Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
 141/179 anonim válasza:
13%
Jobbik!
2010. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/179 anonim ***** válasza:
73%

A jobbik szélsőséges és el nem foghatom egyes emberek szerint az miért használ Magyarországnak,ha a vallásos és magyarkodó szólamok mögé bújtatott szélsőséges marhaságokat puffogtatnak.Mindenki azt mondja,hogy ugyan már...politikusnak ne higgy!Ez igaz is.De ti naív jobbikosok ugyan miért gondoljátok,hogy szeretett pártotoknak lehet hinni?Most jön a válasz,hogy ők ilyen meg olyan magyarok.Miért?Mert lengetik az árpádsávos zászlót?Mert el akarják törölni trianont?(másnak is fáj,hogy így szétszedték,az országot,de nem lehet egy életen át a múlton rágódni!)Mert folyton azt hangoztatják miként védenék meg a magyar nemzeti érdekeket és értékeket?Visszataszít ahogy azt mondják:Adjon az Isten(ugyan,mintha olyan vallásosak lennének),meg h A nép nevében!Az én nevemben csak ne beszéljen senki.Szélsőséges és ez elég ahhoz h én és még hálistennnek sokmindenki utálja és ne szavazzon rá!

A válaszom:Fidesz

2010. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/179 anonim válasza:
75%
MSZP? Én az ö helyükbe a kamerák elé se mertem volna állni!!!!!!! Hazudós g..ik a Fidesz 1000X jobb mint bármelyik párt!!! a jobbik mit akar? ha megválasztották volna őket polgár háború törne ki!!! és mindenki nyírná a másikat, olyan lenne az országunk mint irak vagy Irán!!!! Meg a tv2-öt meg az RTL megszüntetni inkább őket kéne megszüntetni (jobbik) Meg bünözök lennének a politikusok!!! A jobbik elmehet a g..i be!!!
2010. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/179 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, egyet értek veled, de ezt a lázadó tizenévesek, meg a nagy magyarkodók nem fogják fel úgysem... Ők csak a "Szebb jövőt!" hallják...
2010. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/179 anonim ***** válasza:
100%
Éljen a nemzeti oldal!
2010. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/179 anonim ***** válasza:
54%
csak a jobbik. Bekerültünk.
2010. ápr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/179 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez a kettő!
2010. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/179 anonim ***** válasza:
28%
Igen, azért elkeserített, hogy csak 17%... Nem baj, KITARTÁS fiúk lányok, 4év múlva mi jövünk!!!! :)
2010. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/179 anonim ***** válasza:
Lemerem fogadni hogy a Fideszt és az MSZP-t 1 ember irányítja hátulról. Orbán is a kisebbséghez tartozik ha jól emlékszem. Lehet hogy a jobbik szélsőséges, de Magyarországnak erre van szüksége hogy rendeződjenek a dolgai. Vagy így- vagy úgy. Csak is a jobbik!!!
2010. ápr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/179 anonim ***** válasza:
69%
Utolsónak üzenem, hogy nagyon nincsen igaza. Nekem az nem tetszik a jobbikban, és az egész jobbikos választókban, mert aszt hiszik, hogy attól magyar valaki, mert árpádsávos zászlót lenget. Nekem is felfordul tőle a gyomrom. A Jobbikosokra a fellángoló tizenésvesek szavaznak. Nem ismeritek a Miskolci esetet? Hogy helyesírási hiba nélkül nem tudtak kiadni egy nyomtatványt. Majd amikor ezt szóvátették, akkor kidobták a csávót a pártból. Morvaiék nagyon megélnek ebből a szerepből. Sok mindenben eggyet értek a JOBBIk-al de nem ő a JOBBIK. LÁtjátok. Magyarország választott. Ha jó ellenzék lesz semmi bajom nem lesz vele. Egyébként meg a FIDESZT nekem akkor szidjátok, majd ha 2x egymás után kormányra kerül és még mindig ilyen szarban leszünk. Ha 8 év vagy akár 4 év múlva is ilyen fos lesz az országnak, akkor azt mondom, egye fene egyik sem jobb. De ti ugyan mit pattogtok arra a 4 évre? 3x mszp 1x fidesz. Csak sajnálom azokat akik a múltkori választások megint az MSZP-t juttatták kormányra. Egyértelmű hogy mit akar magyarország. Változást. Jah és a Fidesz-nek sokkal jobb a megítélése európában mint a Jobbiknak. Ha nektek nem kell európa. Sebaj majd leszünk egy militarista ország mint Északkorea. Biztos, hogy ez a jó út?
2010. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!