Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az embereknek mi a bajuk a...

Az embereknek mi a bajuk a Zsidókkal?

Figyelt kérdés

(Én Római Katolikus vagyok)

Csak nem értem hogy mindenkinek mi a baja velük??(Nekem semmi bajom sincs velük,és normális emberként kezelem őket.)


2011. márc. 20. 14:06
1 2
 11/17 anonim válasza:
És még egyet értek tetrissel is
2011. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem mint ember (szeretni kell), hanem mint hitehagyott nép (Jeruzsálemet Jézus elátkozta, hogy nem látják Istent, míg meg nem térnek), megszűnt a bibliai legitimitás és az Egyház lett az. Ha ők is úgy bánnak velünk, mint saját magukkal, akkor már rég keresztény nép lenne. És a mai eretnekségek forrása sajnos ateista zsidó eredetű. :-( Veszélyes vakság van rajtuk, és próbálják ezt az egész Egyházba belerakni, hogy őnekik nem kell Krisztust megvallani, hogy megtérjenek... Egyébként ez nem a modern antiszemitizmus, hanem a régi vallási alapú antijudaizmus.
2011. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem speciel semmi bajom velük, nem is ismerek egyet sem. Azért meg nem fogok látatlanba utálkozni mert az trendi. :D
2011. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Személy szerint én azért utálom őket,mert a vallásuk ütközik mindenbe ami nem zsidó.Olvasd el az ő bibliájukat és rá jössz.


Az előttem válaszolokank igazuk van abban,hogy nagyon jó bakárok és ők uralnak mindent és ez a folytonos hatalom vágyuk is csak nekik van.Nézd meg.Itt van a Magyar politika.

Gyurcsány zsidó,Orbán,zsidó és az elmúlt 20 év politikusai mind zsidó vallású volt.És mind csak lopott és tömte a saját zsebét.Egyébként a zsidó bibliában az van le írva,hogy a goy(mármint nem zsidó) annak meg kell halnia még annak is aki tisztességes és szolgálja a zsidó népet.Ugyan azt csinálják mint a németek 1940-ben csak ők vallási szinten és sajnos több ésszel.Nézd meg itt van megint példának kis hazánk.A politikusaink mind zsidók és így egyre jobban bevezetik az országunkba a zsidó vallás,mert ha nem tűrjük meg akkor az már antiszemitizmus.Egyszerűen az egész vallásuk egy hazugság amit jelenleg pajzsként használnak minden ellen.


jah amúgy nézd meg,hogy melyik ország a leggazdagabb.

Milyen érdekes Izrael az egyik leggazdagabb ország pedig kisebb mint Magyarország.Az egész világot már ők uralják csak még kevesen vannak,hogy elkezdjenek minket ki irtani.

Orbán is most azt csinálja,hogy szavazati jogot ad minden cigánynak meg minden utód után és így 100%-os a győzelme minden szavazásnál,mert ugye bár a cigányoknak van 10 gyerek egy fedél alatt.Így az ő politikája be van biztosítva és szépen lassan ki írtja a Magyar népet.Olyan,hogy haza szeretett az már nem létezik a fiatalok körében.Nézd meg mind zabálja a rohad drogot és kefélnek mindenkivel aki velük szembe jön,mert ezt tanítja a TV és az iskola is.Én az iskolában egyszer sem tanultam azt,hogy " hiszek egy istenben hiszek egy hazában hiszek Magyarország feltámadásában",de azt igen,hogy milyen hősiesen adták meg magukat a zsidók az Egyiptomi népnek mikkor harcra került a sor.Ki irtották a fiatalok köreiben a nemzeti érzelmeket és ezzel már is nyert ügyük van,mert senki nem fog harcolna ha majd arra kerül a sor.

2011. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Amúgy a hiszek egy teljesen így szól:


Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában,

Hiszek egy isteni örök igazságban,

Hiszek Magyarország feltámadásában.

2011. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként a zsidó bibliában az van le írva,hogy a goy(mármint nem zsidó) annak meg kell halnia még annak is aki tisztességes és szolgálja a zsidó népet."

Szerintem egy kicsit fogalomzavarban vagy. Elárulod, hogy ezt hol olvastad? A Tórára vagy a Talmudra gondolsz? "Eredeti" nyelven olvastad talán? Mert magyarul, HITELES fordításban gyakorlatilag nem lehet hozzájutni.

2011. márc. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jah, a gojozás az csak egy urbánus legenda és az összeesküvés-elméletesek szeretik használni.

A valóság kb. annyi, hogy a goj pogányt jelent (régen a keresztények is így nevezték őket). És sok hasznuk van, pl. a gojok hozzányúlhatnak a pénzhez szombaton, felvehetik a telefont, stb.

2011. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!