Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/179 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak:

Bocsáss meg, de mihez van a fidesznek TAPASZTALATA? Amint kikerültek az iskolákból. máris mind politikus lett és a politizálásban lehet tapasztalatuk, de egy gazdaság fellendítésében?!?!

2010. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/179 anonim ***** válasza:
0%

"De te szavazhatsz a fideszre, ha azt akarod, hogy így menjenek tovább a dolgok, mint az utolsó tizenpár évben."


Az utolsó nyolc évben nem a Fidesz, hanem az MSZP-SZDSZ volt kormányon, ha nem tudnád. A Fidesz 1998-2002 között volt csak kormányon, és a dolgok akkor a nehéz helyzet ellenére is jó irányba kezdtek haladni.


Aki a Jobbikra szavaz, az éppen a bukott MSZP-s érdekkör továbbélésére szavaz, akik a Jobbikot fedőszervként használják. Tessék, csak nyugodtan.

2010. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/179 anonim ***** válasza:
100%
JOBBIK. első szavazó.
2010. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/179 anonim ***** válasza:
0%
a cigányt én se szeretem viszont fidesz
2010. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/179 anonim ***** válasza:
100%

Ki is a nemzet ellenes?

mikor a jobbiktól oylat mondanak h fegyveres erőkkel kéne ezeket a mocskokat kiirtania parlamentből

erre a riport készítő: de akkor ártatlan életek is megsínylenék

jobbikos: 1-2 emberi élet nem számit..legyen az valamelyik rokonotok kedves jobbikosok, aztán majd meglátjátok máskor h szavaztok rájuk.

erőszakkal ne lehessen már politizálni!!!!!

meg a csatorna megszűnések stb..tiszta agymosás lenne

1ikre sem szavazok amugy

2010. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/179 anonim ***** válasza:
100%

csak gondoljatok a zörténelemre

mindig akkor kerültek előtérbe a szélsők, radikálisok, mikor nagy válság volt

(pl olasz ország, spanyol és ugye német ország)

hatalomra is jutottak

mi lett a vége: vérontás, ártatlan életek

hajrá jobbikosok, nektek is sok eszetek van

csak azt hajtogatják h cigányok igy meg ugy, oké én sem szeretném h túl szaporodjanak minket, de ez nem elég nekem ...

meg gondoljatok bele ha egy ilyen párt lenne hatalmon, milyen diplomáciai kapcsolatot volna képes kiépíteni?

már igy sem nagyon tűrték meg az eu parlamantben, hát semmilyen diplomáciai kapcsolat nem lenne..ami aztán később borzasztó dolgok okozója lenne...

vegyük pl ott van ficzó, tudjátok mikor tűrné ezt ...

oylan háboru lenne is, , mert ajobbikosok nem tudnák tartani a szájukat...

sajna néha okosabb tűrni

van a kisebb rossz meg a nagyobb rossz én akisebb rosszt választom, és az nálam sem nem az mszp sem afidesz

2010. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/179 anonim ***** válasza:
93%
Le a fasizmussal! Győzzön a Jobbik!
2010. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/179 anonim ***** válasza:
100%
Adjon az Isten Szebb Jövőt! :) (azt hiszem egyértelmű, kire szavazok) ;)
2010. ápr. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/179 anonim ***** válasza:
58%

"a cigányt én se szeretem viszont fidesz"


Így viszont cigány lesz a miniszterelnök, méghozzá a rosszabbik fajtából( Ráhel nevű a lánya).

2010. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/179 anonim ***** válasza:
58%

"Így viszont cigány lesz a miniszterelnök, méghozzá a rosszabbik fajtából( Ráhel nevű a lánya)."


Ez a válasz is ékesen bizonyítja, hogy a Jobbik támogatóinak zöme a volt MSZP-SZDSZ táborból verbuválódott. Egy két éve még te is Ferinek meg Ildi néninek csápoltál, igaz?

2010. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!