Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
 161/179 anonim ***** válasza:
100%
Én fideszes vagyok, és van egy csomó jobbikos barátom.Közöttünk nem vita tárgya, hogy egyazon oldalon állunk, ugyanis elsősorban magyarok vagyunk.Van, hogy "fikázzuk" egymás pártjait, de nem gyűlölködünk.Nem is volna értelme, hiszen a pártok mulandók, Magyarország örök!
2010. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/179 anonim ***** válasza:
100%

Jobbik! Szerintem sokan nem tudják, de amikor régebben (és nem idén) a kettős állampolgárságról volt szó, a Fidesz kivonult a parlamentből. Nem voltak képesek a határon túli magyaroknak megadni a magyar állampolgárságot. A kettős állampolgárság téma a Jobbikot foglalkoztatta igazán, és amikor ezt a Fidesz megtudta, a Jobbiknak ezt a programját elvette, és úgy adták be, mintha az övék lenne. Ezért isteníti a sok magyar ember a Fideszt, mert nem tudják, hogy mi hogy történt valójában. Én is Fideszes voltam, de amint bejött a Jobbik, áttértem. Mert én (és még sok magyar) nem voltam olyan szűk látókörű. Én nem ítéllek el, ha Fideszes vagy, de kérlek higgy nekem, Amit ide leírtam, színtiszta igaz.


Szebb jövőt!

2010. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/179 anonim ***** válasza:
A Jobbik sem tökéletes. Vona Gábor pl. el sem ment a kettős állampolgárságról szóló szavazásra.
2010. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/179 anonim ***** válasza:
100%

'Szebb jövőt!' ezigy szép, és jól hangzik.. szégyen... bűnbakokat gyárt. egyszerű válaszokat adnak a kérdésekre (a legnagyobb problémákra is, meggondolatlanul >), olyan dolgokról beszélnek melyek nem tartoznak az európai normákhoz, és anyagilag finanszírozhatatlan.. nagyon fárasztó és elkeserítő az emberi butaság.. a mutlik...rájöttek 4 évre van a válságadó. most ez eon már gondolkodik , h brazil, kína, török cégnek, majd továbbpasszolja. azok el vannak, az ilyen árak mellett is.

aztán majd szépen emelgetik tovább. azokat a dolgokat mint például: só, cukor, hús javarészt multikban vesszük a multik ezt a multiadót áthárítják a szegény emberekre, mert nem tudják miből kifizetni, hisz maguk is kénytelenek voltak jelentős veszteségeket elkönyvelni, a szegények rosszul járnak, ez a hülye viktor meg szabadságharcról beszél..a nép meg beveszi

..milyen buták vunk, de most már gázárat fog emelni, nem tud vele mit csinálni..akkor ugye az AB-t kicsinálták, totál lerombolták a jogállamot, beültettek egy bohócot köztelnöknek

egy fideszes kicsinált képviselő mondta: "ezek úgy csinálták mint rákosi 49ben"

totál nincs semmilyen vmirevaló demográfiai állapot.nincs miből fizetni a nyugdíjakat. e helyett viktorka, fülkeforradalmazik..

és felelőtlen ígéreteket tesz a nők 40 éves munkaviszonyával kapcsolatban

..nagyon vissza fog ütni, de a magyar nép; ezt nem látja....

volt egy felmérés, amely pedagógusokkal készült, és 91% elvetetné a gyerekét

ha tudná h meleg lesz.. szomorú. míg ha fogyatékos, vagy halálos beteg lenne, akkor 50 % körül, meleget nem választanának meg

semmilyen tisztségre, de háromszor elvált férfit igen.én nem vagyok meleg, de aki homofób, az azért gondolja már meg, hogy miket álítgat. te azzal a kijelentéssel hogy utálom a b*zikat, azzal iszonyat sok embert elítélsz el. és ha a legjobb barátod számít rád, és belvallja neked, akkor elítéled? ilyet a primitív beszükült gondolkodású emberek tesznek.. nekem sok meleg haverom van, nagyon jófejek, csak néhányuk jár felvoulni. és akkor mivan? a kissebbséggel mit tudna kezdeni a jobbik? SEMMIT.. igy probal több embert toborozni.. olyan jó magyarországot csinálnának, hogy tutira elköltöznék innen!

2010. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/179 anonim válasza:

Fidesz.


15/L

2011. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/179 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz 16/f
2011. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/179 anonim ***** válasza:
90%

Fidesz.

Jobbiknak csak nagy a szája, el van szaladva velük a ló, Istennek képzelik magukat, de nem tettek még le semmit az asztalra.

(Az a baj egyébként, hogy most mindenki puffog Orbánékra, csakhát azért ők sem gondolhatták komolyan, hogy miután 8 évig úszott a szarban az ország, majd egyik napról a másikra a Fidesz megváltja a világot, mert ezt várták volna el tőlük...)

2011. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/179 anonim ***** válasza:
56%

azért vártál el ezt tőlük, mert ezt harangozta be a párt a kampány időszakban.

grat a fidesz szavazoknak ..

2011. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/179 anonim ***** válasza:
55%
Jobbik!
2011. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/179 anonim válasza:
63%
Éljen a JOBBIK!!
2011. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!