Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/179 anonim ***** válasza:
0%
Úristen :D És lepontoznak...:D
2010. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/179 anonim ***** válasza:
79%

Orbám Viktorék, és az Imf szerint, folytatódni fognak a megszorítások, éljen!

Remélem, mindenki örül?

Tesco előtt van még hely kéregetni!

Hajrá Jobbik!

2010. febr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/179 anonim ***** válasza:
74%

Öregem!

Engem is lepontoztak,csak mert a jobbikra fogok szavazni.

Ekkora hülyeséget.


Akkor is a jobbik. A Fidesznek is csak a szája jár.

Pár év múlva,ha őket választják meg,Orbán kománk mondhatja hogy "mi is elkúrtuk"


:D

2010. febr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/179 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó vagyok.Úgy értem ha ők nyerik most a választást.És ők fogják,mert csalni fognak.
2010. febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/179 anonim ***** válasza:
37%
Jobbik.Még itt írja a fideszes, hogy a jobbik csak gyurcsányt szídja xd.Na, mondj már pár Fidesz álláspontot azon kívül, hogy az MSZP sz*r és a Fidesz az Isten.A "rendszerváltás" óta 1x volt kormányon a Fidesz és azután 2x zsinórban az MSZP.Hmhm..talán nem volt annyira jó?!Semmi sem változott csak az, hogy az MSZP-től elpártoltak.Vannak azok a fidesz szavazók, akik azt mondják, azért szavaznak a Fideszre, mert nagy pártra akarnak az MSZP ellen.DE, hogy legyen egy kis párt nagy ha ellene szavaznak? logika emberek..
2010. febr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/179 anonim ***** válasza:
26%

ISTENEM:D Mennyi sok tini Jobbikos van erre...majd 40 évesen rájöttök,hogy ez csak fiatal fellángolás volt;)



Amúgy meg,ha a Jobbik kormányozna(ami nem lesz)akkor mit csinálna?Na akkor lennénk szarba...Jajj,tényleg,hát a MULTIK A CIGÁNYOK A MAGYARFÖLD,jaaaa ez már program;)És a gazdaság?:DIstenem:D...Gondolkozzatok már....

2010. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/179 anonim ***** válasza:
75%
Én most szavazok először, és JOBBIKra fogok. Már csak azért is, mert nem kell multi! Egy idő után csak tőlük vehetnénk mindent, és a magyar ettől nem lakna jól. Másrészt meg nem mindegy az sem, hogyan akarják korlátozni a tömegdiploma problémát! Nem az FIDESZ " Na akkor emelünk érettségi szintet és dögöljetek meg " féle hozzáállás a jó.
2010. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/179 anonim ***** válasza:
20%
Nincs multi, van magyar munkaerő-termelő, van állás és ha van az embernek állása, van gyereke... ennyire egyszerű, és szerintem egy ilyen elzárkózás a multi láztól mély víz volna, de nem lenne gondja annak sem, aki nem járt főiskolára, mert lenne munkája, és különbet termelne mint amit a multik behoznak ha kell ha nem.
2010. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/179 anonim ***** válasza:
2%

És amúgy is mit sírnak az öregek? Lassan nyugdíjba mennek ki tartja majd el a nagy FIDESZeseket? Ó de igen, ők kellenek nekünk, az már mindegy hogy nem lesz munkám, se semmim.


Mindenki annyira önző! Túlélni kell, nem pedig csodát várni!

2010. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/179 anonim ***** válasza:
9%

8:26:

Te egy vén hülye vagy.

Akkor lesz itt változás, ha a hozzád hasonlók kihalnak.Nyugi, nem tudod megállítani a változást.Ha nem most, hanem 4 év múlva, a hozzád hasonlók börtönben ülnek.

2010. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!