Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok fáj nektek trianon?

Fiatalok fáj nektek trianon?

Figyelt kérdés
A fiatalok véleményére lennék kiváncsi . Én 29 vagyok és nekem igenis fáj
2012. okt. 23. 16:59
 11/92 anonim ***** válasza:
83%

Fáj hogy elvették? Persze!


Nagy Magyqrországos matricával rohangálok és akár háború árán is vissza akarnám szerezni? Nem!!

2012. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
71%
Igen fáj, főleg mivel hogy apai nagyszüleim székely származásúak. És támogatom a revíziót is, de nem 100%-ban. Rengeteg olyan területen, amit egy teljes revízióval visszakapnánk, több már a szerb, szlovák, román, mint a magyar... ésszerűen kiigazított határok kellenének. És ezt nem én mondom a magam szaros 24 évével, ezt nálam sokkal bölcsebb írók, politikusok, stb. mondják lassan 70 éve.
2012. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
72%

Ja és még egy!


Én azok közé tartozok akinek van minimális logikai érzékem sok trianonozóval szemben!

Ugyanis tudom hogyha bármilyen kárpótlást vagy legalább 1 milliomodnyi esélyt akarunk hogy visszakapjuk akkor bizony sokat fel kell áldozni azért hogy jóban legyünk a nyugati államokkal mert csak ők dönthetnek bármiről!


A sok szélsőjobbos párt, szervezet azért nem ebbe az irányba megy mert nálunk akik területet akarnak visszakapni azok eddig képtelenek eljutni...


Nem voltam zseniális a suliban de néha örömteli belegondolni hogy ennyi boborján rohangál közöttünk aki minimális logikával sem rendelkezik és még az én tudásom is ennyivel túlszárnyalja őket...

Bár lehet ez inkább szomorú!!!

2012. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 Pro Patria ***** válasza:
24%
Eszükbe sem jut az itteni válaszolóknak, hogy nem csak földet, de több millió magyart is elszakítottak Trianonnál? Semmi nemzettudat, identitás nincs bennetek?
2012. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
57%

"Semmi nemzettudat, identitás nincs bennetek?"


Nincs, és?

2012. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó: Veled nem lesz nehéz dolga a rezsimnek. Gratulálok, büszke lehetsz magadra.
2012. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
62%

"Veled nem lesz nehéz dolga a rezsimnek. Gratulálok, büszke lehetsz magadra.

"


Köszönöm, az vagyok.

2012. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
30%
Aztán ne csodálkozz!
2012. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
32%
Mire ne csodálkozzon?
2012. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
30%
Azon, hogy sehova sem jut az ország.
2012. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!