Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajuk az embereknek a...

Mi a bajuk az embereknek a zsidókkal?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom (sajnos elég gyakran), hogy erről is a zsidók tehetnek, utálják a zsidókat, gyakran mondják:HÜLYE ZSIDÓ meg még ilyenek.

És én ezt egyszerűen nem értem. Ismerek zsidókat és teljesen rendes,normális emberek (dolgoznak,kedvesek,nincs is sok pénzük) és én meg nagyon jóba vagyok velük. Nagyon rossz amikor az emberek jönnek a zsidós szövegeikkel mert nem tudom felfogni, hogy,hogy lehetnek ilyenek.



2012. márc. 4. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
52%
Nekem semmi bajom velük, de azért azt hozzáteszem, hogy itthon például az építőiparban híresek arról, hogy nem akarják kifizetni a munkát, vagy egy cégnél minden nem zsidó alkalmazottnak bércsökkentése volt, de aki zsidó, annak maradt a fizetése. És még sorolhatnám.
2012. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 Hajdu Peter ***** válasza:
38%

[link]


Egy kis törtenelem regen mit mondtak roluk a hires emberek

2012. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 Pro Patria ***** válasza:
2012. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
47%
A normális, tisztességes ortodox zsidókkal senkinek nincs problémája. Viszont a cionista, izraelita terrorista zsidók a föld rákfenéi! Ott vannak a bankrendszerben, a médiában, és ők állnak a nemzetközi pénz,- és korporációs origarchiák mögött. Keress rá yt-on Benjamin H. Freedmanra, és megtudod az igazságot.
2012. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
61%

Amikor valahol zsidózást látsz, akkor a cionistákra gondolnak, és nem azokra a normális zsidókra akik nem tettek semmi rosszat.

[link]

2012. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 A kérdező kommentje:
Húú köszi!!
2012. márc. 4. 20:51
 17/84 anonim ***** válasza:
56%
Nekem semmi bajom veluk csak abbol van elegem h a csapbol is a Holocaut folyik.
2012. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 Pro Patria ***** válasza:
49%

Az általam belinkelt kérdésnél érdemes elolvasni az alatta folyó vitát is. Hosszú, de megkapod a választ benne.

Üdvözletem.

2012. márc. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
15%
De bizony van zsidó összeesküvés, zsidó háttérhatalom!
2012. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
89%

"De bizony van zsidó összeesküvés, zsidó háttérhatalom!"

Zsidó összefogás van ... Tanulhatnánk tőlük , talán mis is vinnénk valamire...

2012. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!