Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok fáj nektek trianon?

Fiatalok fáj nektek trianon?

Figyelt kérdés
A fiatalok véleményére lennék kiváncsi . Én 29 vagyok és nekem igenis fáj
2012. okt. 23. 16:59
 51/92 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
18%
Igen nagyon is. Az nem igazi magyar akinek nem fáj. Sokkal jobb lenne most a helyzetünk. De bízok benne ha most a jelent jól alakítjuk még lehet esély a visszaszerzésére a következő háborúban.
2012. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
9%

"Az nem igazi magyar akinek nem fáj."


Nem az teszi az ember igazi magyarrá, hogy vesszen trianonik részegen. Egyre inkább szégyen az, hogy az embernek az van beleütve a személyiébe, hogy magyar.

2012. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
71%
Ez a baj, hogy neked trianon szó hallatán már a vesszen trianon és a huligánok jutnak eszedbe ... Nekem spec eszembe se jutnak, ezek a szavak még is fájdalmasnak tartom ezt a döntést!
2012. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 Pro Patria ***** válasza:
36%

16:53-as, te már épp elégszer kifejtetted, hogy semmiféle nemzettudatod, magyar identitásod nincs. Trianon minden jóérzésű embernek fájdalmas, mert azon kívül, hogy milyen gazdasági érvágást jelentett egy évszázadok alatt kialakult, egységbe integrált rendszernek, illetve milyen kulturális pusztítást vitt véghez (több évszázados, ezer éves várak, kolostorok, kastélyok, múzeumok és a bennük lévő műértékek és leletek, történelmi emlékhelyek és városok lettek kiszakítva a magyar nemzetből), a legfőbb ok, hogy 3 millió sorstársunkat kerítették idegen országok határai közé, saját szülőföldjükön, ahol anyanyelvüket nem használhatják (ez neked, mint érzelmi kötődés nélküli nyelvhasználónak ez nyilván semmit nem jelent), és másodlagos, megtűrt állampolgárok lettek, rendszeres atrocitásoknak kitéve.

Ez Trianon.

2012. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
37%

"16:53-as, te már épp elégszer kifejtetted, hogy semmiféle nemzettudatod, magyar identitásod nincs. "


Még mindig nem kérdeztem a véleményedet.

2012. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 Pro Patria ***** válasza:
36%
És még szerencsére mindig nem te döntöd el, hogy ki írhatja le a véleményét, és ki nem!;)
2012. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:
74%
Nem fáj, régen volt, nem éltem akkor, azok a magyarok, akik meg határon kívül ragadtak, nekem vadidegen emberek(ahogy határon belül is több milliárdan). Másrészt egyszer élek, nincs időm ilyenekkel foglalkozni, halálom után semmit sem fogok érzékelni belőle. Nekem elég, ha magammal és a környezetemben élőkkel törődök. Nem vagyok magyar, nem vagyok cigány, nem vagyok zsidó, arab, tót, némat, angol, orosz, szerb...stb, stb. EMBER VAGYOK. Ilyen egyszerű.
2012. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:
57%

"ahogy határon belül is több milliárdan"


LOL :D



Amúgy egyetértek.

2012. dec. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
0%

engem már a sirás(ás) kerülget ezeket olvasva, ez számomra egy nagyon mély csalódás a saját nemzetem iránt , én (14/F erdélyi) nekem személy szerint ez egy sokk volt , azt hittem

hogy ez nem lehet kérdés hogy fáj e trianon , még szép hogy fáj , Pro Patriota , all respect , én nem tudom ezt hova tenni , méghogy nincs nemzettudat , az hogy hogy én ..én ezt nem értem ,egyszerűen nem értem , én már sok román küldtem korházba amiért belém kötöttek mert hogy magyar vagyok , az ilyenek kiállnának e magyarországért egyáltalán , nem tudom ezt elfogadni ,ez ez szerintem poénkodás volt részükről , irónia vagy ilyesmi , nem létezik az ilyenek tényleg ezt gondolják hogy : nics nemzet tudat , nem fáj trianon , kisebb nagyobb gondom is van annál ... csak nem lehet valaki ennyire balos , antinacionalista , antihungarista ... ..

2012. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!