Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok fáj nektek trianon?

Fiatalok fáj nektek trianon?

Figyelt kérdés
A fiatalok véleményére lennék kiváncsi . Én 29 vagyok és nekem igenis fáj
2012. okt. 23. 16:59
 31/92 anonim ***** válasza:
43%
Igen én soha nem nyugszok bele egyetlen falu elvesztésébe sem. Ősi jussunk nem maradhat primitív szláv és balkáni népek kezén. Ha kell fegyverrel de nem mondhatunk le egyetlen rögről sem. Őseink hiába ontották volna vérüket ezeréves földjeinkért? Nem hagyhatjuk! Ez becsület kérdése!
2012. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
78%

" Ősi jussunk nem maradhat primitív szláv és balkáni népek kezén."


Azok a primitív szláv és balkáni népek bőven előttünk itt voltak. Majd tanulod 7. osztályban.


"Ha kell fegyverrel de nem mondhatunk le egyetlen rögről sem."


Kíváncsi vagyok, hogy hány lőfegyverrel lőttél életedben? Tudod, hogyan kell egy AMD-t megtölteni? Túl sok ryan közlegény megmentését néztél és egyből elő jött belőled a roham rambó, öcskös.

2012. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:
100%

"Pro Patria válasza:

Akkor neked is elmondom: az elcsatolt magyarok milliói ma is ott élnek. Ez a dolog nem "a múlt"."


Az elcsatolt magyarok meghaltak. A leszármazottaik élnek ott, akik ha akarnának, simán átköltözhetnének, állampolgárságot is kapnak már pikkpakk. De nekem úgy tűnik, ők jól érzik magukat ott.

2012. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 Pro Patria ***** válasza:
33%
Ők otthon vannak. Nem ők fognak költözni, hanem a természetellenes határ.
2012. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
37%
Előttünk itt voltak oké tegyük fel ha valóban így volt miért nem voltak képesek egy önálló államot alakítani. Mi magyarok vagyunk az elsők akik itt a Kárpát-medencében egy egységes államot hoztunk létre. A körös kultúra és az egyéb megmaradt emlékek mint a mi szittya őseink művei.
2012. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
17%

"Magyar az akinek fáj Trianon!" - Juhász Gyula


Ezt nem kell magyarázni, csűrni-csavarni, egyszerű és világos beszéd. Tartsa is magát mindenki ehhez!

2012. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
81%

" Engem csak egy cél vezérel az ezeréves Magyarország visszaszerzése"


Ebből is látszik, hogy gyerek vagy.

2012. okt. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
32%

"De persze a te fajtád sose lesz képes gondolkodni hogy mennyit áldoztak már őseink ezért a földért."


A te fajtád pedig összeszerkeszteni egy értelmes magyar mondatot.

2012. okt. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
100%
Juhász Gyula korában lehet, hogy így gondolták, de a halála óta lassan eltelt 80 év, és történt egy s más.
2012. okt. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 Pro Patria ***** válasza:
25%

"Juhász Gyula korában lehet, hogy így gondolták, de a halála óta lassan eltelt 80 év, és történt egy s más."

- És lám, a helyzet azóta sem változott. Ma sincs orvosolva a többmillió elszakított magyar helyzete.

2012. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!