatát, egy hazugnál hazugabb párt javára... De ilyen világban élünk. Elég egy pár szép, üres szó és tessék.



-.-

2010. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/179 anonim ***** válasza:
15%

előző


Na meg a média hatalmuk! Így is ontja a tv a hülyeséget, és vajon akkor mit fog, ha teljesen a jobbik áll majd mögötte? Mi lesz itt, ha egy pártot oroszok pénzelnek???? Mi lesz azzal, hogy itt, Európa egyik országában egy jobbik radikális van hatalmon?

Neme hiszem el hogy ennyire kihasználják az embereket, de hát ez van, megtehetik, mert a 80% vevő rá. EBBŐL ÉLNEK!


Ébresztő!!!!!!!!

2010. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/179 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó kettőnek:

Ne szívassatok már! Miről beszéltek? Milyen hazug párt a jobbik? Hisz még alkalmuk sem volt, hogy hazudjanak! Ti mennyiért írjátok ide a sületlenségeteket? De ha már itt tartunk. Szerintetek melyik párt lenne az ideális jelölt?

2010. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/179 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocsánat, az utolsó két hozzászólás írójának szól az írásom.
2010. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/179 anonim ***** válasza:
100%

17:00, 17:06!


Hát tudjátok mit?

Nektek van szükségetek ébresztőre, nem értem, miért nem fogjátok már fel, hogy a fidesznek NEM ÉRDEKE A VÁLTOZÁS!

Én igenis emlékszem az ő 4 évükre, semmivel nem volt jobb, mint most az mszp idején. Nem váltották meg a világot, de ha van valaki, akinek jobb lett, az írja meg mivel lett jobb! Kaptam választási levelet a fidesztől, leírják, elszámoltatást akarnak, ki akarják vinni az országot a sz.rból, tovább lapozok, és mit látok?

EGY SÁRGA CSEKKET!!!!!

Fizessek be a fidesznek, egy összeget, hogy mindezt meg is tudja valósítani!

Hát a k.rva anyjukat!

Még kormányon sincsenek, már pénzt kérnek!

Számomra semmivel sem jobbak az mszp- nél.

2010. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/179 anonim válasza:
77%
Jobbik! És szinte majdnem minden ismerősöm rájuk fog szavazni.
2010. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/179 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok válasz van már, nem is tudom hányan fogják elolvasni ezt, de azért leírom:

Véleményem szerint a magyar politikusok 99,9%-a ugyanúgy munkának látja azt, amit csinál, nem érdekből teszi. Tehát nagyon nem érdekli őket mi van az országgal, csak az a fontos hogy kapja meg a havi fizetését. Orbán Viktor Gyurcsány Ferenc hasonmása. Sajnos, teli vagyunk ilyen emberekkel.

AMúgy én: Jobbik.

2010. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/179 anonim ***** válasza:
Ha szerinted Orbán a Gyurcsány hasonmása,akkor inkább ne politizálj!Ez olyan,mintha azt mondanád,hogy Haynau meg Damjanich ugyanolyanok!
2010. márc. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!