Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az embereknek mi a bajuk a...

Az embereknek mi a bajuk a Zsidókkal?

Figyelt kérdés

(Én Római Katolikus vagyok)

Csak nem értem hogy mindenkinek mi a baja velük??(Nekem semmi bajom sincs velük,és normális emberként kezelem őket.)


2011. márc. 20. 14:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
24%
nemtudom. énse szeretem őket pedig sztem még nem is láttam. valamiért ösztönösen nem bírom a zsidókat. lehet hogy mert szar a nevük v nemtom
2011. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem például nem tetszik a kultúrájuk. De egy ilyen átlagosan kinéző - értsd mint az átlag magyar ember - sarki boltossal az ég világon semmi bajom.
2011. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
mert a szegény embereknek kell vki akit hibáztathatnak mert csórók.
2011. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mégcsak nem is csórók...
2011. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Én csak a keresztényeket utálom
2011. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Raffi válasza:
50%
Az a bajuk, hogy ők feszítették keresztre Jézust,( az ő szavazatuk alapján) és mikor már a keresztfán volt tovább gúnyolták és köpködték!
2011. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek szeretnek másokat hibáztatni a saját nyomorukért általában. Bevett séma a zsidókat hibáztatni, még csak nagyon gondolkodni sem kell rajta, rögtön rá lehet vágni, hogy így a zsidók meg úgy a zsidók, aztán kész.

Nekem volt egyszer egy nagyon k*csög főbérlőm, aki történetesen egy zsidó nő volt, de érdekes, hogy ettől még eszembe sem jutna azt mondani, hogy minden zsidó ilyen.

Különben volt olyan főbérlőm is, aki nem volt zsidó, egy nyugdíjas "bácsi" volt, aki előszeretettel fogdosott, amikor a felesége nem volt jelen. Most akkor jelentsem ki, hogy a keresztények meg ilyenek mind? (mellesleg én is keresztény vagyok, szóval már csak ezért is hülyeség lenne ezt kijelentenem) Meg már csak azért is hülyeség ez így, mert pl. a zsidó főbérlőm nem is volt vallásos (ő maga mondta, nem szubjektív megállapításom), a fogdosós főbérlőm meg állítása szerint vallásos volt. Most akkor vallás szerint számít a dolog? Vagy esetleg származás szerint? Származás szerint megint csak mi értelme van? Magyarországon hányféle származású embert lehet találni? Akkora keveredések vannak itt, hogy hihetetlen, most akkor melyik származás a rossz, és melyik a jó? Szemét embert bárhol lehet találni.

2011. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom,hogy a klasszikus"zsidózás" egy bevett szokás,és tanulják egymástól az emberek,szóval van benne egy jó adag primitívség.nem hinném,hogy minden zsidó kizsákmányoló,élből lenézi a nem zsidókat,és utálni kéne,mert veszélyes a magyarságra,vagy akármire nézve.hibáztatni mindig könnyebb egy másik népet,fajt,embert,mint,hogy az emberek a saját kezükbe vegyék az életük irányítását.azt aláírom,hogy a gazdagabb réteg,akiknek hatalom is van a kezükben,nem éppen ma született báránykák....
2011. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 tetris ***** válasza:
100%

A zsidók általában nagyon tehetséges kereskedők és bankárok. Így aztán van egynehány nagyon gazdag zsidó ember. A szegényebb rétegek szemét pedig bántja a másik gazdagsága. Valakiket okolni kell a szegénység miatt. Ez az egyik ok.

A másik a Jézus keresztre feszítésének dolga. Emiatt ősidők óta ellenségesek az emberek a zsidókkal.

A harmadik ok, hogy a Biblia szerint ők Isten kiválasztott népe. Namármost a kivételezetteket mindenütt utálják. Mert mivégre ők a kiválasztott nép? Miért nem vagyunk például mi, magyarok azok? Mitől lennének ők jobbak Isten előtt, mint mi?

A "klasszikus" zsidó a zsugori, ravasz, másokon élősködő, fösvény alak. A körülmetélés, a pajesz viselete, a zsidó ételek, ünnepek, vallásuk is olyan dolgok, ami miatt különböznek másoktól.

Mások mint mi, ezért vannak közutálatnak kitéve.

2011. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%
A zsidó vallást azért nem szeretem,mert sok része a fölényeskedésről,a tipikus uralkodási vágyról szól. pl: az esküvőn a vőlegény és menyasszony cipőjét lepucolják a szülők egy pici ruhadarabbal. pl.:Ez miről szól ha nem az uralkodási vágyról. Szerintem az igazi zsidó vallás értelme,igazi,pozitív vonásai eltűntek már több évszázada. Sajnos azt kell mondanom,hogy (nem általánosítok,de)a legtöbb bankigazgató,gazdag ember,aki pl.:tönkreteszi a természetet a pénzszerzésért és aki elveszi a szegény emberek pénzét,annak zsidó a vallása. Nem tudom,miért pont ők jutottak fel,de többségben ők irányítanak és uralnak minket. Ez van.
2011. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!