Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg a politiku...

Miért nem értik meg a politikusok, hogy amíg nem fizetnek az embereknek addig minden csődbe fog menni?

Figyelt kérdés

Engem nagyon bosszant ez a dolog. Az adót emelik, sőt több adót vezetnek be, ez alatt szépen lassan minden becsődöl, nincs munka, ha van is akkor is éhbért fizetnek.

Mindig azt hallom, hogy világszínvonalat akar az ország, de ez színvonalon aluli dolog. Nem szégyen ez nekik???

Ja, ami nagyon kiverte a biztosítékot, hogy a multkor valamelyik azt nyilatkozta, hogy 47000 forintból meg lehet élni szerényen, de biztosan.


2012. febr. 10. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Orbán azt mondta, hogy új ösztönzési rendszer volt a céljuk. Tudják, hogy rosszabbul jártak a gyermektelen minimálbéresek.

Tudom, hogy ezért a mondatomért most virtuálisan meg leszek kövezve, de ideje volt már áttérni a teljesítmény alapú adózásra, a szociális érzékenység helyett. Konyec elvtársak! A szocializmusnak vége!

Ideje volt már a kis-közép vállalkozásokat és a középosztályt támogatni.

2012. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rémuralom ***** válasza:
100%

A negyvenhétezres nyilatkozat úgy tudom, Matolcsyé, de igazából teljesen mindegy, melyiké, mindről elmondható, hogy ők aztán már csak tudják.


Egyébként ők meg adnak többet az embereknek. Hát nem hallottad, hogy a parlamenti képviselőknek havi 750 ezres fizut akarnak? Hát a parlamenti képviselők is emberek! Meg akik jóval havi bruttó 300 ezer fölött keresnek, és az egykulcsos adóval csak még több maradt a zsebükben? Ők is emberek, nekik is többet adtak... Najó, abbahagyom, mert már nekem is hányingerem van attól amit leírtam.

2012. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Miről beszélsz utolsó? A kétgyermekes családok már tőből jobban járnak, nem kell 300 ezer felett keresni, hogy jobban járjon valaki az egykulcsal.


(És most lehet megerőszakolni a lefelé mutató kezet!)

2012. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rémuralom ***** válasza:
Arról beszéltem, hogy nem sorolom tovább, mert már így is hányingerem van attól, amit írtam. Végig kéne olvasni, mielőtt reagálsz.
2012. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, én ezért nem szoktam hazudozni...
2012. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ideje volt már a kis-közép vállalkozásokat és a középosztályt támogatni."


Ezzel épp őket fojtották vízbe.

2012. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19.44. Az alacsony keresetű két gyerekesek nem tudják a teljes támogatását igénybe venni, Ha még 3 gyerek is van,akkor még kevesebbet. Ez csak a jól keresőknek segítség.
2012. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!